• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
winii, tys to ale prala na nejak malo?! a kratce:grinning: na kolik?my mame milion programu na pracce, ale prijde mi ze nam posledni dobou pracka nepere:grinning:
30. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
pipii prala jsem to na 40 ale pračka si to sama upraví podle toho kolik tam toho dám tak si upraví čas i spotřebu
30. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
jo to taky naše pračka má milion programů ale, já používám asi jen 5 těch základních :grinning:
30. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
jůůůůůůů konečně se mi probral manžílek :dizzy_face:
30. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
tak tohle budu objednávat dnes, podařilo se mi to najít tak levně že prostě musím, běžně se to pohybuje spíš mezi 1300 - 1700 kč, takže sem to takto takticky vysvětlila i příteli :slight_smile: tak to schválil :slight_smile:
http://unicum.cz/store/goods-4209-bawi-hraci-deka-ctverec-farma.html
winii nemáš strach že se prokecnešm já bych to fakt nevydržela :slight_smile: ale je to super, když budu rodit tak si každý jen řekne no tak už je holka na světě a u tebe to bude událost prostě o kapku větší i s překvapením :slight_smile:
jinak sem chtěla dělat guláš, mám už na něj dlouho chuť, ale zapomnětlivaka nevytáhla maso z mražáku, tak to vidítm zase na nějaký špagety
30. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
winii, my vzdycky pereme 2h10min na nejaky program...:/ ale proste mam ty veci zaprany:( manzelovy kosile do prace peru na 40, cca 30min a ma v podpazi porad fleky od potu-predpiram to i kartackem a nic:( ta pracka je haluzna:grinning: jednou pri prani se mi v pracce ztratila kostice z podprdy, nikdy jsme ji nenasla:grinning: tak buhvi kam zapadla a co tam ted dela:grinning:
30. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
ahojik even, ja byhc to nevydrzela nerict:grinning:
30. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
a tady se mi podařilo najít v neuvěřitelné slevě mantinely do mé větší postýlky
jeden bude v růžové, druhý v zelené :slight_smile:
http://www.babydream.cz/detail.php?zbozi=560219
no nekupte to :slight_smile:
konečně se tu mebudu cítit tak odstrčená a tyky už něco budu mít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
evena: nejlevnější je asi tady, za 960,- - ta na 1. místě... http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php

