• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
no jo oni chcou zaplatit všechno...ta doprava je na nic hodí ti to litr navís ani nemrkneš...
3. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
renu, nj je ta skrin hold moc velika!:/ takze spada do te nejdrazsi kategorie:(

pabli, vsechny lidi co jsou ve skolstvi obdivuju:grinning: muj deda byl ucitel, babicka ucitelka, ted sestrenka promuje...brrrrrr. a mamka odmaturovala se samyma jednickama ale nevzali ji na vejsku(na pedak) z politickych duvodu
3. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
já bych se taky nemohla rozčilovat s děckama....utopila bych je jako samice... :grinning:
3. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
renu, ja bych chtela byt ucitelkou jenom, kdybych ty fakany mohla mlatit:grinning: nektery jsou starsny!!!!!
3. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
pipiii jojo přesně tak...jsou to zmrdi... :grinning:
3. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
pipiii: moji mamku nevzali na střední (pedák) z politic. důvodů, tak se dostala na zdravku :slight_smile:

no - mezi děckama na SŠ jsou hodně rozdíly - i mezi třídami - jiné je učiliště (v něm jsou jiní kuchaři a jiné kadeřnice), jiné je lyceum, jiná obchodka... já mám tu práci ráda, ale na ZŠ bych učit nemohla, na to bych neměla nervy asi :grinning: ... s těma puberťákama už je občas kloudná řeč a je s nima sranda :slight_smile:
3. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
moje ségra zas bude pracovat s feťáky v krizovým centru... teď končí magisterský stud. v Olomouci :slight_smile:... ta to bude mít ještě horší než já :grinning: ... no, i když zas nebude muset zaujmout najednou 30 lidí :grinning:
3. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
tak si říkám, že jsme celá rodina pomáhající profese - mamka zdrav. sestra, ségra koordinátorka v KC, já učitelka, táta kameník a hrobník :grinning:
3. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
pabli, ja bych jedine mohla ucit prvni stupen:grinning: ale pubertaky...brrrrrr :confused:
3. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
renu, ten tvuj pracuje i pro Allianz? tam dela ten muj:grinning:
3. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
je ale fakt, že jsou ty děti čím dál horší... a je to tou příliš liberální výchovou... děcka znají svá práva, ale povinnosti už jim nic neříkají... nevadí jim, když dostanou 5, poněvadž ani jejich rodičům to nevadí... to, že propadnou? to je taky jedno... někteří rodiče se o děcka vůbec nestarají... na třídní schůzky mi chodilo pravidelně tak 2-5 rodičů z celé třídy!!!
3. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
pipiii jj je to jejich partner.... :slight_smile:
3. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
my máme od Allianz pojištění nemovitosti a pojištění domácnosti :slight_smile:
3. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
tak to jsou ti vaši partneři a ani o tom neví
3. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
3. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
pabli no jo já budu teda přísná co se týká školy...žádného flákače dama nechci vidět...

no jo jsou...ale ted lidí co pracujou pro společnost je mraky...
3. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
renu, ja budu prisna na drigy,chlast a cigarety...nesnasim to a docela dost dobre tohle poznam...takze jestli mi domu jednou dcera prijde zhulena, tak bych ji klidne nechala spat venku:(brrrrrr, doufam ze bude na tohle chytra..strasne se toho bojim
3. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
renu: to je správný :slight_smile:... některé děti mají sice třeba problémy s dyslexií apod., ale pokud se jim rodiče opravdu věnují (což ale neznamená, že dělají úkoly za ně - i takoví rodičové se bohužel najdou), mohou toho pak dokázat hodně :slight_smile:
3. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
pipiii mojého bratr je teda fakt hnusák...je to puberták a hulí jako prase...i když jsme jeli na ten ohnostroj ta se tam skouřil....když si holka dá sklenku vína tak na tom nic zlé nevidím ale kdyby přišla vypitá dom tak ji snad ani nepustím...
3. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
pipiii já jsem dyslektik a semnou by toho malej mooc nepobral takže bud bude dělat úkoly s tatkou nebo dole s babičkou...
3. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
renu, budeme tvrdy mamy...ja jsme chodila s fetakem...lidi kolem me brali kulaty, papiry, hulili, snupali...takze vsechno poznam, ty stavy znam, oci...kdyz nekdy vidim mlady lidi v parku jak jsem sjety-strasne bych je zmlatila, byt jejich matkou..:(...ja jsme to nikdy nebrala, parkrat jsme si dala jointa-ale vzdy mi z toho bylo zle:( takze jsme jsme to mela jenom kvuli tomu ze me do toho talcil bejvalej, abych zapadla.... moje mama ani nevi jak ta trava smrdi:/ proste to nezna..absolutne nic...
3. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
holky Matyas je vzvůru...to je prdel jezdí si tam a kopká mě do břicha... :grinning:
3. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
pipiii: taky doufám, že se tohle mému dítku vyhne... :confounded: jenže ono to zas až tak moc neovlivníme... nejdůležitější je dobré rodinné zázemí, plné důvěry, bez tajností, bez hádek (jenže pak přijde puberta, kdy dítě prostě nějaké ty tajnosti mít bude)... můžeme dát dítku zázemí, vtloukat mu do hlavy, že jsou drogy a alkohol špatné, ukazovat na názorných příkladech z okolí, co to s člověkem pak dělá... no a jednoho dne se dostane do party, kde uvidí, že se dají brát drogy normálně, a že ty lidi (v tu chvíli) na tom až tak špatně nejsou (třeba hulení trávy a braní éček na parties o víkendech...)... tam pak je jen okamžik rozhodnutí, jestli řekne ne, nebo jestli vyzkouší... pak jde o to, jestli mu to jednou bude stačit, nebo bude zkoušet dál... a může bý chytrý, mít milující rodinu a dobré zázemí... já třeba jezdila na house parties, na techno... ale tvrdým drogám jsem se dokázala vyhnout širokým obloukem... ale to je pak dost i o povaze člověka...
3. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
renu: kdyby to malýmu nešlo ani s taťkou ani s babičkou, můžete mu najít nějaké placené doučování :slight_smile:... sama vidím, jak moc se pak ty děti zlepší, po mém "zásahu" :grinning:
3. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
renu: Vítek je teď taky vzhůru... asi kluci cítí, že se tu bavíme o nich a bez nich :grinning:
3. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
pabli no jo máš pravdu to asi neovlivníme to je na nich....
co se týká doučka tak když to nepujde tak doučko...nedá se nic dělat...
no jo oni vědí že o nich mluvíme a asi chcou říct že budou hodní... :grinning:
3. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
holky jdu varit...papa
3. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
já pojedu do města, mějte se pěkně :slight_smile:
3. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
holky čus....
3. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
já musím rychle uklidit...za chvilku dojde můj...
3. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.