• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
renu, vubec, akorat ma chytre reci a jeste ke vsemu vychovny! ze tohle mame spatne koupeny, tohle je k nicemu, tohle je ze sptanho materialu atd..a nakonci se tak hloupe usmeje a rekne: noo ale tak to jednou poznas sama!!!!absolutne me leze na nervy!!!!! fakt nemam zapotrebi aby nas ted nekdo vychovaval!:-/
18. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
pabli tak to jo já mám zatím jen 1 :frowning2:
18. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
ony si potřebují říct svůj názor :wink: ...poslouchat je holky nemusíte, i když mě by to taky strašně točilo...
18. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
tegga: aby tě tchýně jednou nepřekvapila s balíkem X věcí :grinning:
renu ještě máš spoustu času na nakupování...já nemám deku žádnou třeba:grinning:
autor
ja nemam zadnou deku...ale na to je jeste cas, abych mohla jeste neco i potom kupovat a objednavat:grinning:

holky do kocarku je potreba prosteradlo?
spíš všude rozhlásím, ať kupujou věcičky od půl roku výš :slight_smile:
pabli to asi ne, ony se sama bojí něco nakupovat....si teda aspoň myslím:slight_smile:
18. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
my te´d musíme hlavně začít shánět ten kočár, aby jsme vůbec nějaký měli:grinning:
18. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
oběd byl dobrý, párek v těstíčku s kaší k tomu rajčatový salát :slight_smile: pěkně funim :grinning: Jo jako holky, v so jsme se stavili u tchýně a řekli jsme jí, že to bude kluk a její reakce: to snad né, já chtěla holku....pěkně mě nasrala!!!
18. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
pipiii to ti nezávidím já to mám ještě horší Honzovi došla domůnějaká složenka na 2000 něco mu vraceli tak to dovezla a podala mi to z větou tohle máš od nás na kočárek..já se na to podívám a tam Honzovo jméno...to jsem nepochopila...není to piča??
pipiii: já budu dávat do kočárku asi froté ručník...
pipiii já myslím že jo at to můžeš vyprat at miminko leží pořát na čistém..
18. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
treba vcera tchyne telefonovala s manzelem asi pul hodiny, ale na nic se nezeptala, co potrebujeme atd:/ a kuba mi rikal ze nam uz dali 8 000!!!! a ja jsme se ptala kdy jako?!?! ze nam to sthli z ceny toho auta...nooo pekny, hlavne ze jsem si toho vsimla...stejne jsme za to auto dali kolem 80 000 a to si kuba blaznive myslel ze nam ho daruji:grinning: takze od tchyne na mimi asi nic nedostaneme:grinning:
renu-no to je :angry:
danuš: juuuuu, to bych si taky dala :grinning:

nojo... u nás tchýně taky pořád říkala, že chce holčičku... teď teda ví, že čekáme chlapečka, tak je sice vidět, že ji to zklamalo, ale naštěstí podobné hlášky nemá...
autor
danus, jezis!!!!:grinning: no ty tchyne jsou takovy haluzny zensky:-X
18. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
danu sorry to je ale piča..
18. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
renu-ne sorry, já s tebou souhlasim!!! To nebyl výraz pohoršení,ale souhlasu :wink:
18. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
danu ne já myslela že ta tvoje je taky... :grinning: a at se za ten názor nezlobíš...
18. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
já mám dobrou tchýni:grinning:.......a myslím, že pohlaví jí bylo celkem jedno
náš taťka má jen poznámky typu: asi budete potřebovat větší byt, s takovými objednávkami věcí na mimi se tam nemůžete brzy vejít :grinning:

a ségra, zatím bezdětná, zas prohlásila už v době, kdy jsem měla 3 dupačky a 3 overaly a 3 body, jestli už toho nemáme nějak moc... tak jsem jí musela vysvětlit, že mimi nenosí jednu věc na sobě týden :grinning:
nejlepší je přítel, když dumám, jestli něco koupit nebo ne, tak řekne, že tomu nerozumí, ať se poradím s vámi tady na koníkovi :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
pipi-dala to zklamání tak najevo,že bych jí dala pěstí, naštěstí nemám zachvaty lítosti, jinou těhuli by to možná i rozbrečelo...Pořád mlela, že už vnuka má, že by radši holku....mlela mlela a já se naštvala a říkám:
"my jsme si moc kluka přáli, je to lepší,když je první kluk a trochu sem se odvázala a řikám-holky jdou většinou do tátova rodu a já bych se bála,že holka bude ošklivá,jako vaše Jitka (manži ségra) :grinning: :grinning: :grinning:
pabli... :grinning: no to já jsem jedináček takže ségru nemám ale tatin říká to stejné..nemáte toho nějak moc???a to nemám ještě nic...
to už mi manžel říká skoro od začátku pabli, měla jsem nějaký bodyčko, dupky a on, že už by to prý mohlo pomalu stačit, že to mimís neunosí:grinning:
danu tak to jsi drsná:grinning:, dobrý:slight_smile:
18. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
danuš: :grinning: to jsi jim to teda natřela, super! :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
danu...joooo...tak to jsi jí nandala....mazéééc...velký respekt...
18. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
moje mamca se se mnou rozplakala u UTZ:grinning: pac vedela jak jsme holcicku chtela ale myslely jsme si obe ze to bude kluk:grinning: jenom potom moje mamka rekla: sakara tak ty modry dupacky se zebrou nemuzu koupit a smala se u toho a plakala:grinning:
18. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.