• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
vsichni ted odchazime:grinning::grinning::grinning: papa
3. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
je tu někdo?? já jsem smolila grafy, psala německý texty...už mi to dává zabrat,dneska jsem nějak ospalá a dementní....v pátek zůstanu doma na 80%
3. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
Já mám v pátek třídní sraz z vysoké v Jeseníku takže si taky beru půl dne dovolené, abych stihla kadeřníka a ještě se tam v klidu dopravit :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
danus, ja ted pecu masicko:slight_smile: a potom, pujdu zehlit:slight_smile: mam toho dneska dost, takze tady uz nebudu....
3. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
holky vy jste toho zase nakecali hrůza dočítat

jsem se vrátlila z města je tam fak nádherně, trošku fouká vítr, ale jdeto

k těm financím, my máme společný učet co jsme se vzali a vyhovuje nám to každej máme svoji kreditku když potřebujem tak si vyberem a samozřejmně si všechno říkáme, když kupujeme něco většího tak se vždycky domluvíme, nikdy jsme se za celou dobu co jsme spolu 8 let a co žijeme spolu v jedný domácnosti tj.3roky nidky nehádali kvůli penězům, s manžílkem jsme chtěli moc mimčo, takže to že budu brát 3 roky míň peněz vůbec neřeší, ale mám teďka brigádku na černo kde si vydělám 4000,- dělám jen 10dní v měsíci, takže jsem na to vlastně ještě líp než jsem chodila od práce :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
my uz jsme spolu zase usmireny:slight_smile: jak rikam, je toho na nej moc a z prkotiny je obrovska hadka... zachvili mu skonci zkouskovy ve skole a bude to ok:slight_smile:
3. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj holčiny, tak jsem se vrátila z prohlídky. Vše je v pořádku a dokonce mi kontroloval čípek. Pak jsem vlezla do sekáče, kde jsem nakoupila za 200 Kč asi 7 ks. Z toho bylo povlečení, teda jen peřinka, ale je to jako nové. Určitě se to bude hodit. Ale řeknu vám, že jak mi kontroloval ten čípek, tak mě pěkně bolí břicho.
3. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
ahoj makka tak doufám, že tě to bříško brzo přejde, budete kupovat ten kočárek Bambi Ozon? My se tam teďka v červnu chceme jet podívat znovu na něj asi ho vezmem
3. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
já mám takovej hlad, ale vůbec nevím na co, kdybych tady měla nějakýho kuchtíka co by něco připravil to by bylo bájo :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
makka-mě potom taky vždycky bolí břicho a spodek :frowning2: čeká mě to 9.6.
3. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
autor
winii, ten baby ozon je moc pekny:slight_smile: videla jsme ho ted s jednou maminou, hned jsme si rikala ze tu znacku od nekud znam:grinning::grinning: a to ho chces ty:grinning: jsme si nemohla vzpomenout kdo ho ma, nebo kdo ho chce:grinning:
3. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
mišo to je dobře, že jste usmířený :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
pipi-vy jste prostě Itálie :grinning:
3. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
mišo :grinning: já jsem ho právě taky viděla na živo tady u nás a moc se mi zalíbil, takže asi do něj půjdem, ale ještě nevím jakou barvičku
3. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
WINII - chtěla jsem ho kupovat, jenže v celé Jihlavě ho mají jen v 1 obchodě, kde majitel je pěkný debil. Je s ním špatná domluva a hlavně nerespektuje reklamace. Takže jsem zašla do jiného obchůdku, kde mi nabídly Firkony. Řeknu ti, že je strašně Baby Ozonu podobný a je větší. Budu brát černo-zelený. Najdu nějakou stránku a pošlu ti odkaz.
3. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
jj jak rikam tohle byla trapna hadka- hodne emoci no... jeho to mrzi, me to mrzi...
3. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
makka, Firkon-veranu?
3. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
PIPII - ano, ten
3. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
autor
ja jsme ho chtela moc, ale manzelovi se vubec nelibil:grinning: nelibila se mu ta konstrukce, kola atd:grinning: chlapi proste:grinning: ale je taky moc fajn, jsme ho tady starsne porad resila:grinning:
3. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
naše hádky jsou taky většinou úplně zbytečný....pak toho oba litujem...ale teď už dlouho dobrý :grinning:
3. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
na srazu zatim teda jen pipi,já a renča??
3. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
Vás bolí bříška a spodky po vyšetření?
Já mám teda něžného doktora (a docela fešáka :slight_smile: ) a nebolí mě nic. Jen je to teda vyšetření u kterého jsem rudá až na zadku :grinning: :grinning:
Jenom po utz na genetice jsem si nemohla den sednout jak to bolelo, manžel byl taky v šoku co to ten chlap do mě strká :wink:
3. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
jezis, ted je mimi oprene asi nozickou do briska a ne a ne s ni pohnout:grinning: kurnik, to je neprijemny dlouhy tlak, asi do mimi trochu stouchnu:grinning:
3. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
edit-jo něžný doktor jooo :grinning:
3. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
makka a kde ste byli mi byli v obchůdku Veronika a tam jsou právě zaměřný hlavně na ty byli tam moc příjemný, ještě nám říkali, že kdyby byla nějaká reklamace, tak nám půjčí jinej náhradní kočárek,
3. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
teda je u vás taky tak hnusně??U nás poprchává,je studený vítr a zataženo :angry:
3. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
makka na ten Firkon jsem taky koukala, ale ten se mě zase nelíbí, já jsem radši na kulatější tvary :sweat_smile: :grinning:
3. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
danus u nás krásně :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
autor
v praze bylo krasne dopoledne, ted je tu uz zatazeno, misty polojasno
3. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.