• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
danuš: my budeme koupat ve dřezu v kuchyni - do něho dáme koupací kyblík... :grinning: ... místo přebalováku bude psací stůl :slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
hrací deku co sem objednávala je na přítelovo jméno ... a mě přišla před chvíli sms od něj:
tak ta paní volala a deka tu bude nejdřív příští týden, takže možná už v pondělí si v ní s Májou už budete hrát :grinning: :grinning:
roztomilý :slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
evena: no jestli se tam teda vejdete :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
no to já taky řeším...chtěla jsem takovou tu konstrukci na vanu a na to nasadit vanku ale je to na nic páč v koupelně nejni místo na přebalovák...takže asi v dětském pokoji na stolku...hodím na něj vanku a vedle hnedka bude přebalovák abych to měla po ruce...jinak pokaždé budu muset místnost vytopit na 24???
já budu mít místo přebalováku postel :slight_smile:
pabli ve dřezu???
1. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
renu- jo jsem tu :slight_smile:
pabli je to metr na metr tak možná jo :grinning:
maji ptala jses tvojeho na tu naši kuchyn??
1. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
má ségra koupala děcko v umyvadle a bylo to prý lepší jak vanička, pak až se tam nevlezl tak vaničku teprve začala používat
asi to udělám taky tak :slight_smile: máme šikovné velikánské umyvadlo :slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
holky nemyslíte si že ten kýbl je pro ty děti nepohodlnej:???že se tam ani nenatáhne chudátko...
už sem mu o tom říikala,ale ještě se nekoukal - až přijde z práce,tak mu jí ukážu :wink:
maja jj zajímá mě co ti na to řekne... :wink:
1. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
tak když sem tak mezi sedmou a osmou jukneš,tak Ti dám vědět :wink:
1. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
maji musíš mu říct že ta cena už zahrnuje ty Tandemboxi oni sami o sobě stojej kolem 11 tisíc.. a všechno kolem...lišty..
1. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
ok kajdu e kuknout...
1. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
já ten kyblík dřív chtěla, ale teď si nejsem jistá, nějak nevěřím že se tam to dítě poskádá a jak ho budu umývat, ale prý je to pro ně pohodlné, sou jak u mámi v bříšku, tak proto
1. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
já už mu to říkala a popisovala,tak uvidíme :wink:
1. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj Majo, taky jsem u ministerstva vnitra. Je u nich možnost příspěvek na kojící potřeby 1000 Kč takže už mám koupený kojo polštář. Kde mají tu výprodej těch hadříků na mimčo?
1. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
evena ajak mu umiješ zadek...aon tam musí mět skrčené nožičky to si tam nemůže ani odpočinout v tom kýblu...přece ne??a jak mu chytneš hlavičku když ji samo ani nedrží??a když chytneš tu hlavičku tak už nemáš ruce na mytí...já tomu nerozumím...
1. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
renu je to trochu divný no, to abys měla tak aspoň 3 ruce si myslím :slight_smile: to mě nenapadlo s tou hlavičkou, to by mu asi vysela z toho kyblíku nebo co ...
1. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
evena no právě...si to nedovedu představit...
1. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
evena budeš darovat tu pupečníkovou krev?
1. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
holky, přidala jsem do alba výbavičku po mně :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=298744

není to tak hrozné, všechno voňavoučké a čisťounké, mamka vybrala jen ty nejlepší kousky...
1. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
pabli tak jestli se to dá nosit tak proč ne že?ta zavinovačka to je ale kousek...to mááš památeční...
1. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
renu: obrázky, jak koupat, máš u mě v albu :slight_smile:... jo, máme kulatá dřez nerezový, do něho postavíme ten kulatý koupací kyblík, zbytek linky je do L, takže krásně se tam bude moct mimi přebalit... no a nebo prostě s tím kyblíkem můžeme kamkoli :slight_smile:... mimi je tam jako u maminky v děloze... zpočátku je asi potřeba dvou, aby asistoval i tatínek... jeden mimi drží za hlavičku a druhý trochu ošplouchne... jinak se má dítko omýt před koupáním mokrou žínkou, pak vložit do toho kyblíku... stejně se ty nejmenší děti moc drhnout nemají, ani ta mýdla a pod. nejsou vhodná kvůli možným alergiím... časem stačí miminku držet hlavičku jednou rukou, ta voda ho nadnáší...
1. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
pabli to jo ale nedovedu si to představit my teda jsme zastánci vaničky...
1. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
pabli-jéé :grinning: já mám po nás taky tyhle dupajdinky....i ty čepičky jsme měly....dala jsem je do charity, i ty froté dupajdy...ale ty bavlněné jsem si nechala,jsou zachovalé :wink: a dobře se perou i na 90
tady máte video, česky namluvené, jak koupat... http://www.youtube.com/watch?gl=FR&hl=fr&v=8fldZ32X7YI :grinning:
renu-já mám vaničku na stojanu,takže se nemusím ohýbat....kyblík je taky hodně dobrá věc, mimi se tam cítí stejně,jako v děloze,naopak ve vaničce mají některý mimča hrůzu z velkýho prostoru a nepřirozené polohy na zádech....vše má své pro a proti.....
1. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.