• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
HOOOOOOOOOOLKYYYYYYYYYYYYYYYYY TAAAAAAAAK KDOOOOOOOO JESTEEE PRIIIIIIIIJEDEEEE NA SRAAAAAAZIIIIIIIIK 18.6. v sobotu do PRAHY??????

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
Ráda bych přijela, ale jak už jsem psala v týdnu nemůžu vůbec (práce) a ten víkend jako jediný taky ne (vodu si nenechám ujít, koupila jsem nový, přenosný gril tak letos budem jak masňáci). :grinning: Mrzí mě to, ale nic s tím nenadělám. I kdybych si vzala dovču, tak v jeden den Prahu tam a zpět asi neuřídím, to bych byla hotovson.
3. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
WINII - hodně ženských které znám mají s Veronikou hrozný zkušenosti. Ten majitel je namyšlený frajírek. Ten Firkon si někde na živo viděla?
3. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
PIPII - také jsem pořád v pracovním nasazení.
3. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
POCKAT!!!!!!
20.6
20.6
20.6
20.6!!!!!!!!!!!!!!!!

koukala jsem na cervenec:grinning::grinning::grinning:
autor
makka, promin!:( je to 20.6!:grinning:-sobota:grinning:
pipi-snad 20.6. :grinning: :grinning: :grinning:
autor
danus, koukala jsme se na cervenec, uz jsme se opravila:grinning:
3. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
jo jo,ona ta moje reakce přišla opoždněně :slight_smile:
3. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
teď jsem odeslala soutěžní sms s Avonem o iPod shuffle, docela by se mi hodil,rozbila se mi mp3.....ale to by fakt byla náhoda...
3. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
aho ani vás nedočítám
doma mám peklo celej den akorát brečím a sem zalezlá v posteli nebo uklízím
3. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
autor
makka, nemuzes toho 20.6 a ty winii????

mozna by mohla jeste ivasa:slight_smile:
3. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
evena-ahoj,jejda,že by zase tchýně??
koukám že je srazík ... jak už sem psala dřív, u mě to nepřichází v úvahu :unamused:
autor
even....neee dalsi peklo...neeee!!!!ted jsme tady doresili moji italii ze vcerejska!:(

even, dorazis na ten srazik?
autor
joo aha:(
3. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
kupodivu né, nějak se to doma zvrtlo a tchán se nastal tak že sem nestačila koukat, teď sem tu doslova a do písmene za pič.
3. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
even..jezis:-X
3. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
holky já mám faklt nervy uplně v kýbli z toho jak řvu sem se i pozvracela nevím co mám dělt
tchán mi začal vyhrožovat je to úplně hrozný nevím ale v této situaci by asi pomohlo se odstěhovat jinčí východisko asi není
3. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
autor
to je starsny....uz se tesim na moji cacorku:slight_smile: to me potom tchyne muzu vlezt na hrb:grinning:
3. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
even...:(:(:(:(:( a ten tvuj by se take klidne odstehoval?
3. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
začalo to totální blbodtí, tchán je jinak hodnej, ale někdy jo chytne prostě rapl a nevidí si fo huby
mám problémy s přítelem už dlouhodobé z toho důvodu že je neskutečný bordelář, doma zakopávám o jeho věci a měsíce už mu vyhrožuju že takto to dál nejde, že mu to naházím prostě k popelnici a bude to
no měsíce utíkali a mě chytla blbá, něco letělo k popelnici, něco z okna ...
tchán v tom bordelu uviděl lupu a neuvědomil si že je to lupa Milana a vyjel po mě uplně nehorázným způsobem že byhazuju jeho věci že he jeho, chytl ho prostě rapl, normálně šel proti mě s pěstí po schodech a strašně sem se bála, začal mi vyčítat všechno možný, jak sme barák dostali, ničeho si nevážíme a ničíme věci
3. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
PIPII - mě to fakt nějak nevychází. Dnes manžílek přišel s tím, že bysme mohli začít dělat plot s terasou. Což znamená, že musím obletovat pracanty. A opravdu se moc do Prahy necítím.
3. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
even, kazdopadne bych se odstehovala!!!:-X tohle fakt nepujde, to je prave ono, ze jste barak dostali atd...brrr tohle poslouchat a bat se cely zivot, jezis! me takhle vyhazoval tata veci z panelaku, ale to si myslim ze jsme meli docela uklizeno, hold chytnul rapl a chtel to udelat a hodil nam hracky atd z balkonu do snehu:-X
3. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
mi předěláváme momentálně dvůr aby byl hezčí, pergola, kytičky prostě aby to bylo na relaxaci, tchán mě vyčetl naprosto všechno, že sme zabrali kde co, že si ani kvůli mýmu obyilí nemůže mama zasadit nic na pole, prostě si jen vymýšlal, není to pravda, asi nevěděl co má říkat prostě tomu nerozumím, pořát vykládají jak je vše naše, ať si s tím děláme ci chcem - ono to ani taky jinak nejde, protože to vše platíme mi že ... máti tu má jen půlku pole a nějaké záhonky o ketré se nestará tak nevím co ho prostě drží
autor
tak budu soukromnicit s danuskou a rencou:grinning: :grinning:
EVENA - vy bydlíte s tchánovcema v jednom baráku? Co na to říkal manžel, že tě málem napadl.
3. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
pipii dostali ale nasypali sme sem už přes 800 tis na rekonstrukce :frowning2: a další peníze nemáme, úvěry nám došli, topíme se spíš v dluzích, nebýt uspor tak nemáme na jídlo, neumím tu situaci vyřešit
příteůl přišel domů a tatovi tak hrozně nadal, to byla hrůza, řek mu že se odstěhujeme a ať se tu z toho poserou, byl to fakt děs, takovou hroznou hádku sem ještě nezažila
3. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
evena-to bych fakt nedokázala v tomhle žít :cry:
pipi-to rehábko si měla kvůli těm zádům??
3. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
even, jezis to je priserny!:( ja bych nemohla bydlet s tchanovcema v jednom baraku ani s myma rodicema, myslim ze 100km je uz bezpecna vzdalenost:grinning:
3. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.