• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Ahoj holky

Teda dneska jsem byla nějaká vytuhlá po víkendu a spala jsem až do 10 :sweat_smile: Ale vlezu na koníka, kouknu na druhou diskusi, kam chodím a máme tam už druhé miminko, Emičku, šla sice předčasně, má 1880g 43cm, ale je v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To jsou krásné zprávy po ránu :slight_smile:
1. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
ivesa no to je mooc hezká zpráva...já se už těším až to vypukne u nás...
1. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
která bude první která poslední... :wink:
1. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
ahoj renu. Strašně mě ta zpráva dojala, jako by to bylo moje miminko :grinning: No jo, až to vypukne u nás, tak to bude smršť krásných zpráv :grinning:
1. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
tak na to se taky moc těším :slight_smile: akorát už asi nebudeme mít tolik času klábosit u netu
1. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
No tak to máš teda pravdu, evena :slight_smile: Nebo já myslím, že on nějaký ten čas bude, ale raději ho budeme trávit trochu jinak :grinning:
1. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
asi by pak nebylo špatný se nějak před porodama domluvit že až budeme v porodnici že pošleme zprávu, buď na koníka, sms některé ... nedokážu si představit že se některá odmlčíte a pak nebudeme vědět co s váma, jestli je vše ok
1. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
evena ahojky no jo no pak to bude horší s tím povídáním...... :frowning2:
1. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
no jo no....to by bylo asi nejlepší...aby jsme věděli co se děje...
1. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
já si myslím, že i na ten net si čas najdu :grinning: pro mě je to, a vždycky byla, dobrá relaxace :grinning: ... a vidím to u některých maminek z regionální diskuze... skoro nic se po porodu nezměnilo (teda - nejsou na netu od rána do večera, ale přes den se tam třeba 2x objeví..)... myslím, že pak začne to pravé řešení - jestli jí mimi málo nebo hodně, jak kojit, jakou mu dávat stravu, problémy s usínáním apod.... :slight_smile: to pak budu hodně ráda, když si řekneme, jak to která řešíme... :wink:
1. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
To by asi chtělo, si vyměnit čísla. Jak jinak budeme posílat čerstvé zprávičky o porodu a mimču?
1. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
evena takhle jsme to právě udělaly na té druhé diskusi... Dělala jsem tam tabulku a tak mi holky, které tam chodí pořád a pravidelně poslali i tel. číslo, já jim a když se něco děje, tak si hned napíšeme, abychom byly na diskusi v obraze a ne ve strachu, co se děje....
1. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
1. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
Holky, taky se vám někdy stává, že při rychlejší chůzi nebo jen chůzi vás bolí ze strany břicho? Až si odpočinete je to pak v pořádku? Mě šíleně bolí záda a nohy. Protože jak mívám v noci křeče v lýtkách, tak ráno mě ještě bolí.
1. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
pabli no to pak bude fakt dost věcí na řešení :grinning:
pipiii: ten kolotoč je moc hezounký :grinning:
Ahoj holky,
mám nervy z učení tak se jdu chvíli odreagovat k vám. Jak se daří?
1. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
tak hodila jsme tam jeste matraci
autor
pabli, diky:slight_smile:
makka: mně teď asi 3. den bolí lýtka... jakoby namožená... budu si muset dávat nohy víc nahoru asi :grinning: ... jinak při chůzi mi břuch taky pobolívá... ale u mě zas je to jinýho charakteru :slight_smile:
pipiii: co máte za matraci? molitan?

adel: to chápu - ségra dělá dneska první státnice v Olomouci a za 14. dní druhé... :unamused: a jde na řadu až v 5 odpoledne! :angry:
1. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
maka my včera byli v obi a tescku a pak mě strašně bolelo břicho od podbřišku ke straně, stává se mi to vždycky při nějaké námaze nebo delší chůzi nebo tak...

pipiii ta komoda je pěkně vyřešená, to jste takhle koupili nebo dali udělat?

ahoj adel, neboj, učení i zkoušky zvládneš :wink:
1. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
pablinko můžeš mi napsat na 19.6. 3D/4D UTZ
makka mě spíš večer nohy tak trnou nebo jak bych to nazvala a píchání mám asi nezávisle na tom jestli něco dělám nebo ne
a záda mě šíleně bolela asi měsíc v kuse ale to už bude víc jak měsíc, to byli takové bolesti že sem i brečela, teď naštěstí dobré, prý to bývá zezačátku a ke konci, tak mám strach abych to neměla ke konci, to se budu asi jen už s tím bříchem kotoulet a te´d ještě bolest zad, no fůůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes: to musí být hrůza

a jinak už mě přišel návrh na přítelův dárek
ta holka to na ty věci maluje a viděla sem nějaké výtvory tak snad to bude pěkné pak i v reálu
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2836328&vReferer=
holky mi budeme mít dvojitou matraci, z jedné strany bude pro úplně malinké miminko a zdruhé strany pro odrostlejší. Jinak teda kokosovou...
1. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
ivas, kupovali v KICE

pabli, nevim co je to za material, kupovala to tchyne, jenze dost neprakticka barav, bude to prosvitat pres prosteradlo:/ takze si na to hodim bile pleny aby to neprosvitalo.
1. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
tady pisou vyrebebo z lehcene polyuretanove peny:grinning:
1. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
pipiii super věci...to jsem nevěděla že je komoda a v ní je zabudovaná koupací vanička..to musím říct mojému že to tak jde....my taly řešili problém z místem tohle mi příjde jako ideální řešení... :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
renu, nikde jinde jsem to nevidela..:grinning: jen tu klasickou vanicku na plastovych nozickych s polickama:slight_smile: z tehle se potom vanicka vyjme a je z toho normalni komoda:slight_smile:
1. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
pipiii fákt???to jde pak vyndat???tak to je paráda...
1. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.