• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tegga: já se večer kolikrát ani nemůžu nadechnout, přes den toho třeba moc nejím, pak najednou dostanu hlad a sním toho hooodně... a pak úplně cítím, jak mi to jídlo a mimi tlačí na žebra, to pak musím pololežet :grinning:
29. kvě 2009 v 15:45  • Odpověz
holky, já myslím, že je MK zpomalený kvůli těm blbým reklamám, co sem teď dali nově! :angry:
29. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz
autor
pabli, jo a jeste jsem plno vyhodila, v cine davaji strasne veliky porce:/ mela jsme kureci kousky v testicku na ananasovy smesi se zeleninou a s hranolkama :sweat_smile: ale bricho ale uz jsme se tak nejak jenom plazila domu, jsme si rikala co budu delat za par mesicu:grinning:

a ted jsme si zalezla s notebookem do postylky:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 15:47  • Odpověz
já to mám, když teřba dva dny nejdu na záchod, tak mě pak taky takhle bolí břicho....ty reklamy mě točí :angry:
29. kvě 2009 v 15:47  • Odpověz
já se jdu trošku zkulturnit, musíme jet nakoupit...jo a tu buchtu co jsem sem dávala ráno, doporučuju, moc dobrá a je to raz dva
29. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
pabli, jo je tady milion reklam, to tu driv nebylo:(
29. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
tegga, obdivuju, ja dneska usnu asi i v sede..spala jsem na dnesek jenom 5 hodin:( a amalka mi ted nakopava bricho..:grinning:
29. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz
Máte pravdu, je tu moc debilních reklam, které mě vůbec nezajímají. Tak proto mám problém s rychlostí :unamused:
29. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
Taky mám pocit večer, že sotva lezu. Přes den je to ještě v pohodě. Nemůžu se pořádně nadechnout, takže než ležet, je pro mě lepší sedět. Nemluvím, o několikadenní zácpě. Je třeba sranda, že se chci třeba ohnout a ono to už tak dobře nejde. Tak se ohýbám do strany, nebo udělám takovou holubičku :slight_smile: Takže to ještě není tak vážný.
29. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz
autor
me ta nase holcicka porad kope dole:grinning: se uvelebila starsne nizko:grinning:
pipiii: juuu, čínu bych si taky dala :slight_smile:

my zajedeme s přítelem na poštu a pak do Penny něco málo pokoupit, dnes budeme spolu doma večer, tak si uděláme pěkný večer (tj s hromadou dobrého jídla :grinning: )
autor
makka, ja taky delam holubicku:grinning:
29. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz
autor
ja tu jsem uuuplne sama, tak si ted pustim nejaky film a asi usnu:grinning:
29. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz
Přeju všem krásný a deštivý víkend, aspoň si užijeme nákupu nebo manželů :grinning: :grinning:

Pokud budu mít připojení na net tak se za váma hned podívám
29. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz
mě se nechce užívat ani nákupy, ani manžela:grinning:...nechce se mi vůbec nic, to je tím blbým počasím
29. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
Holky, chtěla bych si zařídit internet doma, neznáte nějakou dobrou a hlavně levnou firmu na internet? Za měsíc končím v práci a doma internet nemám, co bych bez vás dělala?
29. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
tegga, prijed ke me do postele a budeme spolu lenosit:grinning:
29. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz
edit hůř na tom nejsi nelži :grinning:
na plavání nechodím, vodu moc nemusím, líp je mi na souši :slight_smile:
jinak špagety sem nepřipálila ani neslepila a docela ušli, přežrala sem se - jak jinak, já už snad neumím jíst ani normálně nebo co bez toho abych se nepřežrala jak čuňátko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 v 16:05  • Odpověz
pipiii že by:grinning:...ale musela bys mít doma něco dobrýho:slight_smile:
29. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz
autor
makka, my mame od UPC, mame i kabelovku od UPC..je rychly a docela levny 499/mesic, ale fakt rychly:slight_smile:

tyyy brdo ted dostavam teda kopance:grinning: co tam dela tu trubicka moje:grinning:
29. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz
autor
tegga, mam velikou postel:grinning: a krecka si dyztak opeceme:grinning:
29. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz
přítel teď tvrdne na záchodě a pak jedeme k našim - tam sou návštěvy super vždycky něco dostanu :slight_smile:
makka já ti neporadím, takový věci dou mimo mě :slight_smile:
mi platíme za internet jen 150 kč - sme napojený 3 baráky tak se dělíme na každej barák je 300 kč, ale protože mají net i rodiče dole tak nám dávají půlku
29. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz
teda holky co vy nenaplánujete ... :grinning:
29. kvě 2009 v 16:11  • Odpověz
taky máme UPC makka......teeeeda, chudák křeček
29. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
tegga:grinning: ja bych krecka nesnedla:grinning:mma tu kotel cokolady:grinning: a koupila jsme kureci rizky, ale kdo je udela to nevim:grinning:
29. kvě 2009 v 16:14  • Odpověz
autor
even, a jak vam jde rychle ten internet?
29. kvě 2009 v 16:16  • Odpověz
tak jsem něco nafotila a namrskala do nového alba...zbytek vísí v sušárně :grinning: Obyčejná bodýčka ani nefotim,to bych musela založit třetí album :sunglasses:
29. kvě 2009 v 17:49  • Odpověz
pipii je rychlý, sme domluvení i tak že se přes den nebude nikdo nic stahovat aby se to nebrzdilo, takže je to v pohodě a nestěžuju si, navíc přes den sem na netu jen já, ostatní sou v práci :slight_smile:
přítel vidět Amálku a smál se jak blbý - prý jestli nečekáš štěně :grinning: :grinning:
danu tak to sou fakt luxusní věci :slight_smile: už sem s těma svýma pár obyč hadříkama mezi váma fakt dost trapná :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
29. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz
danuš: věcičky jsou nááááááádhernýýýýýýýýý :slight_smile:
29. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.