• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pipi-jednu bílou komodu už mám,jen z ní musím vyházet věci ze školy....
29. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
pipi-na čepičky,ponožky atd. mám plastový košík,který bude v komodě...abych to měla pohromadě...je to tak malinký :grinning:
29. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
pipi-mám to v albu,co chcem koupit v Ikee :slight_smile: už mě bolí bříško od sezení u pc,tak se loučím a dobrou
29. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
danus:slight_smile: ja jsme strasne dojata, chce se mi porad plakat, kdyz mi holcicku potvrdili:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: proste ja jsem si myslela ze holcicku mit nikdy nebudu, ze budu smolar na tohle, apc vsechno co jsme si prala vyslo obracene:grinning:
29. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23430151&tab=0 ta je krasna, ale mikinky uz mam, prijde mi to zbytecne:grinning:
29. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
danu věcičky krása:slight_smile:
29. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
je tui nekdo???? a co rikate na tohle

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23454617&tab=0
29. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
pabli tak ses dočkala se zásilkama co ... není ta autosedačka moc málo zelená :grinning:
to je fakt prča jak vám všechno ladí, ty se máš, já chtěla vše růžové páč tu barvu miluju a nemám růžového skoro nic, hlavně neutrální barvy :unamused: a nemůžu moc utrácet tak už to asi ani nedoženu :unamused:
pipii ta poslední růžová super budeš objednávat ?
29. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
du koukat na telku ale asi u ní usnu, zavírají se mi kukadla
29. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
even, nevim zda budu objednavat:grinning: ale je to vel, 68 a to moc nemam:grinning:
29. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
ahoj holky! my máme dnes praovní sobotu, budeme malovat, uklízet a tak, takže zábava:slight_smile:.....pabli moc pěkný věci, jsem si včera ani nevšimla, že už máš taky nafoceno:slight_smile:...pipiii ta bundička super, jdi do ní :wink: .....holky pěknou sobotu, možná sem občas mrknu, tady leje, tak třeba tady některá budete:slight_smile:
30. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz
Dobré ránko..... :slight_smile: konečně ten net pořádně frčí včera to bylo na palici :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tegg tak něco podobnýho nás čeká příští víkend,ale už se těším že si pak budu moct připravovat koutek pro miminko :dizzy_face:

u nás je tak hnusně, že ani nevystrčím nos z baráku, teda v poledne jo to jdeme na obděd k tchánovcům tak jsem ráda, že nemusím vařit :grinning:
30. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz
dobré ránko, před chvílí jsem vstala,kupodivu žádné noční wc, po dlouhé době vydatný spánek.Manža je v práci a já tu mám nekonečný příběh-praní a třídění oblečků :grinning: už jsem vyprala 2 plné pračky a není to ani znát!! Venku humus,zataženo,asi nevytáhnu paty :rolling_eyes:
30. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
pipi-ta bundička je boží,jestli žádnou nemáš,tak jdi do ní :wink:
30. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
jdu si dát snídani a zkouknout nějaký film nebo pohádku :slight_smile:
30. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

danuš, v čem ty věcičky pereš? máš už spec. prášek pro mimi? Lovelu nebo tak?

dneska jsem taky dlouho spala... přítel je na myslivecké brigádě, tak jsem sama doma :slight_smile:

jdu si udělat něco k snídani :slight_smile:
30. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
tak já už taky posnídala poklidila a dala prát povlečeníčko na postýlku s nebesama, maninelem a kapsářem, koupila jsem si mimi prášek batole
30. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
danus, ta bundicka je velikost 68..:slight_smile: ale nevim zda nepockat az prijdou zimni veci do obchodu:grinning: chci potom jeste neco nakupovat:slight_smile:
30. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
winii, ty peres i tohle??:grinning: ja nevim zda se maji prat treba i riflicky, mikinky atd:grinning: ja myslela ze mam vyprat latkove pleny, dupacky, bodycka... ale tohle se uz nemusi:grinning: bojim se ze to znicim v pracce:grinning:
30. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
pipiii: myslím, že se musí prát všechno... nebo by teda mělo... :wink:
30. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
pabli, a proc se pere treba mantinel k postylce?!:-O ja se bojim ze se znici:( pac je vypolstrovany vatelinem:/
30. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
tak jsme tu bundicku objednala:grinning:
30. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
holky, taky vam jde konik tak priserne pomalu!:(
30. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
pipiii: mělo by to být všechno pratelné... když si mimi v růžku postýlky ublinkne a ohodí ti ho... nebo prostě něčím umaže, taky ho budeš muset vyprat...
30. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
pipii vypereš všechno přecemu to nedáš do postýlky do výrobce víš kde se to všude válí než se to dostane do obchodu, neboj se ničeho to coje takové choulostivé tak dávej jen na 30 nebo 40 ale pratelný je vždycky všechno hlavně když se jedná o mimi věci, rifličky a mikinky se neboj vůbec sobě si taky přece pereš ne :wink: :grinning:
30. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
no taky jsem zjistila, že do alba nebudu moct dávat oblečení jelikož by to z toho taky bylo poznat :astonished: krucajš to je zapeklitá situace :confounded:
30. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
pipii já taky čekám až přijdou ty zimní věci pač budeme mít mimi přeci přes zimu a teď jsou samý letní věci
30. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
tak už to mám vypraný a jdu to pověsit
30. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
winii, ja si prave nerada peru mikiny:grinning: vzdycky kdyz to mam vsechno nove tak to amm rada, potom po vyprani se mi uz plno veci nelibi:/:grinning: ja nevim proc ale plno veci je potom zapranych a uz to proste neni jako nove:grinning:

winii, udelaj si nova alba pod jinym nickem :wink: a tam vkladej vecicky:grinning: a potom nam posles oddaz od IP:slight_smile: ja si taky potom udelam dalsi nick, kdyz uz si tady nemuzu dat dalsi album:grinning:
30. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
tak všechno přežilo a je to v pohodě i mantinel je tak jak jsem ho tam dávala,ale vypraný :grinning:

jj to je pravda, takže si to přepíráš v ruce

no asi udělám jsem taky nad tím uvažovala
30. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.