• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
evena-no právě,pak bude třeba horký léto,já mega pupek a na nějaký praní a žehlení nebudu mít náladu...
2. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
evena :sunglasses: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
v těch vacích si to i udrží vůni aviváže :slight_smile:
2. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
a to sem zapomněla ještě na tchýni renu :sweat_smile: myslím že ta kdyby bydlela s tchýní tak se pozabíjí :grinning:
2. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
evena: nestraš... v životě bych u nich nebydlela :grinning: ... no, tvoji tchýni ti taky nezávidím :slight_smile: a to jsem tu před časem psala, že si v tomto směru nemůžu moc stěžovat, že jsou to takové ty opatrně přátelské vztahy - z mé strany určitě, ale skorotchýně si teď začala asi myslet, že když už si beru jejich syna, že se mnou může jednat jako se svou dcerou...ale má to své hranice :wink:
2. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
venku to konečně vypadá po dlouhé době přijatelně tak si pudu vyvalit pupík na dvůr, docela mě honí mlsná na kávičku, koupila sem si speciálně bez kofeinu ať nemám takové výčitky :slight_smile:
2. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
já se bojim,že až bude barák,že k nám bude tchýně jezdit často...není zlá nebo tak,ale nesedí mi...
2. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
takže maximálně 1x za týden nebo 1x za 14 dní to stačí až až
2. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
holky, o víkendu mi poslala koláče - navrchu sypané mandlemi... prý ať si to kdyžtak oškrábu (víte, jak mám alergii na ořechy :grinning:, a to takovou, že se dusím!)...jenže ty mandle v tom byly zapečené :grinning:
2. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
pabli-no to nekomentuju...
2. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
danuš: radila bych 1x za 14 dní a ještě nepravidelně... aby to pak nepřerostlo v to, že prostě každý víkend nebo každých 14 dní k vám přijedou, a vy si nemohli naplánovat nic jinýho :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
pabli nechci tě strašit ale bude to čím dál tím víc horší :rolling_eyes:
má tchýně taky byla super, jak moje máma, a jak to skončilo :sweat_smile:
tak sem zvědavá na ten dnešek, asi se ani nepozdravíme to tak vidím ... včera to totiž bylo fakt dost drsný, co sem těhu tak sem nějaká nepříjemná a víc si dovolím když vybuchnu, asi ty hormony nebo co ... a tím že jí dal i přítel co proto ... asi se zase nebudeme pár měsíců bavit, uvidíme :sweat_smile: aspoň bych měla klid
2. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
jako přítel říkal, že ty koláče zrovna dodělávala, že jí říkal, že jsou s ořechama... a ona: Jéžiš... že na to zapomněla... no dobře, ale tak posílat mi je nemusela, že?
2. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
jo jo pabli, ke švagrový chodí každou středu...to ale nechci,aby si zvykla u nás....ale to je její dcera a tu má kousek pěšky....k nám musí jet vlakem+busem....
2. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
danu jak od vás tchýně bydlí daleko?
aby ak nechtěla jezdit často kvůli prckovi :sweat_smile:
pabli to znám taky :sweat_smile: :sweat_smile:
jak sem skončila na pohotovosti kvůli těm ředkvím a diagnozou hrozící potrat ... tchýně MI koupila ředkvičky cca 4 dny na to, ta mrcha po tom potratu asi moc touží :angry: protože sem jí řekla ještě předtím než je koupila co to způsobilo :angry:
2. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
evena: já zas co jsem těhu, tak si toho moc nedovoluju, nevybuchávám, nechci, aby mimi ty hádky nějak odnášelo (i když pak teda nevím, jestli ten můj vnitřní stres není horší), tak jsem zticha a jen tiše trpím... taky teď teda nemám vůbec chuť tam do svatby jezdit... no, tenhle víkend tam nemusíme, příští jednou na dovolenou, takže je teď 14 dnů neuvidím, pak max. 1x do svatby a hotovo :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile:
pabli třeba ti je poslala ráda :sweat_smile:
danuš: tomu se říká optimální vzdálenost :grinning:

evena: tyjooo! ti koupila ředkvičky zas, jo?... no to je vrchol! :angry:
2. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
holky já jim ředkvičky z naší zahrady....ale jako nic mi to nedělá...ale nesmím jich sníst moc...
autor
zase rozebirate tchyne, jo?:grinning:
pipiii: ahojky, ty jsi teda spáč :grinning:
2. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
ahoj pipiii
evena- je to asi 25 km
2. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
pipii je potřeba ty mrchy pořádně rozebrat
pablince ničí svatbu :angry:
danu vzdálenost by šla, horší kdyby měli auto :grinning:
2. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
tak pádím na zahrádku :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
evena-tchýně je už rok vdova...nemá řidičák ani auto....
2. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
u nás je teplo,ale zataženo..
2. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
pabli, nic se mi dneska nechtelo:grinning: tak jsme se tu jeste jen tak prevalovala:slight_smile:

my jsme zrovna zase vcera tchnyni rizebirali, ze nam to fakt strasne vadi:( proste nas vychovavaji ve vsech smerech.:(

treba jsem fakt rada, ze mi ted neco dala na prcka, ale proc mi treba nezavola a nezepta se mi co potrebuji, nebo co bych chtela radsi?!:( ona mi koupila latkove osusky s tim, ze mi u toho rikala, tahle je lepsi, ta lepe saje atd...ale ja mam na to jiny naroz, mam rada ty frote. Potom treba to povleceni, nastesti se docela trefila do takove hnedo-kremove, ale proste mi muze neco dat a ja to nepouziji, pac se moi tp nebude libit, nebo s emi to nebude hodit:( kupuje to tak jak se to libi ji a co je podle ni nejlepsi...a to me docela dost vadi, plno veci po tom matejovi stejne nosit amalka nebude.
autor
ja jsme pod perinou :sunglasses:
pipi-já mám to samé....proč nám chce nechat dělat nějaký pleteniny,když je nechcem a potřebujem jiné věci....jsem zvědavá,jestli koupí něco z toho mého seznamu..
2. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.