• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ono je to prý takový pozdější příznak těhu, ty hemeroidy apod., je fakt, že mi poslední dobou bolí lýtka, takže to bude žílami, a ty žilky praskají i v konečníku, tak proto... i obvodní, když mě prohlížela, tak říkala, že problémy s konečníkem souvisí s vystouplými žílami na nohách... achjoooo, všechno je to tak provázané... :grinning:
3. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
edita: jojo, mně doktorka vždycky říká, že čípek v pořádku, že se nic neotvírá, že jsem naprosto OK... a s ultrazvukem to máme podobně... na začátku mi ho teda dělala asi 3x, kvůli těm bolestem břicha, pak jsem byla ve 20.tt na tom velkém, a teď půjdu asi zas až ve 30. tt na ten velký... nooo, ono už to bude za chvilku :slight_smile:
3. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
ty jo, tak asi nepiju jak drak- 3,5l denně nedám ani náhodou :slight_smile:
3. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
edit taky si myslím, že to tak je...na druhou stranu, kdyby hrozil předčasný porod, tak to asi pozná i na tom ultrazvuku
3. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
pabli a nezkoušela jsi koukat i někde po obchodech, že by tě to třeba vyšlo levněji, než to všechno objednávat....
3. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
autor
ahojky holky, vyrazim na rehabilataci, az se vratim tak se tady ukazu. Je mi dneska dost zle, hodne jsme se pohadali s manzelem(bohuzel lital i nabytek) tak jsem probrecela cely vecer a noc:( noo mejte se:( papa
3. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
jeee pipiii, proč jste se hádali:....
3. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
PABLi - jo, jo, hemeroidy k těhotenství patří. Neboj upraví se to. Já si myslím, že dubovka je úplně v pohodě. Ale pro jistotu se podívej na netu. Co já vím, vždy pomáhala.
3. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
PABLI - tak snad když je ten ultrazvuk, tak ten ukáže, kdyby byl nějaký problém. Ženský v práci zase říkaly, že do spodku by se nemělo až tak sahat, pokud není nějaký problém.
Já jdu dnes na kontrolu a ta probíhá tak, že mi sestřička změří tlak, zváží, zkontroluje moč a to je celé
3. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
tegga: my tu moc obchodů nemáme (celkem 2 velké), a kam jsem koukala, tak to právě vyšlo dráž... objednávám to, co vím, že je v obchodě dražší... já kouknu nejdřív na stránky těch našich 2 obchodů, za kolik to mají oni na netu (tzn. že v obchodě to budou mít ještě dráž), třeba ten ohřívač lahví mi vyšel o 50,- levněji, než kdybych ho objednala přes net z našeho obchodu

pipiii: no vy teda máte Itálii!
3. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
makka: nojo, každá to máme jinak... podle doktora... a každý doktor si myslí, že to, co dělá on, je nejlepší :slight_smile:
3. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
tegga: no a když jsem nakoukla do menších obchůdků (taky asi 2 tu jsou), tak to vyšlo ještě o dost dráž než v těch 2 velkých... ten net se mi pořád i s poštovným vyplatí...
3. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
ale makka když ti neudělá ani ultrazvuk, ani tě neprohlídne, tak to už je úplně divný.....to tě vlastně vůbec nekontroluje
3. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
PABLi - teď poznat, co je správný.
3. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
mě nebaví pořád chodit pro balíčky na poštu:grinning:....tak se raděj půjdu podívat do nějakýho toho obchodu:slight_smile:
3. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
TEGGA - ultrazvuk dělá, skoro každou prohlídku, jen jednou nedělal. Takže uvidíme, co bude dělat dnes. Ptá se jestli nemám nějaký problém.
3. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
Já taky raději chodím do obchodu než na netu, ale já jsem prostě nákupní maniak :grinning: . Oblečení pro mimčo kupuju jen v obchodech, ale postýlky, ohrádku, lehátko atd. přes net (ve Špuntíku kde jsem objednala i kočárek, jsem tam moc spokojená s jejich přístupem). Jestli to je levnější nebo dražší nevím, protože jsem se nikde jinde nekoukala. Tak doufám, že se pak nedovím že tu stejnou ohrádku mají jinde o 30% levnější :wink:
3. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
tegga: tojo, kdybych měla chodit na poštu pro to, tak si taky radši zajdu do obchodu :grinning:
3. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: mě doktorka pokaždé kontroluje čípek a zapisuje hodnoty do průkazky...zatim pořád 0 :slight_smile:
3. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
pipi-jdeš na rehabilitaci kvůli těm zádům???Kdo to ji napsal??
3. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
holky, už asi týden mám někdy takový stav v žaludku-asi to je žaludek,jakoby mi tam bzučela zavřená moucha... :fearful: tak 1x denně
3. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
dneska jsem lemra,nic se mi nechce :unamused:
3. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
nejdou mi přidat příspěvky :angry:
3. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
huráááá...ahoj danu, jsem chtěla říct:slight_smile:
tegga :unamused:
danuš: ahojky :slight_smile: taky mám zatím pořád 0 :slight_smile:
3. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
mě to blbnulo včera....asi to je přetížený
taky jsem dneska nějaká zabržděná....a to mám na dnešek plánů....
my jdeme dneska s přítelem na radnici, ale až odpol :slight_smile: teď mám volno :grinning:
přemýšlím, že se půjdu zkusit učesat a nalíčit "na svatbu" :grinning:
3. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.