• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
edita: jooo, spokojení jsme tak nějak oba :grinning:

ale je zajímavé, že najednou už přítel kývne na všechno, že koupíme, už nemluví o tom, že to seženeme od toho a toho... se asi upokojil, že jsme koupili tímto způsobem kočárek :grinning:

tegga: já teď většinou tu výbavičku kupuju sama, ale pak to tu rozložím na posteli a přítel se tím kochá, když přijde z práce, vždycky má z těch věciček ohromnou radost a přijdou mu roztomilý :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
šmarjá, teď mě Elis tak kopla, nevím do čeho se trefila, ale vhrkly mi normálně trochu slzy do očí :fearful:
já jím stejně a přibírám......už jsem si i říkala, jestli nemůžu mít diabetes....tak se netěším an to pondělí, ne kvůli té sadké vodě, to vydržím,ale jestli to bude v pořádku
já jsem s kočárkem spokojená, ale pak si říkám, až se sejdeme jednou s vámi, tak abychom nebyli s Vítkem úplně out, když budete mít všechny moderní kočárky :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
ivasa a bude hůř...prý...
pabliiiii:slight_smile:...to přece vůbec neřeš.....
já ti ho pochválím, slibuju :wink: :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
No včera jsem zase musela podstoupit to potupné vážení u gynekologa a svete div se, jen 1,5kg víc než na začátku. Ale to číslo mi stejně vyrazilo dech (neprozradím, bo bych se hambou propadla) :grinning:
edit tys přibrala jen kilo a půl :astonished: ?......
tegga jj, to bude, ale co bychom nevydržely, že jo?!? :wink:
29. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
Pabli - možná moderní a nové, ale třeba kazové a špatně funkční. Ten tvůj je už zajetej :wink:
tegga: však jo :slight_smile: jen mě to občas napadne... :slight_smile:

tyyyjooo, nejradši bych ten kočárek měla u sebe a postavený tady v ložnici! Přijde mi, že jsem si ho nestačila pořádně prolézt, nevím, jak se skládá, co se kam dává, co jde odendat a taaaaaak... to je blbá pověra, že nemá být kočárek v domě!... myslíte, že tak týden před porodem už by to šlo? nebo furt ne?
tak to já už vám asi přestanu říkat, kolik přibírám...i když na druhou stranu si říkám, že nemůžu být u porodu taková třasořitka, co jsme byla, že bych nic nevydržela, tak se uklidňuju tím, že se tělo prostě chystá na zátěž:slight_smile:
edita: jen kilo a půl? no to jsi vychrtlina ale :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
pabli-taky jsem měla možnost mít kočár od kamarádky,ale má typicky holčičí :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
pabli a kde ho máte?....já až ho koupím, tak ho nechám v obchodě....já jak bych ho dovezla domů, tak už bych ho nedala:slight_smile:
29. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz
Tegga - ano jen 1,5kg, ale já se fakt musím moc a moc hlídat. Jak už jsem psala tak bych nerada rodila se 100kg :angry:
Ty jsi psala, že máš 2kg nahoru? To je normální - vždyť mimčo v tobě už něco váží + plodová voda + placenta. To všechno prý má v době porodu 7-10kg!!! Síla
tegga: říkám si, že ta kila u tebe nějak zkreslují... když nafotíš břuch, tak vypadáš, že jsi přibrala asi jako edita - kilo a půl! :wink:
holky končím, ten net mi zničí nervy, fakt že jo. Ještě ke všemu mi nezazvonili s balíkem a tak musím na poštu, oni si prostě asi myslí, že lidi nejsou doma nebo co!!!! To mě dostává, prostě rovnou šoupne lístek do kasliku :angry:

Tak hezký zbytek dne a krásný víkend a zase v pondělí na písmenkovou :slight_smile:
tegga- já minule na gyn. 3 kg navrch....kámoška na mě-já měla v 5.m už 10 kg nahoře,tak buď v klidu... :grinning:
edit tak to jsem měla na konci třetího měsíce:grinning:...te´d mám šest:slight_smile:
tegga: :grinning: :grinning: nechápu, kam ta kila dáváš? neroste ti hlava??? :grinning:
pabli taky nevím:grinning:....asi mi prcek roste do zadku nebo já nevím:slight_smile:.....každopádně je to depresivní:slight_smile:
29. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz
tegga-ale na začátku jsme přece měly tak 1-2 kg podváhy.....takže máš jen 4 nahoře :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz
ivasa: to u nás taky bylo tak! nezvonili! ale pak si lidi stěžovali a teď už musí, je to jejich povinnost!... no, našemu tátovi nedávají v Litomyšli ani ten lístek do schránky, pak se shání po nějakým balíku, je kameník, tak mu toho chodí dost, a na poště říkají: "Vždyť už vám to 14 dní leží."...
já už si te´d občas přijdu strašně neohrabaná...nevím, co budu dělat, až před sebou povalím ten balon:grinning:
u nás taky nezvoní...je líná mi to sem donést....
29. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz
pabli-to se mi teď taky stalo, donedávna jsem měla pokaždé lísteček o uložení zásilky ve schránce a teď nic....čekám čekám.....tak volám na poštu a říkaj mi,že tam mám 2 balíčky...MRCHY :angry:
29. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz
jo, pak se to jednou za čas dostane do zpráv, a pošta se dušuje, že to není možné, že přece vždycky všude zvoní! :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz
jdu si vyfotit břicho, když už jsme u těch kil :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.