původně jsem ji taky chtěla, ale pak jsme se shodli s přítelem, že když budeme mít to lehátko Fisher Price a hrací cestovní postýlku, tak už tohle kupovat nebudeme...
30. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
ahoj pipii já vydržela neříct jen tchýni, to by mě problémy nedělalo, měla by to jak za trest :grinning:
o tom sem taky uvažovala /právě kvvůli té tchýni :grinning: / jenže pak mě řekli holčičku a já měla takovou radost že to udržet nešlo, pak mě to i štvalo, po dloiuhé době doma holčička, máme samý kluky, a tchýně zůstatla ledová královna, chtělo holt kluka no ... :angry:
:grinning: :grinning: pabli to je neuvěřitelný, já tuhle konkrétní hledala snad hodinu než sem jí našla aspoň za litr
nechceš mi poshánět celou výbavu :grinning: :grinning: :grinning: že bych ti napsala seznam :grinning: to je fakt úžasný :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
to ja jsem to zase tchyni hned rekla, pac mi na zacatku tehu rekla, zda budu mit holcicku ze mi ji bude zavidet:grinning::grinning::grinning: tak jsem ji to rekla:grinning: pry brecela kdyz cekala mateje, chtela holku:grinning:
30. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
evena: :grinning: je to dobrý hledat na tom mimibazaru, do textu při vyhledávání si zadáš přesný název výrobku, pak ti to najde různé zboží za různé ceny a můžeš tak snadno vyhledat... kolikrát to najde levnější výrobky než při hledání třeba ve zboží na seznamu :slight_smile:... pak je ještě další možnost - když to na MMB vyhledá něco, co chceš, koukneš, kolik chce za poštovné (někdy to má v podmínkách prodeje), pak koukneš na toho inzerenta, jestli má u sebe v profilu taky www - většinou to jsou klasic. e-shopy, najedeš na ten e-shop a koukneš, kolik chtějí přes e-shop na poštovném - někdy je to poštovné tam levnější, někdy dražší :wink:
30. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
pipii tak to bude správná hrdá babička :slight_smile:
ta moje tchýně vychovala dva kluka, sama má dvě vnoučata taky kluky a s jednoho je úplně na větvi ten může všechno ... synovce má taky jen kluky ... a ten jeden už má taky dítě kluka, přítelovi sestřenice mají tak ykaždá jen kluky ... prostě u nás není žádná holčička, tak sme mysleli že to pro ní bude něco, bohužel, ale osattní sou z toho uprděný, každý říká super, holka po takové době :grinning: :grinning: asi bude dost obletovaná, ale jen ne od tchýně
když sem přišla z utz tak se hned začala usmívat a prý jestli to bude kluk ... :angry:
30. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
mně se dnes zdál hrozný sen - že mě bolel břuch, jeli jsme do nemocnice, tam mě rovnou připravili k porodu, i když mělo mimčo jen asi 1 kg, zjistili, že čekám dvojčata - jedna z toho byla holčička, vytáhli ji císařem, druhé mimi nepřežilo... ta holčička byla hrozně mini, nebyly jí žádné věcičky, co mám přichystané, balila jsem ji do různých dek a novin, poněvadž musela být v absolutním teple, kdyby prochládala, tak by umřela taky noooooooooooooooo.... hrůůůůůůůůza... ale nakonec to vypadalo, že ta holčička přežije, začala se měnit v opravdové miminko.... NO FAKT PSYCHOOOOOOOO, jsme si říkala, že mi tyhle dementní sny začínají nějak moc brzo před porodem :grinning:
30. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
ja mam take hraci deku pres MMB :grinning: vsechno co chci koupit nejdrive hledam na MMB a potom na e-shop baby atd:slight_smile:
30. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
pabli já na tom mimibaz. právě nehledala, jen sem projela ten odkau jaks posíla ohledně toho povlečení, já se tak totiž těžce nevyznám, není to moc přehledný a nevěděla sem do čeho vlíst a ták, tak to zkusím přes to vyhledávání, snad to pude, takový kopyto přece nemůžu být :grinning:
30. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
evena: nejlepší je, když jsi na mimibazar.cz, tak vlevo ve sloupečku klikenš na druh zboží: nové zboží (nebo nové i použité, podle toho, co chceš, nebo jen použité), objeví se ti uprostřed stránky nahoře vyhledávací tabulka, do textu zadáš, co hledáš (případně do velikosti velikost, když se jedná o věcičky) a dáš hledat
30. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
pabli, tak ja jsem dneska mela take psycho sen a dokonce jsme plakala ze spani...muj manzel odesel jednoho dne do prace a uz se nevratil, ja jsme chodila na to tehotenske cviceni atd, porad jsme na nej myslela, prijel po par mesicich, ze ten den co odjel dostal letenku na nejaky ostrovy a ze vyhral 10 000 000 ale ze si to musi jet vyzvednout osobne, tak je dostal, ale vratil se jenom se 4,5miliony, on byl strasne stastnej kdyz se vratil atd, ja jsme take byla nadsena, ale potom mi rekl ze tam mel plno milenek a jednu( nejakou blondynu-uplne vidim tu fotku co mi ukazoval ve snu:-X-byla oskliva!) a ze byla strasne na sex, ze chodila doma porad ve stylovem sexy pradelku, ze si to rozdavali na plazi atd a ze je ted take tehotna ccave 4.mesici, ja jsme byla uz kolem 7.mesice. Nevedela jsem co mam delat, on ze ted chce byt semnou atd, ze me miluje, ja jsme v tom snu strasne brecela, klepala se....bylo to strasny, porad jsme si rikala jak moc ho miluju, co ted budu delat....nooo hnuuuus!
30. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
pabli teda psycho ...
já už mám dva dny sny jak živý, po dlouhé době se mi něco zdá co si zapamatuju
tak včera se mě zdálo psycho, lítal okolo mě obrovský brouk až sem se zbudila a řvala na přítele ať ho zabije, chudák nevěděl co se děje, ale vstal a pak mě uklidnit
dnes sem krásný, taky sem rodila :slight_smile: ale v termínu, měla sem krásnou růžovou holčičku a přítel byl semnou u porodu a byl moc rád
tak si říkám jestli spíš na to nedmělo vliv to včerejší bavení o těch porodech ...
30. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
pipii to je teda sen :grinning:
30. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
ja mam strasne zive sny, az mam nekdy pocit ze se leknu kdyz se probudim a nejsem v tom snu..:/ je to bleee, rano si vzdy musim uvedomit ze mam brisko, ze jsme vlastne tehotna atd...
30. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
ale ten muj sen dava smysl, jednou me ten muj podvedl, takze se porad bojim aby to neudelal znovu, ted jsme se bavili o penezich a vcera me bylo lito ze jsme se spolu uz dlouuuuuuho nemilovali.
30. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
ted nekdy v tydnu ke me prisel milacek a rikal: jeee to je tak krasny pocit,my spolu vlastne budeme az do smrti-ceeely zivot. a ja na to: NESTRAS:grinning::grinning::grinning: tak jenom cucel:grinning:
30. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
jeee, ja tady soukromnicim:grinning: tak jdu neco delat:grinning:
30. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
pipiii: to je taky sen teda :slight_smile:

evena: ooo, sen s broukem, to se mi zdávalo dřív o broukách, když jsem spala u babičky na vesnici :grinning: já, holka z města :grinning:

pipiii: ten můj zase vždycky říká, že chce, aby ta naše svatba stála zato, když je jednou za život... tak mu vždycky říkám, jestli si není moc jistej (navíc budeme mít příští rok vlastně druhou svatbu - s kamarády... chceme tam zahrát nějakou scénku, že se jako znovu bereme... :grinning: )
30. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
pabli já šla totiž spát s pocitem že je tam někde komár, mám z nich panickou hrůzu, vždycky sem děsně poštípaná a přítel nemá ani miniflíček kydž máme nějakého v ložnici ... tak asi proto se mi zdálo o velkým broukovi co mi lítal kolem hlavy a útočil :grinning: fuj, hnusnej sen jak živej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mám hlad jak vlk tak si du namazat aspoň rohlík a sednout k telce
30. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
even, taky nesnasim komary.....a to kdyz jsme byli na svatebce v dominikane, tak jsme tam byli mezi 2 hurikany, tam bylo miliiionnn komaru, meli jsme repelenty, nic na to nezabiralo, byly to obrovske bolaky, ktere se hojili cca 3 tydny:-X a zbyly mi tam male jizvicky, navic tam prenaseji plno nemoci:( tak jsme se docela bala:( je tam docela rozsirena AIDS atd:( ale kdyz jsme sli treba na jidlo, tak ty bolaky meli uppplne vsichni!:grinning:
30. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
ja chtela delat rizky a nemame vejce!!!!:-d sakra!:grinning:
30. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.