• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
TAk to já začnu chodit na kurzy asi tak v červenci, protože mi to práce zatím nedovolí. A kdy tam můžou chodit tatínci?
1. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
makka: my tu máme kurz psychoprofylaktické přípravy na porod

* pro nastávající rodiče a zejména rodičky v 7. a 8. měsíci těhotenství
* kurzy jsou vedené zkušenou porodní asistentkou a účastníci v nich získávají potřebné informace o průběhu těhotenství, porodu, šestinedělí, o správné výživě před i po porodu, kojení, péči o novorozence i moderní antikoncepci. Zejména se ale učí dobře spolupracovat během jednotlivých dob porodních.
* kurzy se konají každý měsíc a skládají se ze čtyř jednohodinových lekcí.

Informace k účasti tatínků při porodu v českobudějovické porodnici

Nastávající tatínek se může zúčastnit se svojí partnerkou celé přípravy. Třetí lekci kurzu psychoprofylaktické přípravy na porod by však měl navštívit určitě!
1. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
takže se mnou bude chodit přítel na všechn 4 lekce :slight_smile:... na těhu cvičení chodit nebudu, když mám odpočívat :slight_smile:
1. čer 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
holky ja si ted vzpomnela n abejvalyho:-/ v radiu hraji jednu krasnou pisnicku:(
1. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
PABLI - mám pocit, že u nás jsou vždy lekce i se cvičením. Budu se muset více informovat.
1. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
PIPII - to musela být láska
1. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
autor
makka, jj mela jsme ho hodne rada:slight_smile: ja jsem si prosla krutymi vztahy:( bohuzel:( a tenhle byl tak hodnej, hold uz potom mezi nama nebylo zadyn pouto a ja potkala myho milacka:slight_smile:
1. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
Ahojky holky :sweat_smile:
1. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
koukám že se chstáte na ruzný kurzi :confused:
1. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
zrzik, ja uz chodim na tehu cvico spojeny s predporodnimi kurzy:slight_smile:
1. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
tak to já jsem lempl pořád jsi říkám že bych měla začít cvičit doma mám i DVD ale nějak vždy odpadnu asi to bude tím že pořád jsem s mím mužíčkem na baráčku
1. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
jee zrzik, peken brisko:slight_smile:
1. čer 2009 v 16:28  • Odpověz
děkuji pěkně kynu ale snad to nebude tak jako u Paji to jem měla hodně
1. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
autor
tyy jo 3 holky:slight_smile: to je fakt pekny:grinning:
1. čer 2009 v 16:30  • Odpověz
PIPII - taky jsem měla přítele, kterého jsem hodně milovala a dlouho jsem na něj nemohla zapomenout. Hlavně mi hodně vadilo, že mě mohl úplně v pohodě vyměnit za jinou a nevím vůbec důvod. Teď jsem ráda, že jsme spolu nezůstali a já mám toho nejúžasnějšího chlapa na světě. Jsem s ním moc spokojená a za nikoho jinýho bych ho nevyměnila. I když má nějaké mouchy, ale kdo nemá.
1. čer 2009 v 16:30  • Odpověz
taťka to tak nevidí je stoho sklamaný
1. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
autor
zrzik:( treba ten muj si byl na 100% jisty ze splodil kluka.... byl dost v soku z holcicky, ale potom rekl ze to je teprve 1. ale myslim ze chlapi to v sobe maji, ze potrebujou splodit syna... takze uvidime u 2. jak se to povede. Ja bych byla rada za klidne za 5 holcicicek:grinning: jsem nadsena ze cekam princeznicku:grinning:
1. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
Tak to já jsem tu největčí lásku podkala až před devítí lety a mám pocit že jsme se hledali až jsme se našli
1. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
