• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Ahoj holky já teďka vstávala, nějak poslední dobou nemůžu z tý postele vylízt :confused: , ale pak budu jen vzpomínat až bude mimčo

holky ty tchýně vám teda dávají zabrat, když to tak čtu tak ta moje je proti nim anděl, ale tchán ten mě zase moc nesedí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
jdu si udělat snídani a jsme tu jak na koni :dizzy_face:
2. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
pipiii: sice se říká: Darovanému koni na zuby nehleď... ale zkus jí třeba příště říct, že už zrovna toho, co ti koupila (ač je to fakt krásné), máš hodně, tak jestli by mohla příště zavolat, než něco koupí
winii-to já se v 5:30 taky nemůžu vyhrabat :grinning:
autor
danus, tys udelala seznam, jo?...moje mamina me vzdycky vola, co ma koupit, ze kouka na takovy a takovy bodycka a ktere bych chtela radsi.... proste nevim jako...tchyne si mysli ze je asi nejchytrejsi kdyz ted mela mateje, hold me se libi neco jinyho a mela by pochopit ze jsme o 22 let mladsi:(
2. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
danuš: a když to nekoupí, nebude ti to pak chybět? já dala třeba ve škole přesné instrukce, co mi mají koupit (že chci kolotoč nad postýlku)... kdyby koupili něco jiného, tak pak budu najednou honem shánět kolotoč...
2. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
danus, me ty pleteniny taky vnucovala a ja si to nevzala a hned na me vyjela ze je to fajn atd:/
2. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
pabli-to u mojí tchýně bohužel nefunguje...ale normálně jí to řeknu,když se mi to nebude ani líbit ani hodit....nebo řeknu,jestli to nejde vyměnit....
2. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
pabli, rekla mi ze kouka ke me do albicka, takze pry vi co mam.....:/
2. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
pabli,pipii-já jí dala 2 A4,kde jsou obrázky,popis,výrobce a doporučená cena....to už snad pochopí každej....jsou to asi 4 věci....
2. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
kdyby nam radsi dali penize a my si to koupime sami:grinning::grinning:
2. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
danus tak to už bych nezvládla, bych byla jak praštěná celý den, ale o to si to pak užiješ až půjdeš na mateřskou
autor
danus, to by ten muj nedovolil...
pipi-tak doufám,že dají prachy,ale zároveň se bojim,co strašnýho nám ona,švagrová a teta koupí....
2. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
tak to sem zvědavá s čím se pak vytasí tchýně, ale říkala že už má něco do modra, že to musí být kluk tak uvidíme no :zipper_mouth:

jinak moje mamka je zlatíčko na všechno se mě ptá a radši mi řekne ať jdu sní abych si to vybrala atd.
2. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
danus, ja nevim, ale moje tchne mi prijde ze si mysli ze je nejchytrejsi a ze my jsme nejaky jeste totalne nezkuseni a potrebujeme strasne rad od ni:/
winni-já ale pak překonám krizi ze vstávání a jsem fit :wink: pohyb a pobyt mezi lidma mi svědčí....plný plat mi svědčí taky samozřejmě.....
holky jsem tu musela jsem mojému odvézt peníze nechal je doma...nedočítám nemá to cenu...oč jsem přišla??
2. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
winii, my mame take modre, potom zlute a ruzove:grinning: takze to budeme dost kombinovat:slight_smile:
2. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
to já taky nesnáším když ti někdo pořád cpe ty svoje rady a myslí si, že jsme úplně blbý a ničemu nerozumýme, naštěstí takových lidí mám kolem sebe málo
2. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
renu zase jsme u tchýní:grinning:
2. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
pipi-no jo,myslí si,že když má malé dítě,že všechno ví líp...
2. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
blbý je, že já na tohle téma nemám co říct:grinning:....tchýně mi řekla, že nakupovat na prcka půjdeme spolu, abych si vybrala a nebo, že nám dají peníze a máme jít s manžou, že si spolu nejlíp vybereme.....já si fakt nemám na co stěžovat....teď o tom víkedu nám taky hodně pomohli...
2. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
danus tak to jo to si šukulka, já teda tu svojí práci taky měla moc ráda, ale oni by mi tam nedali pomocníka a sama bych to fakt nezvládala a teď už jsem se s nemocenskou vyšplhala na dobrý prachy beru jen o 1500 míň než na vejplatě tak to docela jde

pipii asi taky budu kombinovat :grinning:
2. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
holky mě už se tak nic nechce...nejraděj bych na dva dny lehla a vůbec nic nedělala....
2. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
jojo, nejlíp to udělali naši, dali nám peníze a ať se zařídíme podle svého... :grinning:
tegga-to máš super!!! Mě už tchýně aktivně koupila ve 3.měsíci bílou košilku s krajkovým límečkem...no samozřejmě sem to dala známý na holku,když jsem zjistila,že máme kluka!!!!
tegga: mně se chce si jít koupit něco dobrého... a taky půjdu, se jen obléknu :grinning:
2. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
už se to malování blíží a ještě nejsem schopná vyklidit ložnici do zbytečných krámu si říkám času dost, ale už je úterý :confounded: to se mi do toho taky nechce, ale musím to udělat pač kdyby manžel viděl, že to není připravný tak by to vzdal a to já nechci tak to musím udělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
jééé holky..budte rádi že alespon něco koupí to u mojí je ticho po pěšině...
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.