• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Pabli v pét odpoledne no to bych se zbláznila. Já taky věřím, že to zvládnu, ale znáte to, člověkovi už hrabe jak se pořát učí. Navíc jsem o víkendu měla takový více stresový den kdy jsem se nenaučila nic takže i to nepřidá, ale musím to zvládnout.
Ale dost o škole. Už se těším až si budu s vámi psát o všechn radostech s nakupováním pro mimi apodobně :slight_smile: Jinak tady koukám, že už většina z vás ví co máte v bříšku. Já se teda nechán překvapit až u porodu (jestli mi to omylem třeba nějaký mudr. neřekne nebo mi to nepošlou spolu s výsledky s genetiky ). :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
pipiii: polyuretan = molitan :slight_smile:

renu: máš to tam :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
pipiii a můžu se zeptat, za kolik ta komoda byla? :sweat_smile:
1. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
pipiii: taky budeme kupovat molitanovou... ale vyšší, 8cm... mají i 5, 6 cm... u té 8cm píšou zdravotní... nějakou kvalitnější až později pro větší dítko :slight_smile:... akorát teď nevím, jestli koupit ten chránič matrace... nebo dát igelit, kdyby to mimi pročůralo? nebo to nepročůrá?... já fakt neviiiiiiiim, jen jsem koukala, že ten chránič matrace stojí 500, a to stojí ta samotná naše matrace taky... tak fakt nevím, jestli to má cenu kupovat...
pablinko..děkuju... :slight_smile:
zdravím všechny co přišli :wink:

my budem o víkendu malovat tu ložnici a už tam nastěhujem tu postýlku konečně co tu trčí uprostřed obýváku

jj taky se těším až se tu bude rodit to bude tááák hezkýýýý :dizzy_face:
autor
renu, jj jde to vyndat a lehce, takze tu vanicku muzes mit klidne na zidli nebo tak. kdyz je v tom ta vanicka tak je nefunkcni 1. suplik(je v nem jakoby ta vanicka) po vyndani je z toho normanli komoda se 4 supliky:slight_smile: maji to i v bile barve
1. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
winii, my budeme malovat tak za mesic:slight_smile: potom uz taky pripravime asi postylku:grinning:
1. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
adel: teda, takže ty a lucajdak budete mít pěkné překvápko :grinning: ... já bych to nevydržela, naštěstí jsme se shodli s přítelem, že to chceme oba vědět :slight_smile:... jedna kamarádka třeba to vědět chtěla, ale přítel ne, tak to před ním tajila, další kámoška zase to ví, i její manžel, ale její rodiče to vědět nechtějí, tak jim teď, chudák, nemůže ani ukázat nakoupenou výbavičku, i když by jim to moc chtěla říct :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
pablinko tak nad tím jsme taky dumali...můj otec říkal že by šlo ji z lehka obalit smrštovací folií...kdyny náhodou pročůralo a je po za pár korun...
1. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
winii závidím, my se pořád na ten dětský pokoj chystáme, ale kluci pořád nemají čas dodělat sádrokarton, čili to asi budeme mít na dodělání těsně před porodem, hlavně abychom to do porodu stihli
on je už půl dvanáctý :astonished: já tu ještě pořád sedím v noční košili, ale stihla jsem si umýt vlasy tak to je gut :grinning:

pabli oni teďka prodávají i prostěradla že jsou nepromokavý stojí to kolem 200kč jsem na to u nás koukala v mimi obchodě takže budu kupovat ty a na ten chránič se vyprdnu
renu, nojo, ale to to pak není vůbec prodyšné... pak taky nevím, jestli by to nevadilo tomu monitoru dechu, co bude pod matračkou...
1. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
ty jo holky u nás se začne předělávat celej byt...začne to už za 14 dní...budeme dělat komplet vše nové...mám už ted s toho hrůzu... :frowning2:
1. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
winii já je taky budu kupovat, koukala jsem teď na to, když jsem tam zamlouvala ten kočárek a je to super věc, hlavně se to nemusí pořád přendavat a tak, prostě to celý šoupneš do pračky a nazdar :wink:
winii: po prostěradlech kouknu... to by bylo super řešení... jsem včera koukala v tescu, mají tam teď zlevněné dětské povlečení do postýlky (za 299,-), ale prostěradlo do postýlky jsem tam nenašla ani jedno!
pabli no jo to je fakt....
1. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
no já když už jsem konečně k tomu dokopala chlapa tak toho musím využít jinak by to zase mohl oddalovat, jinak taky pořád něco oddalujem hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:

adel týjo tak to my bysme nevydrželi, ale zase budete mít hezký překvápko, my to zase tajíme před ostatníma, aby měli překvápko, ale někdy to jde pěkně ztěžka
1. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
juuu, tady je mají, ta prostěradla... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19126068&tab=2

no holky, dík za super tip!
1. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
ivasa jj přesně tak šoupneš to do pračky a žádný sraní :grinning:

renu týjo tak to nezávidím, já chci mít všechno do konce prázdnin hotový a nachystatný pak už bude velkej břichatec a budu ráda, že se vůbec budu hejbat
1. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
tak to je paráda...do toho taky pujdem... :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
tady mají i protialergické, nepromokavé :slight_smile:http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20399315&tab=2
1. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
pabli já na to taky koukala jak z jara v obchodě, ale je to fakt super věc takže mi je mamina taky nakoupí
1. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
Tak koukám, že máme všechny stejné bolesti. Jo, lepší to asi nebude. Víkend byl pěkně hnusný, takový depkový. Teda aspoň na mě to tak působilo.
1. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
no tak já už se jdu konečně převlíc neb jsem fakt ostuda :sweat_smile: :grinning:
1. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
stejně jsou to teď takový vymoženosti, ale jsem za ně ráda :grinning: Dřív se to všechno fakt točilo jen kolem miminka, protože se pořád muselo prát, žehlit, prát, žehlit.... atd.atd.atd. Teď aspoň člověku zbývá víc času na oddych
1. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
winii tak já taky doufám že to bude co nejdřív v cajku tak mi máme na poslední týden v červnu elektrikáře další týden koupelna hned na to sádroše...pak příjde malíř...třetí týden v červenci bude podlahář dělat podlahy tatin obkládat chodbu a pak dorazí kuchyn...na konci července podle plánu budeme finišovat a kupovat jen vybavení...tak tuk tuk at to tak dopadne... :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
ivesa víc času na koníkování....
1. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
renu tak to vám přeju, ať vám ten plán vyjde, máte toho teda haba děj před sebou
1. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
renu :grinning:
1. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.