• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
30. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
Ahoj holky! Tak už jsme měli včera ve schránce výsledky,že je všechno fajn!Tak už sem se pustila do pořádnýho nakupování! :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
maja: SUPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
maji moooc gratuluju.....
30. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
ahojik renco:slight_smile: ja zachvilicku pujdu papat:slight_smile: dodelavam kureci rizky obalene v Corflakeses s bramburkama:slight_smile:
30. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
pipii mnam to bych si taky dala... :wink:
30. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
majasisi: gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! :grinning:

pipiii: já měla nudle s jogurtem, cukrem a melounem :grinning:
30. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
renu: ahojky :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
čau holky,hrabe m z přebírání oblečeníčka :sweat_smile:
30. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz
vytřídila jsem věci do půlroka a ty větší dala do krabice a průhledných vaků
30. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
danuš: šikulka :grinning:
30. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
ale bolí mě v kříži a teprv si vařím kuřecí polívku k obědu :unamused:
30. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
maja tak to moc gratulujuuuuuuuuuu to je super zprávička :dizzy_face: :dizzy_face:
30. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
ahoj holky, tak mi zítra přijedou naši na oběd, abych měla už pohodičku zítra, upekla jsem dnes perník (z pytlíku), na něj dala kompotované jahody, taky jsem udělala zapečené těstoviny s párkem, paprikou, šunkovým sójovým granulátem a sýrem, pěkně pokořenila... tak jsem zvědavá, co tomu řeknou :grinning:
30. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz
byla jsem u kámošky,co má 11 měsíčního kluka :slight_smile: je jak šídlo,ale překvapilo mě ,že ještě skoro nemluví...
30. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz
danuš: skoro nemluví ani sousedčina holčička, a to jí budou v létě 3 roky :wink:
30. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz
autor
ahojky holky..

tak tchanovci jsou pryc:slight_smile: mame postylku po Jakubovi-je v peknem stavu a dostali jsme nejaky povleceni, osusku atd:slight_smile: takze mile prekvapili:grinning:

noo a k tomu chlapeckovi, jsou dost opozdeni, holcickam rostou zuby strasne brzo a od kamardky syn ma prvni zub na 11mesicich:-X stejne tak ted Matej co u nas byl- je prisernej, jeste snad horsi nez kdy jindy :unamused: chjo, maji to s nim chudaci strasny! a tomu jsou 3,5 roku a prd mu rozumis, tak sisla a nic mu neni rozumet:(
30. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz
ahoj holky :grinning:
maja supéér :slight_smile:
tak hrcí deka a mantinely spu objednány a dnes příde na řadu povlečení a peřinky :slight_smile:
už se na ty doručené balíčky těším :slight_smile:
tam maso sem nezapomenula vytáhnout takmbudu kutit guláš mňam
31. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
ahoj holky....přeju krásnou neděli :slight_smile:

já od rána stojím u plotny dělala jsem buchtu Míša řezy a k obědu dělám chlupatý knedlíky, tak se na to moc těším mňamka :grinning:

včera večer mi bylo blbě na zvracení a celou noc to samý sem měla strach aby se mi nevrátilo to blití jak na začátku,, ale naštěstí to ráno ustalo tak uvidíme :confounded:
31. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
evena: koukám, že jsi taky propadla objednávkové mánii :grinning:

winii: jeee, tkaové pracnosti :slight_smile:... mně se občas ten pocit na zvracení taky objeví, ale ne často a za chvilku přejde...

Holky, mamka mi přivezla ten kabátek na svateb. šaty, je úžasný :slight_smile: tak neeee, že ho zase zdrbnete, že jo pipiii :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.beremese.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2833850#navigator
http://www.beremese.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2833851#navigator
http://www.beremese.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2826592#navigator (svatební sušená kytička, kdo neviděl ještě :slight_smile:
31. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz
taky jsme dnes koupili v Tescu digitální teploměr - rychloběžku, s pružným koncem, ukáže teplotu do 10 s, cena na něm byla 199,-, za tu jsem ho viděla i na netu... no a nakonec u pokladny byla cena jen 149,-, takže opět milé překvapení :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2833862&vReferer=
31. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz
jo a měli tam jen 1 klučičí a 5 holčičích!!! opět diskriminace!!! :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
jaaaahůůů:grinning: mame krasny prebalovak s vestavenou vanickou!:slight_smile: kolotoc nad postlku(s kravickami a pejsky:grinning:) otisky na rucicky do sadry pro mimi v ramecku, jedny dupacky, ponozticky a koupenou obrovskou satni skrin:slight_smile: -ta je porad v obchode, nemeli jsme ji jak odvest:grinning: a je po stavebku:grinning:
31. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
ahoj
tak gulášek se mi povedl a přítel pěkně mlaskal :slight_smile:
pabli jj :slight_smile: a odpoledne sem jela do Prostějova do sam baby pro deku kterou sem si tam vyhlídla a už jí neměli, tak sem byla nucená tam něco málo utratit :slight_smile: viz album :slight_smile:
a k mému překvapení sem objevila ten váš stavný kik :grinning: takže sem neodolala a utrácela i tam :grinning: :grinning: viz album :slight_smile:
tchýni sem se pochlubila s novýma věcma a zaskočila mě větou "tak to už máš všechno že?" no, je to už dlouho co rodila tak to chápu ... dost koukala když sem jí řekla že sem teprve s nakupováním na začátku, asi si myslela že stačí ten balík oblečení, dvě deky a kupa hraček k životu dítěte :grinning: teď si asi určitě myslí že sem bůhvíjak náročná :sweat_smile:
pabli to je teda diskriminace mělas jim tam nadat :sweat_smile:
pipii ty to teda rozjíždíš ve velkým :sweat_smile:
winii děkuji, díky tobě mě honí mlsná asi si pudu smlsnout nějakou čokoládu aspoň
31. kvě 2009 ve 23:06  • Odpověz
dobré ráno, holky :slight_smile:

evena: pěkně nakupuješ :grinning: ... ta tvoje tchýně teď dostala i mě! :grinning:
1. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Copak, vy jste dnes zaspali?!? :grinning: Krom Pablinky teda.Je sem teď posnídala zbytek buchty,kterou sem včera pekla,málem na mě nezbyla!Přítel jí zbožňuje.Možná jí taky děláte,do těsta se vleje uvařený pudink a po upečení se to potře jogurtem nebo zakys.smetanou a posype skořicovým cukrem.Ráno svítilo krásně sluníčko,ale už se nějak schovává
1. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
ahojky holky, ja stale nevim co je to KIK:grinning: ael byli jsme kupovat tu satni skrin v KIKE a tam meli starsne moc detskych veci za uzasne ceny:slight_smile: takze jsme toho plno nakupili:slight_smile:
1. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
maja, ja jsem tak dloooouho nic nepekla:/ cca 1rok:grinning:
1. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
Tak to já peču 1-2 týdně :grinning:
1. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
maja, ja jsme totiz nebyla schopna si kpupit pecici plech:grinning: mam tady jenom jeden a formu na babovku, vzdy se k tomu odhodlavam ale potom to zkrachuje:grinning:
1. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.