• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
holky,co můžem čekat,jsou to malý chlapi :grinning:
3. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
makka-taky někdy ve snu rodím :grinning: a nebolí to,jen si to jakoby nepamatuju a hledám mimčo.....
3. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
Já mám také prdění do bříška i ven :wink:
3. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
posvačila jsem mističku jahod :slight_smile: mňam,už jsem trochu překonala krizi lenosti....
3. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
mně dělali ve snu i císaře, normálně jsem na to koukala a byla to pohoda... jo a ležela jsem na boku :grinning:
3. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
se mi to seklo jsem musela restartovat počítač :angry:

jj taky jsem na něj koukala, ale zamilovala jsem se do tohodle :dizzy_face:

http://www.medabeda.cz/Prodavane-znacky-46154/ESPRIT-46176/Lehatka-53829/Lehatka-ESPRIT-Bungee-53843.html
3. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
danus já taky včera měla jahody a byli fakt výborný mňamka se těším až budou ze zahrádky
3. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
winii: moc pěkný :slight_smile:
3. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
jo to já jsem taky už rodila a ve snu to fakt nebolí, ale skutečnost to bude asi jiná :fearful:
3. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
pabli jak jsem to uviděla hned mi zajásalo srdíčko a musíme pořídit ještě to teda musí projít schvalovací komorou
3. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
já jsem taky rodila....a bolelo to, i v tom snu:grinning:
3. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
taky jsem objednala už nějaký chrastítka a kousátka, čekám kdy dorazí sem neodolala měli docela na některý pěkný ceny lepší než v obchodě tak jsem jich vzala víc kvůli poštovnýmu
3. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
tady je ta adresa, jsem tam objednala to zvířátko natahovací na kočárek a pak ty různý chrastíka

http://www.vseprokojence.cz/Hracky/
3. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
holky, my řekli ségře, ať nám koupí jako svatební dar ovečku Shaun... z toho seriálu Shaun the Sheep, znáte? Dávali to někdy dopol i na ČT1, myslím, pro děti :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19142933&tab=3
3. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
ha - jak jsem si změnila fotku, tak jsem se sama sebe lekla :grinning: jestli se taky leknete, tak já ji změním zase zpět :grinning:
3. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
pabli-jasněěě, ovečka Shaun je super,koukám na to občas
3. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
pabli-právě že ti to tam sluší, vypadáš elegantně,upraveně :slight_smile:
3. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
winii-ty to teď rozjedeš co :slight_smile:
3. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
danuš: to jsi mě potěšila :grinning: ... takhle chci nějak vypadat na té svatbě, akorát vzadu trochu víc natupírovaný, to se mi teď nedaří, poněvadž nemám ve vlasech tužidlo :slight_smile:... a připnuté to mám na bocích jen 2 sponkami, tak kadeřnice tam dá 2 mini hřebínky na každou stranu, příp. perko a hotovo :slight_smile:
3. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
pabli pěknýýýý:slight_smile:.......je to změna, ale určitě ne k leknutí :slight_smile:
3. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
pabli-já měla pérek a vlásenek v hlavě asi 20 :grinning:
pabli jé tady ti to moc sluší :wink:

danus to si piš, že to teďka rozjedu vždyť je to hamba hamboucí, ještě skoro nic nemám, teda jako mám, ale pro mě je to pořád málo
to já taky snad milion a když sem je pak sundala tak mě šíleně třeštila hlava z toho
3. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
winii-já už netrpělivě čekám tu zelenou sadu,jak mám v albu...má to dovézt PPL,objednávala jsem to minulý týden....včera jsem přeměřovala ložnici,musíme koupit komodu na věcičky, objevila jsem v Ikee jednu šikovnou úzkou 40x40x80 :grinning: Je to fakt boj o místo...
3. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
winii-já měla z části vlasů vyčesanou tu bouli a zbytek rozpuštěný,normálně mi to vydrželo přes noc,takže jsem si ráno místo korunky dala do vlasů bílou čelenku a jako bych ani nespala :grinning:
3. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
jj danus to mi povídej taky pořád běhám s metrem a něco přeměřuji, ale pořád se to nehejbe stojí to na mrtvým bodě, v srpnu se chceme ještě s našima podívat do ikeii bych tam nakoupila už jen nějaký doplňky atd

bléé teď me zase začala pálit žáha to je hnusný svinstvo tohle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
jdu něco řešit s ekonomem...
3. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
já to měla jakoby do drdolu a z toho mi čouhali prameny, jsem to musela vyndat pač když jsem si lehla tak mě to všude tlačilo, ale účes mi vydržel krásně nadejchanej týden to byla paráda
3. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
ahojky holky, tak jsem zpet z rehabilitace a je mi prima..masaz byla krasna, krasne se mi to protahlo:slight_smile:

danus, mam to od lekare mam to uvolneni krcni patere..mam ji hnusne zablokovanou-od toho ty mirgreny.

jinak bohuzel jsem nebyla doma kdyz mi dovezli zasilku:( takze mam ve schrance listek na postu( asi ta bundicka) ale nemam klice od schranky...ma je jakub:( takze musim pockat na zitrek.

a byla jsme si tady koupit olejicek na vlasy a nejsem tam registrovana,. pac nemam vlastni ICO a tak mi neverily ze jsem kadernice a daly mi priplatek ...grrrr, jeste ze chodim ke Cmiralovi tak jsem zaregistrovana i bez ICO.
3. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
ahojky holky...tak já teprve vstávám to jsem ale ostuda že... :frowning2:
3. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.