• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
danuš: takže dáváš i aviváž, já přemýšlela, jestli koupit jen mimi prášek nebo i mimi aviváž... tak koupím teda obojí :slight_smile:

renu: já fakt nevím :slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
renu-díky :slight_smile: no co se oblečků týče,tak fakt už nemusím kupovat nic :slight_smile: mám i plno obyčejných bodýček,ty ani nefotim.....ale budu kupovat deku, povlečení,matraci....ono toho ještě bude dost...
já už chci taky nakupovat ve velkém...ale můj chlat mi to zatrhl něměli by jsme to kam dát když ted budeme rozbouchávat celej vrch...
my ještě musíme postýlku+matraci+prostěradla+monitor dechu+porodnické a kojící prostředky pro mě - a už to budeme mít všechno na cca půl roku :slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
danu to máš věci do jakého věku???
renu - měla jsem VZP a teď mám pojišťovnu ministerstva vnitra,poprosil mě doktor
renu-no právě,já si všechno najednou dovezla od kámošky,takže máme zakrámovaný byt a furt peru a přerovnávám.....potřebujem tu komodu jak sůl
renu: nojo, to je blbý, že máte do toho tu rekonstrukci... ale zas to tam pak budete mít jako ze škatulky :slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
maji a proč tě poprosil doktor??která nejvíc přispívá???nevíš??já přemýšlela o metal aliance...
renu- vel. 50 - 74 a mám i na větší,ale to jsem dala do krabic do skříně
danuš: z té 74 toho moc nemám :slight_smile:... říkala jsem si, že na to pak budou dobré Vánoce :grinning:
1. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
maja- já mám taky min.vnitra,budu čerpat příspěvek na kojící potřeby za 1000,-
1. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
pabli-já to dostala, jinak kupovala jsem taky jen 0-3měsíce
1. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
renu: u nás ve škole měli studenti vždycky: 1. VZP, 2. ministerstva vnitra, 3. vojenskou... vždycky tak 90 % ze třídy VZP, 7 % ministerstva vnitra a 3 % vojenskou... zhruba... ostatní pojišťovny se vyskytovaly jen ojediněle...
1. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
čekám na ten mantinel atd.,mělo by to jít PPL,přímo ke mě do práce...někde to vázne
1. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
protože s VZP už překročil limit pacientek a ta už mu další neproplácí
přítelova babička(dělá zdravotní sestru) říkala že nějáká pojišťovna má teď problémy,ale nemohla si vzpomenout jak se jmenuje
1. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
pabli ale
1. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
pabli ale VZP je na nic ..nepřispívá skoro na nic...
1. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
renu-manžel jí má a taky od nich teď odchází k té mojí
1. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
mám v lednici nugátový dortík :slight_smile: dala bych si k němu latté,ale bojim se,že mě to prožene... :grinning:
1. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
renu: jojo, já vím... ale nechce se mi to překotně měnit - musela bych to nejdřív vyzjistit u doktorů, ke kterým chodím, aby mě pak některý třeba neodmítl ošetřovat, že s tou pojišťovnou nemá smlouvu a pod.... jinak kámoška má metal alliance, ale pochází původně odjinud, než z ČB, a tady má pak s tou pojišťovnou problémy, že ji doktoři nechtějí brát...
1. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
chtěla bych aby co nejvíc přispívala na očkování pro Matyase...Metal Aliance mají očkování prti pneumokokovému zánětu plic na jednu vakcínu 1000 kč jsou 4 takže až 4000 kč...to se mi zdá ok...
1. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
holky, jdu se chvilku natáhnout, bolí mě lýtka, tak papa :slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
pabli-taky máš pocit,že se s těma věcma na mimi nevejdete do bytu???začala sem radikálně probírat věci,včera sme dali 2 plné tašky od kontejneru pro charitu....
1. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
no já zajdu asi k obvodákovi a zjistím si to a bude...a zitra jdu do poradny tak se zeptám i tam sestřičky o by mi doporučila...a bude to...
1. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
danuš: no - zatím jsme z jedné skříňky odsunuli přítelovu "kancelář" do jiné, ale už mini skříňky... :grinning: peřiny, lůžkoviny, zavinovačky, fusak apod. máme ve velké krabici na velké skříni :grinning: jinak zatím vše složené v krabicích, ložnici dopodrobna proměřenou, abychom měli jistotu, že se tam vejde postýlka... pořád někde lítáme s metrem :grinning:
1. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
já jsem si koupila v Ikei takové ty tapírové krabi ce tak si to skládám zatím tam...skoro mám už 1 plnou...
1. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
pabli vy jste jako my taky pořád lítáme a měříme ale spíš kuchyn a tak...
1. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
takhle to máme taky,ale pak to bude muset být někde uklizené,po ruce, a ne v krabicích :grinning: to mi zatim nahání trochu strach....postýlka a přebalovák se mi vejdou do ložnice,zatim rozmýšlím,kde budem koupat....
maji jsii tU??
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.