• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
taky si myslím, že nepoletíms každou plínou:slight_smile:.....říkala jsem si, že když to bude moooc velký smrádek, tak ten koš šuonu na balkon:slight_smile:...moje mamka je občas taky měla ty z tesca a naopak, žádný problém...proti tomu z pampersek měla malá vyrážky....
2. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
renu-já mám takový malinký odpadkový košík,tam budu dávat plínky třeba večer nebo v noci, ale jinak s tim vždycky vyběhnem do popelnice :wink:
2. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
makka: ahojky :slight_smile:

kamarádka mi říkala, že Huggies jsou pro její malou dcerku nejlepší už po porodu, že Pampers a fialové Tesco nejsou špatný, ale že i ty novorozenecký jsou trošku větší, že malé ty Huggies líp sedly... ale viděla jsem je i za 299,- za 2 ks dřív v akci... tak možná počkat, nevím teď...
2. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
danu že jo...já ji mám před domem kdyby to bylo někde na sídlišti tak je jasné že tam nepujdu ale takhle...kupovat nějaké spešl koše...na po bych se vyprdla...
2. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
pabli-mě říkala sousedka,že jediné Pampers 2-5 kg mají separační síťku,což je ideální pro novorozence..
2. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
já koupím na začátek třeba 1 od Huggies, 1 Tesco, 1 pampersky, 1 DM... a uvidí se, se kterými se mi bude líp pracovat a které bude malá líp snášet
2. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
renu-ten můj košík je fakt malinký,tak na 2 plenky, čistítka na uši atd....pak s tím stejně denně vyběhnu do kontejneru
2. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
každýmu asi vyhovuje trošku něco jinýho....vyzkoušíme a uvidíme:slight_smile:
2. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
kamarádky holčička,která je jinak super odolný dítě měla paradoxně alergickou vyrážku z ekologických plenek.. :confused:
2. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
pabli to je jak kdo...tedka byli v intersparu ty s tou mateřídouškou či co to bylo a jedna známá mi říká at utíkám je koupit a druhá mi řekla pozor na to každému mimi to nesvětčí...že její malá to nesnese...prej je to jak když my máme parfemovaný toaleták..taždému nedělá dobře...příjde mi ulítlí kupovat ped narozením 5 paklů plen když nevíme jak se miminku budou zamlouvat..
2. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
na začátek koupim pampers ty se síťkou,pak pampers sensitive a ještě MINI z DM.....tesco asi nee
2. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
na předchozí stránce jsem dávala komentář k těm plínkám a té malé holčičce četli jste??
2. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
taky budu řešit plinky až těsně před porodem.....nějaký prostě koupím a uvidím....
koukala jsem teď na pampers, že mají i odstupňované ty čistící ubrousky, že ty sensitive na novorozeňata, pak jsou další pro starší děti...
renu: jojo, ale je to fakt případ od případu, znám hodně maminek, co tesco plíny používají a naprosto ok, sousedovic holčička měla třeba vyrážku z pampers, ale z tesco už byla ok :slight_smile:
2. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
tak to já vím už ted že tesco ani nic podobného kupovat nebudu...jen pepmrs huggies a plíny které jsou kvalitní...
pabli-kámošky chlapeček alergik snese jen ty sensitive...a to mu je 7 m....ty máš stejně jako já 50% šanci,že bude Vítek taky alergik...manža je bez alergií???
Tak to bude ještě paráda s těma plínkama, to samí bude určitě i s kosmetikou pro prcka. Máme se na co těšit.
Švagrová tady dává plínky z Tesca a není problém.
2. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
už teď budu koukat v makru,když bude akce na plínky,tak je berem :grinning: tam se to fakt vyplatí
2. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
makka-na roční bych je třeba i dala.....ale na malinké bejbátko radši néééé
2. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
danuš: není :slight_smile:... vidím to u našeho mimi tak na 70 % :wink: ... přítel má astma... jako malý měl hodně problémy s dýcháním, tak se toho trošku děsím... no, uvidíme...
2. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
pabli- jejda,tak to je mazec,když jste oba....můj je 100% bez alergií a jeho rodina taky.....u nás má můj taťka a já se ségrou astma...
2. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
renu ale ono to opravdu mnohdy není o značce....nemusí vždy znamenat kvalitu....ale to fakt musí každý vyzkoušet sám....
můj má alergii tak jsem zvědavá zda taky bude mět...snad ne... :frowning2:
pabli-ale astma až od 16 let,když jsem začala chodit ke koním....do té doby jen atopickej ekzém od 1 roka
2. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
tegga já vím ale příjde mi že výrobek co je tesco tak je nekvalitní...doma nic tesco nekupujem...a ty plíny bych taky nekoupila...
2. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
u nás má ségra atopický exém, teď jí ještě našli vrozenou sníženou imunitu... a mamce teď zjistili ve 47 letech taky atopic. exém
2. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
renu: my toho tesco kupujeme docela dost, třeba džusy apod. jsou výborný... v tescu nekupujeme jen maso, uzeniny a zeleninu - to tam mají dost špatný... Každopádně z těch firemních věcí mi nejvíc sedí produkty z DM, jsou levné a přitom super, i vložky apod., tak to vidím, že jim dám přednost i u plínek... uvidím, ozkouším, prostě koupím po menších baleních od různých značek a uvidí se :slight_smile:
2. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
danuš: já mám alergii od 12 let, ségra od 17 let, přítel měl astma od 3 let asi
2. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
pabli jj to je na tobě jak a co budeš kupovat..já teda nikdy ani vložky a ni tampony neměla jinak nez always a O.B.
2. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.