• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pabli přes net má Honza ale ještě nebyl čas aby mi to vysvětlil tak jsem musela do města...
18. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
holky co znamená UP TO anglicky??
18. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
evena- tak to je fakt peklo!!! Co si myslí, že jsme ve středověku,kdy ženský pracovaly do poslední chvíle a rodily při práci na poli?? :angry: fakt zmije !!!!
18. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
takže ještě 1,5 hodiny a jdu domůůů
18. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
u nás se teď vybarvila modrá obloha a svítí suníčko, předtím bylo od rána zataženo a poprchávalo
18. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
danuš: já budu mít v 17 h doučko a zítra taky... pak možná ještě ve čtvrtek... no tu práci ti teda fakt nezávidím!... ale zas ti to těhulkování pěkně utíká.... i když to mně vlastně taky :grinning: zvlášť, když tu kecám na MK... než se naděju, přijde vždycky přítel z práce :grinning:
18. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
renu: to je většinou ještě v nějaké vazbě... UP = nahoru ... UP TO = až do, k ...
18. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
EVENA - tak to já také sekám, ale jen půl kousek zahrady, máme jí totiž obrovskou. Koš vynáší manžel, tahat se s tím nebudu. Nedokážu jen tak sedět na prdeli, musím něco dělat. Takže musím tahat manžela, aby odlezl od počítače a šel něco dělat. Fakt lenoch. To jsme si mohli koupit byt v paneláku a byl by klid.
18. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
dík pablinko...
18. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
Holky, nevíte jak dopadla MAJA? Ještě čeká na ty výsledky? Moc na ní myslím.
18. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
makka taky by mě to zajímalo taky na ni myslíme oba i s Matesem :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz
makka-v so jsem sázela rajčata a papriky,zatím mi to břicho zas tak nepřekáží... :grinning: ale občas jsem si sedla do záhonku :grinning:
18. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz
taky myslím na maju, říkala jsem to manžovi, měl z toho oči navrch hlavy
18. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
j jsem to mojému taky říkala koukal jako blázen...nevím kdo pojede na to vyšetření v pátek víc nervozní jestli já nebo on...
18. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
pabli-ve štafetce je kávový krém,ale v těstu možná ořechy budou...takhle v malým a upečený mi to naštěstí nevadí...
jojo, můj přítel taky na to koukal dost vyjukaně, když si uvědomil... že pořád nejsme "za vodou"...
danuš: to máš moooc fajn :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz
ale dát si hrst lískáčů,tak do 5 minut ztratim hlas a svědí mě krk zevnitř!!!
18. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz
holky koukejte...

V případě extrémně předčasného porodu ve 22. tt již existuje šance, že miminko přežije, za předpokladu porodu ve vysoce specializovaném centru a umístěním miminka na novorozeneckou jednotku intenzivní péče. Úmrtnost je ale pořád hodně vysoká.
renu-nestraš s tím :cry:
holky ale kdyby tak se nemusíme bát že je to uplně stracené...
18. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
když v tomhle stáří to mimi nemá vyvinutou spoustu orgánů a je hrozně malinké....strašná představa :confused:
18. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
změníme téma
18. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
jojo, radši jiné téma... jdu si dát zmrzku :grinning:
18. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
RENU - ať tě už taková témata ani nenapadají. TY TY TY
18. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
renu: tady měl klučík při křtu normál. moderní oblečka: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2686048#navigator
18. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz
renu co ti doktoři dnes nedokážou.. sou to machři :slight_smile:
taky se tím uklidňuju, kdyby náhodou, šance prostě je :slight_smile:
tcháně je kráva no.. co na to říct :angry: jednou ji stejně zabiju a budu mít klid :angry:
vyplela sem si po chvilkách 2 menší záhonky, ještě dodělávám jeden ale lije jak z konve tak mám pouzu
makka - mě sekání taky baví, jenže sekám cca 3 tis. m2 a už to prostě nezeseču najednou jak dřív, je to od ní dost hnusný, protože si na zahradě dost zakládám a všechno se snažím mít tipťop, to ještě uklízím po ostatních různý krámy co komu spadne od ruky, holt si na to asi všichni zvykli no ... smutný, bohužel, ale je to tak, teď si připadám jak největší bilbec, lenoch, kterýmu se nechce nic dělat a jen se ulívá, nikdo tak nějak nechápe že prostě nezvládám
myslím že odemně se bude čekat za samozřejmý že se budu plazit po záhonkách ještě týden před porodem :unamused:
18. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz
pabli to vypadá ale trochu divně, rodiče slušně oblečení aděcka jak kdyby šli někam na hřiště
18. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz
Právě jsem se vrátila z těhu plavání a ve sprše jsem jak koza pitomá čučela holkám okolo na prsa a zjistila jsem, že skoro žádná nemá bradavky 1cm :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem v klidu, hodně z nich jsou už více rodičky a normálně kojily :wink:
Ale fakt jsem byla jako magor. Když Pipii mě dost vystrašila, málem jsem si je furt měřila :sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz
edit-taky to u mě mělo stejný následek :grinning: ale kámoška laktační poradkyně mě uklidnila,že mám prsa ok. Jde o to,aby ty bradavky nebyly vpáčené dovnitř nebo ploché...takže jestli0,5 cm neo 1 cm a víc....tak to už je detail...jsou ženský,který nekojí ani s pořádnými špunty :wink:
18. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.