• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
no já peču jen výjmečně tak jednou za měsíc a to musím mít ještě dobrou náladu jinak nic neupeču :grinning:
1. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
pipii to jo my máme zase velkou koupelnu ale malou ložnici a v obýváku už by sme se ani nehli, ale kdyby byl prostor tak je to určo dost praktický
1. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
kurna, musim si poridit ten hluboky plech:( mam jen ten plochy:(

pabli, me se ten pleteny kabatek moc libi, ale na svatbu bych si to asi nevzala....ja nevim noo....:grinning::grinning::grinning: ja jsme chtela byt vzdycky princezna:grinning:
1. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
winii, kolik mate metru ctverecnich?
1. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
jinak včera jsme byli u skorotchánovců i s našima... chtěli s nimi prý něco probrat, tak jsme radši jeli s přítelem taky :grinning: ... no, tak si tchýně postěžovala, že s nimi vůbec neřešíme svatbu a že neví, co má zařizovat... no nic, pořád říkáme, že nemá zařizovat nic :grinning: ... taky se vyjádřila, že to své těhotenství nějak moc prožívám, že mi vlastně nic není, tak proč bych nejela za měsíc do Litomyšle (cca 3 a půlhodinová jízda autem po kodrcavých silničkách na Vysočině)... no, to že mám od začátku v diagnóze hrozící potrat, to asi nic neznamená, a že mě bolí břicho, to přece nic není :grinning: ... včera přišla skorošvagrová, že skorotchýně si nechá upéct dort (přitom jsme se dohodli, že žádný dort na svatbě nechceme...)... fakt by bylo bývalo lepší, kdybychom to řekli rodičům až 2 dny před svatbou... :unamused:
1. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
pablii, joo to my jsme take meli pred svatbou takovoudle poradu:grinning:
1. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
pabli- a připomněla si jí to,že jí jaksi unikla tvoje diagnóza,???
1. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
pipii asi 40 vůbec nevím

pabli tak to byl den blbec co já když plánovala svatbu tak jsem taky litovala proč sme to tchánovcům neřeli týden před svatbou byl by klid a nemontovali se nám do toho
1. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
danus, ten konik je strasny...porad mi to hazi chyby atd...jdu do koupelny:slight_smile: ve 12:30 dneska jdu na rehabilitaci s krcni pateri, uz se mooc tesim:slight_smile: papa
1. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
holky už to zase jede jak hlemejžď ten net :angry:

tak jsem se rozhodla, že večer zaútočím na MMB a něco tak už kurňa objednám :grinning:
1. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
holky,mám tak pomalý net,že mě to vytáčí a nestíhám vás!!! :angry: doma mi to běhá jak blesk...
1. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
to ten MK, holky, jinak mám tady net rychlej, ale MK se pomalu načítá, je to děs!!!!!!! :angry:

danuš: byla jsem ticho, jsem se tam nechtěla dohadovat, navíc mamka po mně mrkla, ať to neřeším, tak jsme svorně mlčely :grinning:
1. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
holkyyyy, zas mi to chvilku funguje :slight_smile: ale koukám, že už jste to asi vzdaly :slight_smile:
1. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
jj ted to funguje, akorat jsme objednala sadu do postylky:grinning:
1. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
ahojky holky....no snažila jsem se dočítat ale je tam toho mrtě tak na to kašlu...
1. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
jinak pipiii ty jsi sem posílala odkaz na úžasnou mikču tak jsem ji obědnala...neodolala jsem...
1. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
renu: ahojky :slight_smile: koukni jen o stránku zpět, jsou tam odkazy na ten svateb. kabátek od mamky a taky na novinky v mém albu :slight_smile:

no - já už na MK poslala výhružný e-mail, jestli jako hodlají tohle provozovat ještě dlouho - ty zasekané stránky... no a asi 10 min poté to začalo fungovat :grinning:
1. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
pablinko jj koukala jsem je moooc pěkný....
odkaz vždy otevřu a kouknu co jste posílali...jinak to čtení mě neba...
1. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
holky podle toho prvního termínu sem už v 6 měsíci...já mám takovou radost... :slight_smile:
1. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
holky včera jsem čekla o darování pupečníkové krve...pujdete do toho???
1. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
holky kde jste??
1. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
renu: gratulace k 6. měsíci :grinning:

renu: to dárcovství musím ještě nastudovat, nevím, zatím jsem o tom nepřemýšlela :wink:
1. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
pabli díík...

já jsem to studovala včera a asi do toho pujdeme...nic to nestojí a pomůžeto malému dítku s leukémií...
1. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
Dobré dopoledne, dnes jsem se vrátila od zubařky. Vše v pořádku, jen lehčí kazíčky, ale to prý stačí počkat až po porodu. Musela jsem si koupit mezizubní kartáčky. No, nemám moc ráda, když si rejpám něčím v zubu, ještě, že je to malá velikost.
Včera jsem si pěkně prozvracela odpoledne. Dala jsem si k jídlu brambory s česnekem a nějak mi to nesedlo. A to jsem na ně měla obrovskou chuť. Nějak mi to nesedlo.
1. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
ahojik renu, ty uz jsi 22+1 jo?:slight_smile: juuu:slight_smile: ja zacinam 6.mesic az za tyden
1. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
ja se musim dat do kupy, mam mokre vlasy a za hodinu jedu na rehabilitaci:grinning:
1. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
pipiii píše mě to 22+3 :slight_smile:
1. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
ahojky makka :slight_smile:
1. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
ahoj
pabli rodinu si nevybíráš no ... bohužel taky znám jak taková netolerance moc zamrzí ...
pipii v klidu, taky nepeču :grinning: a to hluboký plech má, takže se nemůžu na nic vymlouvat :grinning: pekla sem někdy před 14ti dny a předtím asi tam rok ne
marně přemýšlím co bych si dalal k snědku, moc toho na výběr v lednici není
makka jéé to je blbé no...to já znm bliju skoro furt... :frowning2:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.