• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pipiii hele nesmutni ty máš taky krááásnej...
29. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
renu, ne jen me ted stve, ze nam kecal ten chlapek v obchode :rolling_eyes:

holky tak ja uz fakt loucim:grinning: jdu na to jidlo:grinning::grinning::D
29. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz
pipiii tak měli asi konstrukci z roku 2008, my jak tam byli před 14ti dny, tak nám taky říkala, že tam autosedajda nejde a dneska už nám řekla, že přišli kočárky 2009 a tam už připevnit jde :wink:
pipi-čauky :slight_smile:
málem sem vám zapomněla poděkovat že ste mi spálili oběd, kecáte, kecáte a najednou mi to smrdí v baráku, už přes hodinu vařím čočku tak sem z toho vytahala jen ty černý spálený kusy a snad to bude dobrý, uvidím, kdyžtak udělám nevou no :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
pipiii: ahojky :slight_smile:

taky mi přijde, že se v některých diskuzích hodně hádají... je fajn, že tu jsme takové rozumné :grinning:
pipiii takže vám nekecal, vidíš :wink: ....to já jsem zvědavá, co my nakonec vybereme....manža má nějaký utkvělý představy ohledně kočárku a ty se vůbec neshodují s tou mojí
evena: :grinning: nojo, stane se :slight_smile:... já teď uvařila bramborovou kaši a vepřový plátek a je to moooc dobrá ňaminka :wink:
29. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz
evena já dělám buchtu už od rána:grinning:....ale teď sjem ji konečně šupla do trouby, tak na to hlavně nesmím zapomenout:slight_smile:
even tak dobrou chuť :grinning: :grinning: :grinning:

pipiii tobě taky :slight_smile:

holky já mám tak zpomalený net, že jestli se nerozjede, tak to vypínám a končím, se tu u toho akorát ročiluju, sakra práce :angry: :angry:
tegga-musí vyhovovat hlavně tobě,manža s ním tak často jezdit nebude!!!
ivasa přesně, dneska to mám celý den úplně zabržděný, je to o nervy
29. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz
no danu, vysvětluj mu to :confounded: ...už jsem zkusila i fintu od renu, že si ho koupím za porodný....a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
tegga-tak snad se shodnete-co říká na ten firkon Yvonne??
29. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
Já jsem dnes taky měla super obídek, manžel je doma a přinesl mi kuřecí plátek s omáčkou a zeleninou a k tomu skvělou br.kaši. Moc se mu to povedlo :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz
mě než se ta stránka načte, tak tady už je zase hafo příspěvků, se to pak nedá stíhat ani číst :rolling_eyes: :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz
ten se mu právě líbí danu:grinning::grinning::grinning:
29. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz
edit ty se máš...manža mi v životě nic neuvařil, natož aby mi to nosil do práce:slight_smile:
29. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz
já dneska byla na obídku s našima, manžovi jsem vzala domu guláš s knedlíkama a sama jsem si dala smažené filé a hranolky s tatarkou - jo jo, zdravá výživa :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz
Kočárek a manžel to je kapitola sama pro sebe. Můj manžel měl představu - co nejlevnější a co nejmenší aby se vešel do výtahu (žádným výtahem jsem nejela aspoň 5 let, takže tuhled podmínku jsem nechápala).
Pak trochu polevil, ale nelíbila se mu mnou vybraná barva. Ale já se nedala a jsem ráda, teď i on říkal jak BUDEME MÍT krásný kočárek :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
tegga: já nakonec kapitulovala a koupila kočárek ne nový... noooo, ale vynahrazuju si to na další výbavičce :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
ivasa já si včera dala smažák s hranolkama:slight_smile:....ale měla jsem z toho pěkně černý svědomí, tak jsem si odpustila aspoň tu tatarku
29. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
to já to s kočárkem měla jednoduchý. Manžel mi hned řekl, že je mu to úplně jedno, protože se v tom vůbec nevyzná a že mi naprosto důvěřuje, ale samozřejmě ho chtěl nejdřív taky vidět, než jsme ho zamluvili :wink:
já bych byla nejraděj, kdyby se mi do toho nepletl...ale on musí u všeho být, o všem vědět...to je hrůza:grinning:
pabli - ale jsi spokojená ne? To je důležité!!

Tegga - no vždyť říkám, že můj muž je zlato. Ale někdy bych ho nakopala až by mu zadeček červenal :grinning: :grinning: Prostě každej z nás má něco.
29. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
IVASA - taky mám dnes zabržděný net. Co se týká zdravé výživy, tak si z toho moc hlavu nedělám. Co, ale dodržuji, že si každý den dám ovoce nebo zeleninu. Což u mě není problém, protože to mám ráda. Samozřejmě nevynechám něco sladkého.
Jinak kočárek ještě nevlastníme, prý ho stačí objednat tak měsíc dopředu. Tak asi koncem července.
29. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
edit to ten můj je taky jinak moc hodný, ale do dokonalosti mu přece jen něco chybí:grinning:
29. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
makka přesně tak, taky to zas tak neřeším, mě to říkala doktorka, abych jedla fakt všechno na co mám chuť, hlavně aby přibíralo mimi a já, protože jsem pořád ve střídavým mínusu s váhou, někdy jsem na svý jako před těhu a někdy mám i o 2kg míň - no a to žeru jak prasátko :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
pabli no já už jsem ho snad tak trošku přesvědčila, že bude nový, aspoń něco:grinning:...i když teď mi zase kamoška říkala, že by už v životě nový kočár nekoupila, že je to fakt zbytečná investice, tak mě zase trošku nahlodala....
IVASA - holt ti to víc spaluje. Já mám úplně opačný problém
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.