• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
a ty peníze od sociálky ti chodí na složenku?
3. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
to máš pipii na nic že jsi tak odkázaná na chlapa...já bych nepřežila kdybych musela furt chodit..dáš mi peníze??tak když se mu tam jít nechce tak at dá kartu tobě a hnedka se mu chtít bude to si nemysli...
3. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
ted mi prisly na slozenku, ale hned jsem psala at mi pristi poslou na ucet, pac jsme o to zadala, mame plno prikazu pres ucet k platbe...
3. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
jedné kamarádce dokonce její přítel nechce ani říct, kolik vydělává... to mi taky přijde hustý :slight_smile:

ten můj přede mě vždycky položí výplatnici (sám od sebe), abych viděla, že už zas máme penízky :grinning: jinak ale máme každý svůj účet a chci to tak nechat i po svatbě :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
no vidíš, tak když ti na ten účet budou chodit peníze, tak ať s tebou pěkně nakluše do banky a zařídí ti kartu....
3. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
renu, jenze on nechce abych mela pristup k financim, pry ze strasne silim kvuli penezum atd, ze stejne vsechno palti on....takze ja si vydupu kartu a to mi bude stacit.... Hold mi proste prijde ze ten muj ted tak trochu nezvlada svoji ulohu-chodit do prace. Proste mi starsne zavidi ze se valim doma a nic nedelam:( porad mi to nadhazuje:( asi je na to hold moc mladej, i kdyz porad rika, jak se na prcka tesi atd.... ale tak to proste citim, ze si porad mysli ze simuluju a ne ze me neco boli:(
3. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
pipiii: a nebo si opravdu zařiď svůj... je to sice neekonomický, ale zajistí to třeba klid v rodině :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
nebo já znám manžele, kteří mají finance rodělený, každej platí něco a co jim zbyde, tak si nechávají pro sebe..mě to přijde prdlý, my na všechno šetříme spolu, máme stejný práva a hotovo
3. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
to my to máme jak tegga prostě "společná postel společný konto" jak říká jeden rodinej kamarád....má to tak prostě být...
autor
pabli, ja ten svuj mam na nic, chodilo by tam mesicne 4800..... to je na nic....
my máme poplatky rozdělené, něco platí přítel ze svého účtu, něco já ze svého... aby to dělalo plus minus měsíčně stejnou částku... vyjde nás to každého na 7 tis. měsíčně zhruba... se splátkami na auto, hypotékou, spořeními apod. ... ale u pipiii chápu, že to bude teď komplikovaný, když má od socky tak málo, manža prostě bude muset platit víc... ale jsou to pak blbý, ty vztahy, no...
3. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
pipiii tak o můj je pravej opak...tždycky at si odpočinu a radši nic nedělám...ted jsem mu říkala že vyperu on na to že ne at se netahám s tím košem že to uděláme spolu až dojde...je zlatej...
3. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
pabli, tak me to taky nechce rict kolik vydelava!!!! pac mel zkusebku a proto abych byla klidnejsi tak mi rekl pred 3 mesici ze mu pridali( nic mu nepridali!!!!) ale rekl mi to abych proste byla klidnejsi.... pridali mu az ted ale oparvdu rapidne, ale co se tyce financi tak mi proste nerika..takze ja prd vim kolik i presne vydelava, ted si kouoil boty- starsne dlouho jsme do nej hustila at si je koupi a on je mel tajne v aute, pry abych mu neco nerekla ze si je koupil...nechapu!!!:-X pritom jsem mu rikala at i obleceni koupi, ze nic nema:(
3. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
renu, jakub se nasral a odnesl si vsechny kosile do cistirny...jsme pry neschopna...jediny co po me chce je prani a zehleni.... no tak jsme mu rekla at si je tam odnese, kdyz si mysli ze na to ma! :rolling_eyes:
3. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
tegga: my to tak de facto máme, jak jsi psala, že ti to přijde prdlý :grinning: ... prostě každý platí polovinu našich poplatků, plus jeden velký nákup zaplatí přítel a jeden já (zhruba), pak si své koníčky (přítel hospůdku, já kafíčka) platíme každý sám (když jdeme odděleně), když jdeme společně, tak platí ten, kdo má zrovna víc peněz, to už zas pak neřešíme, jednou zaplatí ten a jednou ten... na mimi máme peníze od rodičů, na vybavení jsme měli od prarodičů, takže ani v tom nebyly rozpory...
pabli jak blbý dit jsou manželé...to má byt přece dohromady ne??
tak můj manža mi to taky říká a přeje, ať se válím...vždycky řekne, ať nic nedělám...ale udělat za mě to nejde:grinning:, takže si to stejně udělám všechno sama:slight_smile:
pipiii tak to je fakt dovný...nechtěla bych chlapa, ktere přede mnou bude něco tajit...je todivný...
3. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
my teda taky pereme spolu, poněvadž naše pračka dost skáče a já u ní teď s bříškem nechci stát a držet ji... tak musíme prát, když je přítel doma :grinning:
3. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
pabli to je teda blbé... :fearful:
3. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
a přesně jak říká renu.....nedovedu si představit, že budu dítěti vysvětlovat, že dneska mu tu hračku nekoupím já, protože jsem muminule koupila boty, ale musí mu ji koupit tatínek...
3. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
aby mi chlap neřek jakou má výplatu??to nechápu...my budeme mět mateřskou na úček kde se postrhávají poplatky a tatinovu výplatu budeme mět doma na žití...jsme prostě jedna rodina...
3. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
já za poslední dny dělala takový věci, že už by mě nerozhodila ani skákací pračka:grinning:...jenom doufám, že to mimís nějak neodnesl
3. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
jsem za jedno s Terčou ....

a pipiii ty to s tvojím vyřeš jsi přece jeho žena...tak at plujete na stejný lodi...
3. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
renu: blbý jsou ty vztahy v případě, že manžel vydělává o dost víc, než manželka... třeba když je ženská na mateřský... pořád je ideální, když oba vydělávají postejně... nepřinese to pak moc rozporů ohledně financí... potom je jedno, jestli mají každý svůj účet nebo jeden společný. Když jsou tam finanční rozdíly, je potřeba se s tím ve vztahu nějak poprat, vyříkat si to, vyřešit to... nemyslela jsem, že je blbý, že mají společný účet, to ať si každý dělá, jak mu to v tom vztahu vyhovuje :slight_smile:
3. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
přesně tak, taky bych se s ním hádala, kdyby mě takhle obcházel.....
3. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
nj, myho starsne SER...jak porad resim finance, ze se kvuli tomu nervuju atd... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
tegga s toho neměj strach...miminko je určo v pohodě... :slight_smile: když jsi nezačala krvácet ani bolesti tak jsi určo v poho...
tak to je jasný, že má manža větší výplatu, zvlášť teď.......ale s tím počítá, je chlap
3. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
pipiii to je ono...kdyby jsi věděla tak jsi v klidu a sama by jsis mohla říct zda li na to máš nebo nemáš s pohledu konta...takhle jen kukuješ a nevíš jakej máš limit...to chápu...prostě si sním sedni a promluvte si...
3. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.