• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
danu čusík.... :slight_smile:
2. čer 2009 v 08:04  • Odpověz
renu-my byli na koncertě Ládi Hrona a docela to řvalo,prcek chrupkal a neprostestoval :grinning:
2. čer 2009 v 08:04  • Odpověz
ahoj danu....od nás:slight_smile:....začala nám crčet voda z radiátoru, ten největší proud, asi deset minut....mokro měli ještě sousedi v prvním patře....my jsme v pětce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
danu fákt???to jsi mě uklidnila...pablinka měla asi špatnou volbu filmu když se to malému nelíbilo... :grinning:
2. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
ale včera-dala jsem si ke znojemský jen patičku a malinký krajíček čerstvého chleba a do hodiny jsem byla jak balon :confused: ufffff fakt hrůza
2. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
tegga-peklooooo :confounded: a jak to vypadá??která místnost?
holky, asi jak které mimi :slight_smile:... já třeba ani nemám ráda doma puštěnou hodně nahlas telku nebo muziku, tak proto se to asi mimču nelíbilo :slight_smile:
danu nejíš čerstvej chleba??
já chleba jím normálně, skoro víc, než rohlíky a v pohodě....
2. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
pabli-jasně,to je tím, já si pouštím hudbu nahlas normálně,takže prcek bude po mně :grinning:
tegga: a co na to sousedi? jste si užili, co?... my jsme naštěstí v 1. patře... nooo, ale nic příjemnýho by to stejně nebylo...
renu-právě že ho normálně jim.....ale tentokrát to nějak nevyšlo... :unamused: toho guláše sem měla taky jen mini porci..fakt nevim z čeho jinýho by mi bylo tak těžko...
2. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
nejvíc to odnesla kuchyň a chodba....plovoučky v ostatních místnostech vypadá, že přežily......už máme vymalováno a jakš takš uklizeno.....hlavně já už ani nemůžu, musím si dát jeden den pohov, protože už mě bolí celej člověk:slight_smile:...
2. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
já když jedu v autě tak si pouštím nahlas hudbu a malej mě vždy tak kopne...jsem mu už říkala že dostane na zadek hnedka jak vyskočí...on ví že ted si klidně může kopkat že mu nic neudělám... :wink:
jinak jsem si objednala nepromokavá prostěradla 3 ks - mají krásné barvičky tady: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=348217
- objednala jsem kivi, banánovou a bílou :slight_smile:
danu tak to jo já že ho ted v těhu nejíš...
2. čer 2009 v 08:10  • Odpověz
WINII - tak já jsem taky hodně řešila to koupání. Našla jsem si na netu názor na koupání ve vaně od gynekologa. Prý by to neměl být problém, protože tělo si udržuje svou tělesnou teplotu, takže miminko je úplně v pořádku.
sousedi docela v poho...ti co jsou pod náma, tak svoje sousedy vytopili už 4krát, takže měli pochopení:grinning:.....se zbytkem se dalo domluvit......ale když jsem stála ve dvou cenťácích vody v kuchyni a vybírala a bylo to nekonečný, tak sem fakt byla na prášky, jsem myslela, že vytopíme celej panelák......
a dneska se půjdu podívat do krámu po kyblíku na plíny - s víkem... nebudu kupovat ten speciální na pampersky, to mi přijde zbytečný, my budeme pampersky balit ještě do takových uzavíratelných sáčků, co přítel nosí z práce od součástek (jinak ty pytlíky stejně vyhazují), pak házet do kyblíku s víkem a pak do popelnice :slight_smile:... tímto se omlouvám všem přítomným ekologům :grinning:
2. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
pabli mě se to nechce studovat....to je něčím podšitý to prostěradlo?
2. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
holky včera jsme byli plavat v krytáku...no a jsou tam ty různé výřivky a tak jsem nevěděla zda to s malým něco nepodělá...třeba whirlpool tam to bublalo jako vsteklé tak jsem šla s toho za chvilku prič...co myslíte tak to mimi snáší...
2. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahoj holky, zítra v Albertu mají akci plíny Hugiess 2 ks 419 Kč, myslíte že se to vyplatí koupit, nebo stačí obyč. plínky.
2. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
pabli taky to budeme řešit podobně, tan spešl kyblík rozhodně nebudu kupovat....renu já myslím, že mohl být prcek docela spokojenej :wink:
Ahoj MAJO, kde mají prosím tu výprodej těch mimi oblečků?
ahoj makka
pabli tak na to bych se vyprdla já s tím pujdu hnedka do popelnice..nechci to v bytě..pokakané plíny... :confounded:
2. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
tegga: jojo, navrchu 100% bavlna a pod ní vrstvička z PVC-P, který nevyvolává alergie... našla jsem ještě jedno, kde výslovně hlásali, že je to protialergické, z matrace se nedostanou na prostěradlo ty roztoči, mělo stejné složení, akorát bylo dražší, tak jsem vzala tohle :slight_smile: včera jsme si tu o tom s holkama psaly, že je to dobrej nápad, že nemusíme kupovat žádný ten chránič na matraci apod. Tahle prostěradla už dělá víc firem...
2. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
renu: už vidím, jak budeš s každou lítat třeba 6x denně... :slight_smile: a v zimě :slight_smile:...my máme popelnice trošku dál od baráku, to se pak musím v zimě obléct - zim.boty, bunda, seběhnout schody, dojít k popelnicím... no a když budu s malou sama doma, tak ji ze začátku asi nebudu chtít nechávat vůbec o samotě...
2. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
holky jo a POZOR!!Moje teta má mimi a malá dostala zánět močáku a bylo to s plínek s TESCA...tak opatrně...říkala že už by je nikdy malé nekoupila...Miminko je v nich jako ve vodě...nevsajou to prej jako pemprsky...ona říkala že už jen pemprsky...
2. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
pabli máme dům a před ním hnedka popelnici je to 10 schodů a jsem u ní...
2. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.