• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
evena a máš recht kašli na nu...já taky poběžím...jedeme s tatkou plavat... :grinning: :grinning: tak pá holky zítra...
1. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
holky, tak muj manzel prisel domu, byl tady 5 min a zase odjel:/
1. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
:grinning: My jsme teď s miláčkem vybírali proutěný koš pro Barunku do obýváku - už je objednanej :grinning: a k tomu jsem ještě přihodila pěnovou matraci do vaničky :grinning:
1. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
maja, hmm to se mas... me je tu uz uplne smutno:( skoda ze muj mialcek bud nejdrive v 17h doma z prace az bude amalka:(
1. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
tak, doma je válečný stav, a to dost vážný
tchýně začala vozit ten štěrk místo Milana a ten okolo ní začal skákat jak malej kluk, ať toho nechá a kdesi cosi, naštvalo mě to nepředstavitelně ho takto vidět
začala sem vyvádět jak pominutá, dalasem mu nůž na krk a řekla že se odstěhuju, čert ví jestli bych to udělala zítra, ale v tu chvíli sem byla schopná si zbalit věci okamžitě
takže si vybral, maminku poslal do prdeli a řekl jí ať už se do mě nenaváží a bylo to
radost z toho ale uplně nemám stejně, teď budu mít stejně doma peklo, tchán mi určitě nedodělá houpačku a nepomůže nám s dlažbou a pergolou co slíbil ... loni to tak taky bylo, s tchýní sem se nebavila skoro půl roku a tak se s náma automaticky nebavil i on, to mě dost štve, protože ho mám ráda ...ale ta úleva když sem se s ní nebavila, to bylo k nezaplacení, nemusela sem se nervovat, ale je dost nepříjemný okolo sebe chodit po špičkách, sotva se pozdravit
sem rozhodnutá že dokud se neomluví, už s ní nepromluvím
jenže to sem byla rozhodnutá i loni a dopadlo to tak že po x měsících sem zkrátka přestala dělat že se něco stalo a začala se s ní bavit, a samozřejmě doufala že už taková urýpaná nikdy nebude ...
1. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
a jinka sory že sem tahám takový nepříjemnosti, nemám to komu říct vypovídat se je fakt super
ale dost už o hnusné mrše tchýni :angry: :angry:
pipii teda ten rvůj tě docela zanedbává :fearful:
1. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
Maja mě teď pořádně kope ... nejspíš by jí nakopala sama kdyby mohla :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
even, stale neni doma:/
1. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
amálinka me taky pekne okopava:slight_smile:
1. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
tohle teda bude tyden:( mamzel si bude nadelavat kazdy den skolu, take bude kazdy den min, do 18h v praci, dneska jeste te dporad neni doma, v patek a v sobotu je mimo prahu:( grrrrrrrr. uz ted mi je smutno:(
1. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
ahoj holky,,jááá dneska prvnííí...hahaha... :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 06:52  • Odpověz
nazdárek, krásný ráno....i když tady opět zatažený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 07:16  • Odpověz
ahojky tegga..tak u nás je teda jasno... :slight_smile:
2. čer 2009 v 07:18  • Odpověz
renu neboj, to k vám přijde:slight_smile:....my bysme to sluníčko zrovna tak potřebovali........ach jo
2. čer 2009 v 07:20  • Odpověz
tegga jaké byli ty testy??já se toho bojím že se tam skolím...já nesnáším ted v těhu sladké...
2. čer 2009 v 07:21  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
2. čer 2009 v 07:24  • Odpověz
pabli čau čau... :slight_smile:
2. čer 2009 v 07:24  • Odpověz
renu dalo se to vydržet.....asi deset minut po vypití mi bylo docela šoufl, ale pak už dobrý...možná ti to neudělá vůbec nic....to samotný vypití je v pohodě...
2. čer 2009 v 07:25  • Odpověz
ahoj pabli
2. čer 2009 v 07:25  • Odpověz
holky já jdu dneska do poradny...já se tak těším...chci at mi udělá pár foteček miminka.... :grinning:
2. čer 2009 v 07:26  • Odpověz
tegga a musíš na lačno??
2. čer 2009 v 07:26  • Odpověz
jo musíš...a nemohla jsem za ty dvě hoďky pít ani vodu, prostě nic.....
2. čer 2009 v 07:27  • Odpověz
já jdu do poradny v pátek, ale mě fotku určitě dělat nebude.....
2. čer 2009 v 07:27  • Odpověz
tegga tak to já nedám....musím ráno něco sníst jinak jdu hned blinkat..a pit třed jídlem taky nemužu musím se nejdřív najest...co si počnu??
2. čer 2009 v 07:29  • Odpověz
evena: teda, to jste zas měli večer :slight_smile:......... to, že Maja kopala, se vůbec nedivím :grinning: ... mě včera Vítek taky hodně pokopal, jsem se zas děsně rozčílila a pobrečela jsem si... ona to ta mimča poznají, že mamce není nejlíp... jsem se bavila s přítelkyní bratra mého přítele... nakonec ten hovor končil tím, že ona nechápe, proč děláme vůbec svatbu, když nechci řešit výslužky a krásný šaty... Jsem si jen dovolila postěžovat, že nechápu, proč skorotchýně začala blbnout s výslužkama, když jsme jí říkali, že nechceme, aby něco dělala, chceme od ní jen oběd na druhý den pro nás a naši rodinu, že tam zajdeme... Teď se dozvídám, zprostředkovaně, že si dá upéct (nebo upeče) svatební dort, taky výslužky, a to nejen sobě, tchánovi a příteli do práce, ale taky je bude dávat druhému synovi a jeho přítelkyni po svatbě, přeci nemůžou být bez výslužky, že... no děs...
2. čer 2009 v 07:29  • Odpověz
tegga jsem obědnaná na to 3D k tomu Vlašínovi už se těším na 19 v pátek...aby už to bylo...
2. čer 2009 v 07:30  • Odpověz
renu já jsem si to myslela taky, když se do půl hoďky od té doby, co vstanu nenajím, tak je to konec...proto se mnou šel manža....ale fakt dobrý, není to tak strašný...neboj zvládneš to
2. čer 2009 v 07:30  • Odpověz
pabli hrůza...každá máme něco:slight_smile:....a pak, že těhu má být v klidu...já tady už tři dny vyklízím vytopenej byt, je to na mrtvici....
2. čer 2009 v 07:31  • Odpověz
no, přítel mi řekl, ať se prostě s nima o tom nebavím, raduju se z toho, co máme my, a těším se prostě na ten náš den... když někteří příbuzní nepochopili, že to bude jen malá svatba bez těch okras kolem, je to jejich věc... no taky je :slight_smile: musím být v klidu už kvůli prckovi :slight_smile:
2. čer 2009 v 07:31  • Odpověz
pabli tak at si dělá co chce...se s toho nestresuj...at jim dá co chce... :slight_smile:
2. čer 2009 v 07:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.