Já to vidím stejně a myslím si že až jí uvidí tak z ní bude unešenej a jestli to přece jen bude kluk tak bude mile překvapen :grinning:
1. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
zrzik, ja si myslim ze tamto take nebyla moje nejvetsi laska, byla top jenom utecha, mela jsme debily:( jeden me skrtil, druhy fetak, rezal se do rukou, psychicky me vydiral a potom silnyho alkoholika:( a tak jsme hledala hodneho kluka, ktery me da trochu po psychicke strance do kupy. Zadny krasavec, ale strasne hodny...ale po 2 letech nas uz nic nepojilo...
1. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
PIPII - to si opravdu neměla moc dobré vztahy. Pak si byla určitě na chlapy hodně opatrná. Já bych snad na ně pak zanevřela. Ty si ale vydržela a našla si skvělého chlapa, tak paráda.
1. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
Tak to jsi si užila spustu trápení :pensive:
1. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
makka, vzdy to vypadalo idealne, ale vzdy ukazalo tak po pul roce a ja jsme byla byla mooc zamilovana a blba:/ tak jsme to dlouho vzdycky trpela...byla jsme krava!:( joo mela jsme pocit ze se dam na holky, nebo ez utecu do Austrailie:grinning: ale nasla jsme si jakuba, tak uvidime:grinning: ale ted je tak hodnej a snazi se:slight_smile:
1. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
ale já všdy říkám že všechno zlí je pro něco dobrý
1. čer 2009 v 16:46  • Odpověz
pipiii a jak dlouho jste spolu?
1. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
zrzik, take 2 roky:grinning: ale zname se od malicka, mame krasny pribeh:slight_smile: ja jsem z jablonce a on z pribrami. Jako maly ale bydlel v jablonci a chodil s emnou na zakladku do tridy a byla to moje nejvetsi laska. ve 2. tride nas dokonce kamaradka oddala:grinning: v 5.-te tride se odstehovali a nikdy jsme uz o nem neslysela. Az pred 2 rokama, chystali jsme tridni sraz a na spoluzacich na internetu se prihlasil kdosi neznamy a jak jsem zjistila ze je to on, tak jsme ho premlouvala at prijede atd. No a on prijelm, na ten sraz dorazili 4 lidi!:grinning: kdyz jsme ho videla tak me to prehodnotilo vsechno:grinning: a bylo to:grinning: v tu dobu jsem uz mela zajednanou praci v praze, ale bydlela jsme porad u bejvalyho v jablonci,a le dost jsme se hadali, ze on pres keto nebude v praze, ze ma prahy pres rok dost atd. tak jsme se sem odstehovala, jakub(muj manzel) tady byl na byte na brigade a studoval tady a tak mi tady pomahal se vyznat v metru atd..noo a po 3 dnech jsme uz spala u nej:grinning:
1. čer 2009 v 16:57  • Odpověz
ahojík holky! dnes jsem byla na testu na cukrovku, vše je oki, takže zase o jednu starost míň....víkend byl strašnej, v sobotu nám praskl radiátor, takže nám tady asi deset minut crčela největším proudem voda, měli jsme tady dva cenťáky vody......takže jsem kýblovala, lítala s mokrýma hadrama, tahala lavory s vodou...když si vzpomenu, jak jsme se dřív bála zvednout kyblík s vodou...tak to je fakt směšný, jak jsem doteď dávala na sebe pozor a co jsme te´d všechno dělala....no prostě hrůza, jsem z toho unavená ještě dneska a to zdaleka nemáme vysmejčeno...
1. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
ahoj tegg týjo tak to ste měli teda víkend fakt na prasknutí, tu vodu vám teda nezávidím, ale ještě, že se nestalo nic horšího, hlavně se opatruj

já bych taky už chtěla mít ten test na cukrovku odbytej fuj vůbec se na něj netěším
1. čer 2009 v 18:14  • Odpověz
jo jinak jsem si konečně něco objednala na MMB tak až mi to přijde tak to hnedka na fotím, abych nebyla tak fut pozádu
1. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
teďka se tady u nás udělalo krásně obloha bez mráčku a svítí sluníčko, ale když vylezu ven tak je tam zima z okna to vypadá líp :frowning2:
1. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.