• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
eveno já bych si taky čas našla ale mi se zpravidla vracíme domů až kolem 10hodiny ale víc mě děsí že tam kam se budem stěhovat není internet po kabeku a tak to budem muset viřešit nějak jinak

renu a nemáš obrázek té tvé kuchyně ta nás taky trápí alezatím jsme nic nevibrali :unamused:
1. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
maji njn...já nevím kolik na tom bude mět ale počítali jsme tak za těch 7 metrů 70 000 až 80 000 ticíc tady je to o 10 000 víc ale bude na míru v oresi nám dali tu stejnou cenu...
1. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
zrzi jj hodím ji do alba...vydrž...
1. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
eveno no vidíš už to máš vyšlený :grinning:

renu taky jsme koukali na oresi a odradilo nás že nejde kombinovat vzor a druh dýhy :cry:
1. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
hele tady si někteří truhláři nechávají vejvar 25-30 tisíc,takže když natrefíš na takový zloděje tak máš holt smůlu :frowning2:
1. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
pipiii - jsi tu?
1. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
už je v albu....
1. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
já jsem trochu náročná chtěla bych kuchň složenou ze šuplíků a to z plnovýsuvy az dorazy ale asi s toho nic nebude
1. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
už jdu na ní kouknout :grinning:
1. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
zrzi nás odradilo to že je to poskládané se skříněk a když ti to nevychází tak je to v háji...
1. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
http://www.studio-oskar.cz/fotky/?gal=oskarci-na-party-v-life-cafe

huste tady jeste jsme na jedne fotce( asi me v praci zapomneli smazat:grinning:)
1. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
renu složitý vysvětlovat, to snad ani nejde ...
je potřeba zesíct zahradu, protpože pár dní lilo, je to přerostlí a kdyby zase zapršelo tak se s tím holt nedomluvím ... ten můj vozil štěrk co máme před barákem a vozil ho na dvůr, tak sem ho poprosuila jestli by mi mohl objet strunovkou zahradu abych mohla posekat, děláme to tak každý 2. sekání abych to nemusela teď v těhu dělat ručně /jinka to většinou ručně dělám a zabere to tak půl hoďky - zbytečně/... no tchýně na něj vyštěkla že to sna dné, že první se musí navozit štěrk aby před barákem nezavazel ...
no když vám řeklu že objetí strunovkou mu trvá cca 10 min. a ušetří mě spousty a štěrk nezavazí, protože nám dělají silnici a tama momentálně nejezdíme a jezdit ještě pá týdnů nebudeme ...
někdy mám ten pocit že tchýně chce abych o to mimčo přišal, abych se co nejvíc dřela a ták, stále do mě rýpe že tam nemám záhon vypletej, že by to hctělo posekat ... prostě si podle ní možná hraju na chudinku
a teď se mi z toho všeho akorát řvu :pensive:
my máme taky ty výsuvy...říkají tomu Tandemboxy...
renu ta je pěkná moc se mi líbí ta tmavá barva
evena tak jí řekni at se do toho nesere a máš to....prostě řekni tvojému at to prostě udělá to co potřebuješ a je to...Ještě to tak aby jsi přišla o miminko,hlavně na sebe dávej pozor a nebreč nestojí ti za to...Já už svou tchýni taky neřeším nestojí mi taková koza za to...
1. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
renu kuchyň fakt luxusní :slight_smile: i ta barva, já mám takovou světle zrzavou
pipii tak to teda bylo kadečnictví, to čumím ... a tam tě ošidi s tou smlouvou jo? tak tomu nemůžu ani uvěřit :confused:
1. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
renu to je presně ono
1. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
even, jo!:grinning: jak rikam jedno z nejluxusnejsich v CR:grinning: jsou to svine( zazobany buzici) a jeden nadrzenej sef, kteryho jsem neosukala:grinning: nooo a vsichni si tam strkaji penize do kapsy, nevystavuji uctenky nic...je to husty no
1. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
eveno renu má pravdu prostě se na ní viprdni jedním uchem dovnitř a druhým ven a když ti jo nedá pokoj tak ať si to udělá sama má sned taky ruce :confused:
1. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
http://www.studio-oskar.cz/kadernictvi-oldrich-dobry/

tady ten svinak me tak ponizil!!! idiot! nadrzeny prase!:(
pipii jak tam děláš vlasy té holce??
renu mě i naštvalo a to dost že ten můj jí na to prostě nic neřekl ...
ale vzal strunovku a šel to udělat, to jo, mu to nic neudělá že, je to pár minut, navíc mi pomáhá a rád ...
tchýně je sobecká, třeba mi má za zlý že sem jí ho ukradla
kdybych věděla aspoň proč to dělám tak by to bylo lepší, aspoň bych věděla na čem sem
někdy se zas tváří že mě bůhvíjak miluje ... a já ji všechno žeru ...
kdybych uměla vkládat fotky tak bych vám poslal její obrázek ... to byste do ní neřekli, taková hodná milá paní od pohledu
pipiii - kde jsi koupila ten rámeček na tu možičku a ručičku? :slight_smile:
1. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
joooo, bylo na akci v Life-cafe v rytirske ulici, chvili na to jsme odchazela. mela jsme ten uces dost hustej!
1. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
maja, myslim ze ve Sconto nabytek...jj tam za 169KC vyleva se to na 2 krat a je z toho 3D nozicka:slight_smile: v ramecku
1. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
holky já se sváma budu muset rozloučít a budu se snažit se tu ukázat častěji tak ahojky maminy :grinning:
1. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
zrzik, to se snadno říká, dělám to leta, seču zahradu, starám se o záhony /jen ty svoje/ a čeká se že to budu dělat stále
ale gol je že tchýně si ty svoje kytky sama neudržuje a mě říká ať si vypleju ty svoje, tak si říkám že by byla tak možná nejradší kdybych dělal i za ní
nechápou že toho ledacos prostě nezvládám a ani vpodstatě nechci, mám o mimčo strach, těhotenství není nemoc že ... super je že sem jí schválně řekla i o té nízkopoložené placentě, ona ví jak je to nebezpečný a stejně mi ty věci říká, prot si myslím že chce abych o ní přišla
ale už má tu placentu dobrou /ale to ona neví/
no nic, du na dvůr, vyhodím kopýtka na židli a budu relaxovat, doseču zítra, teď už se na to můžu vyprdnout
evena tak když to šel udělat to co jsi chtěla tak to vůůůbec neřeš...at si trhne nohou...
autor
even.....bez komentare:/:(
1. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
to je správná řeč přece tě ta mrcha nerozhodí mysli na sebe a molou a vše bude v pohod :sweat_smile:
1. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.