• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pipiii: tak tady ji máš popsanou: http://www.mujmultimarket.cz/produkt/preliv-na-vlasy-loreal-casting-creme-gloss-ledova-duhova-713/?flist=1 - bez amoniaku, podle mě je to ta 2 - prostě přeliv, vymývá se, ne barva...
3. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
renu: asi je to podle doktora... kamarádka chodí k jinému, má stejný termín porodu jako já, a chodí po 6 týdnech celé těhu, i teď!... moje doktorka si zase zve těhule častěji
3. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
to né renu, já ti to neberu:grinning:...já jsem chtěla jen říct, jak je to u nás:slight_smile:
3. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
pipiii ta barva 7 takže taková světlounká a 13 v řádku což je tamnapsané laté...takže si myslím že to nemusí vypadat špatně...

pabli schvaluju nejni to nic násilného nic tím nepokazíš a ty sama o sobě máš takovou tmavě plavou až světle hnědou že jo???moc velká změna to nebude ale domá o vláskům lesk...
3. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
já chodím teď po třech týdnech a ke konci budu chodit ještě častěji.....jsem říkala, že tam budu asi stanovat:slight_smile:
3. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
pabli já tomu nerozumím, ale šla bych do toho...na tu dobu, co to budeš potřebovat to účel splní...a asi se tím tolik neničí vlasy ne
3. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
RENU - to nesmíš manžílka tak strašit, nebo dopadneš jako já a žádný sex nebude. Já si stejně nejvíc užívám toho mazlení. Jsem hrozně lenivá a manžel se bojí. Hrozná kombinace
3. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
makka z toho si nic nedělej, mě je taky mazlendo nejpříjemnější:slight_smile:
3. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
tegga já vím že se pak chodí n aty ozvy ale nevím od kterého týdne... :frowning2:
no na tu poradnu jsem zvědavá jak často si mě bude zvát..
3. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
makka to jo to je blbá kombinace.... :unamused: ale tak když vám to stačí tak proč se přetahovat..makka ale mělajsi ho vidět poviskočil a koukal...já jsem tak nevydržela a začla se řezat smíchy říkal mi a ktomu si jako kde došla...no prostě prdel... :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
Pabli je to barva 713...tezko ale rict zda to cislovani odpovida klasickemu cislovani u profesionalnich barev...tohle by melo byt- 7-stredni blond, 1-popelava(tlumena) 3-zlata....ale ja toi k te barve nic nereknu, asi to chytne i dobre...ale v tomhle ti nepomuzu, ja ty z drogerky neznam(maji tam vzdy zvlastni cislovani a malokdy vubec ty barvy vyjdou tak jak tam pisou a maji na opbrazku:grinning:)
3. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
renu: jojo - přesně jak jsi napsala :slight_smile:... tak já to obarvím doma s mamkou, kadeřnice mě pak zastřihne a učeše :slight_smile:

tegga: no, je to bez amoniaku, tak to trochu šetrnější snad bude... v kadeřnictví se ale bojím, že bych to barvení nezvládla, člověk si nemůže udělat svoje pohodlí, je tam jen jedno okno a slabý odvětrávání, tak se radši obarvím doma, můžu se jít vyplesknout na balkon :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
pipiii: mně většinou fakt vyjdou jako na obrázku, občas se jen stane, že je to trochu tmavší, jinak když si porovnám výsledek s obrázkem, tak je to většinou OK :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
renu tak to taky přesně nevím, ale myslím si, že posílají do porodnice tak měsíc nebo tři týdny před porodem ne? nebo ještě dřív, fakt nevím
3. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
pabli taky jsem to tak řešila a byla jsem ráda, že nemusím sedět u kadeřnice.....ty barvy mi teď strašně smrdí, napatlala jsem si to na hlavu a sedla s tím na balkon:slight_smile:
3. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
pipiii já teda nevíj jak ty...mě teda když jsem kamoškám dělala vlasy doma a dotahli si drogériovku tak to skoro vždy chytlo tak jak mělo...podle teda odstínu se kterého jsme vycházeli...Tohle je loreal takže si myslím že to bude dobré....
já si dávám tmavě hnědou a vždycky ji mám spíš do černa.....ale vyhovuje mi to:slight_smile:
tegga do porodnice???coo??povídej to já ještě nevím???
3. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
tak to já si dávám černou a je to VŽDY černé...
3. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
renu, ja s drogerkou nikdy nebarvim:grinning: naposledy v puberte...to jsme si davala na hlavu divokou tresen:grinning::grinning::grinning: ja mam doma Matrix, wellu. koupim veliky peroxid a dokupuji jenom prelivy nebo barvy:slight_smile:

holky, psala mi kamoska ze ma opet milion hadriku po te sve:grinning::grinning::grinning: a po kamosciny holcicce:slight_smile: takze se k ni prijedu podivat a neco bych odkoupila, alespon potom moje malinka nebude nosit to potom matejovi:grinning: ma opravdu krasny oblecky a vsechny ruzovy takze se tesim:slight_smile:
PIPII - proto máme raději každý svůj účet. Ale manžílek také uvažoval, že si uděláme jen jeden. Nejde třeba nakouknout do výpisů?
my měli včera s přítelem taky debatu o tom, jestli kdyby to šlo (teď ne, mám zas nějaký svědění, jím moc sladkýho :grinning: ), tak jestli by se chtěl milovat... on, že samozřejmě jo, tak jsem pak nastínila tu situaci, že co když se začne prcek u toho hýbat... tak to už říkal: No, tak to by už bylo fakt takový divný... no a teď jsem našla článek na jiné diskuzi, že když je nízko uložená placenta (což mám), tak se sex v těhu nedoporučuje... je to tady, u těch odrážek uprostřed článku: http://www.porodnice.cz/node/33485

asi seberu odvahu a zeptám se na to doktorky :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
jé, tak já nevím:grinning:....ale nějakou dobu pře temrmínem už tě doktorka pošle do porodnice, kterou si vybereš, že tam budeš rodit a tam už budeš chodit na kontroly až do porodu....aspoň tady to tak funguje, si myslím :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
tegga: jojo, tady to funguje taky tak... pár týdnů před termínem (nevím přesně) posílají na kontroly a monitor do porodnice...
3. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
makka, ja jsme mela svuj, ale bohuzel mi tam uz asi 10 mesicu nechodily penize aja jsme se dostala do minusu:/ takze jsme to zrusila...a ted cekam az mi zaridi vlastni kreditku, neznam ani heslo na internetove bankovnictvi:( kazdopadne jsme tim pochopila ze vsechny penize jsou uz fuc....ja myslela ze mame na uctu cca jeste 50 000 ale vypada to ze tam mame cca 15 000:grinning: takze husty no...kdyz clovek nevi co je na uctu:grinning:
3. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
my máme taky společný účet a nemám problém...máme každý svou kartu, takže si to zkus pipiii zařídit u banky, můžete mít klidně dvě karty....a pak máme oba přístup na iternetetový bankovnictví, kde se můžu koukat na pohyby na účtu
3. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
my se spolu nemilovali uz skoro 3 tydny:(
3. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
pabli tak se bud zeptej ale neriskuj to...nestojí to za to..
3. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
jj uz jsem to tu psala, ze si take musim zaridit svoji kartu ale musi tam jit se mnou! a to se mu nechce...je porad ztahanej ajk pes... a protivnej
tak to je ale fakt prdlouš, když ti to nechce říct....já bych určitě byla klidnější, kdybych to věděla, i kdyby tam bylo málo, než abych neměla ponětí, jak jsme na tom s financema
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.