• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
renu, to vis kdyz te chytne ten amok... tak je to strasny....mam ho uz jenom odreny:-/
3. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
a pipii máš ho polohovatelný jako že se dá dát do lehu úplnýho a pak do sedu, tohle právě nění polohovací tak mě to štvě radši to polohovatelný
3. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
koupila jsme si cestou domu v akci tuniku:slight_smile: sice v ni brisko nemam vubec videt ale je prijemna:grinning: a musela jsme kvuli mym kozam vel. M...inak by mi bylo i XS:grinning:
3. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
pipiii to se zahojí než se mimi narodí....koukala si na našeho chlapečka???v albu mám fotečky... :grinning:
3. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
winii, jj mam tam 3 polohy:slight_smile: uplne dolehu, do polosedu a do sedu:slight_smile: nej je asi ten polosed, ale na uplny mimi je super to uplne rovny:slight_smile: a je fakt krasny!:slight_smile: libi se mi i to bilo-zelene se zabickou:slight_smile:
3. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
renu: už ti přestalo to krvácení?
3. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
pipiii tak ukaž nafotit a šup sní do alba... :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
mišo jo už na to koukám na to zelený, ale růžovka je růžovka to je zase dilema :confounded:
3. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
renu včera jsem koukala na fotečky krásnej klučík :dizzy_face: jo to krvácení už je v pohodě :confused:
3. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
pabli jj...to včera když jsem šla na záchod tak jsem si všimla a tak jsem se lekla...ale dneska už nic...příště mu řeknu jestli je to rřeba aby mě pokaždé prohlížel...pak když budeme chodit do poradny každej týden tak mě bude každej týden prohlížet či co???
3. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
winni jj už je to OK...naštěstí... :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
tak to je dobře :wink:
3. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
já tu zas sedím v pyžamu to je ostuda :sweat_smile: , ale jsem tak lína se převlíct, ale budu muset jít s dafinou
3. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
pipiii a proč jsi po něm chtěla hodit krabici:slight_smile:...máš se na to vykašlat a když tě štve, tak se někde zavři nebo odejdi na prochajdu a máš klid, nemá cenu se takhle rozčilovat
3. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
winni jj jsem chtěla dneska jít ráno kdyby přez noc něco ale naštěstí to přestalo...jsou mi ty prohlídky víc a víc nepříjemné...
3. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
renu: já myslela, že budu po poslední prohlídce taky krvácet, byla jsem tam dole úplně namožená :grinning: ... no uvidím teď, když půjdu už po 14 dnech, jestli mě bude prohlížet
3. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
PIPII - pořád jste ještě rozkmotřený? To je teda blbá hádka.
pablinko ty už hodíš po 14 dnech na kontrolu??
tak mě prohlídky vůbec nedělají problém...asi je moje doktorka šetrná....
3. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
renu, to tak vyplynulo ze suatce, zacali jsme na sebe kricet, oba jsme chytli amok, on kopnul do kuchynsky linky a snecim prastil o zem a ja jsme se nastvala a prastila jsem ho rukou a krabici od toho kolotoce ale jak jsem se naprahle tak jsem v plny sile schytala kliku:-X
3. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
renu: byla jsem tam před týdnem (po 3 nedělích) a doktorka říkala sestřičce: "Kontrola standardně po 14 dnech"... tak mi to sestřička napsala na 14 dnů... :confused:
3. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
u nas nemuzou byt hadky kvuli necemu jinemu nez kvuli penezum:/ chkoo, navic ja nemam kreditni kartu, ma ji on, takze ja za nim porad chodim kvuli penezum atd.a stve me ze nevidim kolik mame penez na uctu atd ale on mi to rikat nechce, ze bych potom z toho mela nervy atd, at se o to nezajimam...
3. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
makka...včera se chtěl můj chlap milovat a nenapadlo mě nic jiného říct než tu tvoji hlášku"a nebojíš se že tě malej chytne za cvrčka" se chudák lekl...a spozornil...byla to sranda...včera jsme se celej večer mazlili nějak jsme ještě upevnili náš vstah...pořád se omlouval že už bude hodnej...prostě super...
3. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
renu, nekdo si vztah upevnuje, u nekoho to je mnohem horsi:/ kdyz ten muj je priserne protivnej z prace...:(:(:(:(
3. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
pipiii: já furt uvažuju, jestli si dát tenhle přeliv: http://www.loreal-paris.co.uk/hair-colour/all-over-color/casting-creme-gloss/713-iced-latte.aspx ... já vím, že jsi proti běžně kupovaným přelivům, ale když se od toho oprostíš?!? co řekneš? :slight_smile:...
3. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
winii, na netu je milion lehatek, ja jsem porad nevedela jake si vybrat:grinning:
3. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
jeee renu, to mi ten můj taky vždycky naslibuje hory doly:grinning:...pak ho něco vytočí a je protivnej stejně....
pablinko tak to jo...asi už příště pujdu taky za 14 dní...nebo ty jsi vyjímka??od kdy se chodí na ty ozvy??
autor
pabli, ja tomu nerozumim, absolutne nevim co je to za bravu:( ja znam barvy podle cislovani:(
tegga neber mi to jsem tak spokojená...začal mi dávat každé ráno pusu i na bříško...u nás už to bude fajn... :grinning: navíc jak jsme jeli se známíma plavat apak na pizzu tak ani nekouřil...a to oba kouřili... :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.