• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
za chvíli jdu domu,včera jsem si koupila nový odpadkový koš a i malý košík na plenky...oba bílé a udělala jsem na ně motivy ubrouskovou technikou :grinning: už by to mělo být pěkně zaschlé,nafotim to :slight_smile:
2. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
tak zatim se loučím :slight_smile: pááá
2. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
danuš: měj se pěkně :slight_smile: já se jdu chvilku natáhnout, pak mám doučko :slight_smile:
2. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
ahojky holky je n hlásím že jsme oba naprosto v pořádku...viděla jsem miminko zase super zážitek...jen malého musel probudit a asi se mu to moc nelíbilo páč nechtěl spolupracovat...takže to bylo dlouhéé..jinak fotečky jsou v albíčku tak kukněte na náš poklad..

pablinko další KO 30.6.
2. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
jinak zase krvácím zespoda po tom vyšetření??tož je to narmální??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
renu: a to se ti normálně stává takhle??? :confused:
2. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
jinak je moc krásný chlapeček :slight_smile:
2. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
mně se to stalo jednou, po KO, ale to jsem nebyla ještě těhu... tak snad budeš ok! kdyžtak šup na pohotovost, kdyby to byla delší doba nebo hodně!
2. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
renu první fotka je podařená :slight_smile:
to mě se teda ještě nestalo po ko ale slyšela sem že se to stává
tak jestli je to malinko tak neboj :slight_smile: ale kdyby se to zhoršilo nebo nepřestalo tak určitšě zajeď na pohotovost, projistotu
2. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
jinak s objedáváním povlečení sem pořád na bodu mrazu, dnes sem se v tom vrtala asi hoďku a půl, objevila sem zase nějaké nové na jiných stránkách a nevím teď tuplem které objednat :unamused: celkem už se v tom hrabu asi tak týden a už mi z toho i hrabe :unamused: snad zítra konečně vyberu
2. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
evena: tak řekni o názor své drahé polovičce :slight_smile:... já to tak udělala, přítel hned vybral 2 asi z 10 možných, co se mi líbily, a bylo vyřešeno :grinning:
2. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
dobré ráno, holky :slight_smile:

dneska jsem tu první jááááááááá :grinning:
3. čer 2009 v 06:49  • Odpověz
Vy ještě všechny snad spíte! :grinning: Dnes to bylo utrpení, jít na velkou, to zas bylo krve, musím si to jít namazat :grinning:
3. čer 2009 v 06:59  • Odpověz
Tak já jsem druhá :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 07:23  • Odpověz
Pabli - hemeroidy? To nezávidím. Já je měla po návratu z Jižní Ameriky - špatný stravování, dlouhý sezení v autech a letadlech a navíc nechuť chodit na hnusný záchody :slight_smile: Měla jsem mastičku s dubovou kůrou a od té doby pužívám na dočištění vlhčené toal.papíry.
Omlouvám se za dosti nevhodné téma po probuzení, ale i to je život :wink:
3. čer 2009 v 07:25  • Odpověz
edita: jojo, taky mám vlhčený toaletní papír :grinning: ... mně teď v těhu napsala doktorka calciovou mast, tak mám tu :slight_smile:... někdy je to lepší, jindy horší, nesmím trpět na zácpu, což teď v těhu dost dobře nejde... jsem na to trpěla v 1. trimestru a teď to vypadá, že ke konci druhého je to tu zase... No, dnešní "proceduru" mám za sebou, tak zas bude príma den :slight_smile:... musím se víc hýbat :slight_smile:
3. čer 2009 v 07:31  • Odpověz
a zítra už budu ve 25. týdnu... pořád mi to přijde neuvěřitelný :slight_smile:
3. čer 2009 v 07:43  • Odpověz
ahoj holky! já jsem dnes od pěti vzhůru, ale nakoukla jsem až teď:slight_smile:
3. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
tegga: ahojky, to pořád uklízíš? :slight_smile:
3. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
no ještě chci dneska jednou vytřít podlahy, manža mi na tři dny odjel, tak na to budu mít klid a nikdo mi po tom nebude capat:slight_smile:.....ale jinak už je to docela obyvatelný:slight_smile:
3. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
tak super :slight_smile:
3. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
akorát zítra přijdou instalatéři, tak doufám, že mi to tady znovu nezasvinčí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
a zítra si za odměnu půjdu nakoupit něco na mě a na mimíska, zasloužíme si to:slight_smile:
3. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
co ty pabli, máš něco nového, přijde nějaký další balíček:grinning:?
3. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
EVENA - tak já jsem také krvácela po kontrole v těhu, máš to tam víc prokrvené, tak proto. Mě teda doktor zespodu nekontroluje. Max. ultrazvuku a ptá se jestli mě něco nebolí.
3. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
PABLI - hemeroidy jsou otrava, ale opravdu je docela fajn ta dubová mast. Já jsem také dost trpěla na zácpu, ale začala jsem víc pít a upravilo se to.
3. čer 2009 v 08:04  • Odpověz
já piju jak drak a poslední dobou s tím mám taky problém....jinak mě teda doktorka prohlíží pokaždé, kontroluje čípek a tak...ale zase nedělá ten ultrazvuk :slight_smile:
3. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
TEGA - tak to by mě zajímalo, co je dobře. Jestli stačí ten ultrazvuk?
3. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
tegga: jojo, balíček by mohl přijít - čekám ty dekorace na zeď (medvídek Pů a Nemo) a přítel si z MMB objednal dres Manchester United (pro sebe tentokrát) :grinning: ... jinak jsem objednala ta nepromokavá prostěradla, pak včera taky 1 povlečení ještě na postýlku, ohřívač lahví a zavinovačku, ale to přijde až později :slight_smile:

makka: mě prohlíží pokaždé :slight_smile:

makka: ta dubová mast se v těhu může? asi jo, viď? Já už víc pít nemůžu, když piju 3,5 l za den v průměru, někdy i víc... to zas pak mám strach o ledviny :slight_smile:

tegga: piješ jak drak, jo? jak se to projevuje? :grinning:
3. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
Můj doktor mě taky kontroluje čípek vždycky. Myslela jsem, že to musí. Aspoň jsem pochopila, že jen tak je schopný poznat kdy se blíží porod, protože tě kontroluje od začátku kdy je čípek velký a pozná kdy se zkracuje. Ale nejsm gynekolog a tohle jsem slyšela od porodní asistentky.

Můj mudr. zas dělá utz jen když je to nutné a nebo když je na to čas (to znamená 3x za těhu vždy).
3. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.