• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
makka byl z toho v šoku chtěk by se taky odstěhovat ale mám strach že to prostě nepůjde, musíme to promyslet, na další půjčku nemáme
mě to tak mrzí, tchán je uplně super člověk, takovýho ho prostě neznám, vycházela sem s ním líp jak ze svým tátou
3. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
EVENA - asi bych nikdy do bydlení s tchánovcema nešla a ještě k tomu strkat peníze do baráku. Oni na vás snad ten barák přepsali?
3. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
evena-třeba byl naočkovaný od tchýně,co ty víš,co mu doma věší na nos o tobě...Ta půlka baráku,do které jste investovali, je napsaná na přítele??
3. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
pudu si rač lehnou pořád se třepu jak ratlík je to fakt děs
nakouknu sem večer
3. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
jo je přepsaný akorát mají to doživotní užívání, asi věděli proč si ho dát že ...
3. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
EVENA - jak reagoval tchán na přítele? Myslím, že odstěhování není zrovna pro vás vhodná možnost.
3. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
já bych nechtěla bydlet v jednom baráku ani s našima a ani s jednou ze sester...natož s tchýní :rolling_eyes:
3. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
barák i pozemky sou celý přítele, jeho bratr taky dostal celý barák, akorát že ten má výhodu že bydlí sám ... ten můj ho dostel ale ty rekonstrukce byli tak velký že sme litovali že sme sem začali ty peníze vrážet a raději si nesehnali rozumnější samostatný bydlení
3. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
ahoj holky! jsem doma, nakoupila jsem si nějaký oblečení a zítra vrazím něco do prdíka:slight_smile:...jdu vás dočíst
evena-aha,takže věcné břemeno :confounded:
ahoj terko :slight_smile:
3. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
evena...tak to je hrůza.....nemohla bych tam být ani den.....fakt tě lituju...nemůžete se nějak nechat vyplatit a najít si něco svýho?
autor
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=372409&vReferer=

holky to je nadhery, skoda ze ty fotecky nejdou zvetsit...ale je to uuzasneeee!!!!
EVENA - tak to by chtělo, aby si tedy přítel trošku dupnul. Myslím, že ani pro něho to není jednoduchý. Ale pokud vám ten barák daly, tak si na něj už nemůžou brát nároky. Tchýně nám sice taky dala barák a bydlí jinde, ale má taky takové móresy, že by nám pořád něco měnila. Hlavně co se týká zahrady, tak se mého manžela ptá, jestli jí už posekal. Manžel ji pěkně usadil, že už to není její starost.
evena-za ty prachy by jste fakt měli něco svého.....ach jo
makka jsi tady? vy máte někde v jihlavě prodejnu s firkonama? já pořád sháním nějakou kamennou prodejnu, kde bych se na ně koukla naživo a ony jsou všechny jen v čechách, tady to stojí za houby....
3. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
pipi-krásná snobárnička :dizzy_face:
3. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
makka gol i je, že můj přítel je naprosto tolerantní a nehádavej člověk kterej by neřekl křivýho slova vlastním rodičům, se vším jim pomáhá a ták, takže předpokládám že jeho tátovi už se mu to teď pořádně rozleželo v hlavě a nejspíš lituje, protože tu spršku co mu Milan řekl slyšel poprvé v životě, na takový chování nejsou u něj absolutně zvyklý
spíš toho fakt asi lituje
stejně je to od něho pěkně hnusný, že na tebe takhle řve, když jsi těhule....
EVENA - v té chvíli si zrovna myslela, že je to nejlepší nápad. Do starého baráku je potřeba pořád něco vrážet. U nás je to stejné. Jak ten barák máte rozdělený, staří dole a vy nahoře?
to je fakt síla, v takovým prostředí žít.......já jsem ráda za naši 3+1 :slight_smile:
3. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
evena-normálně bych jim pohrozila,že to prodám i s nima s tím dožitím!!!Na cizí by si nevyskakovali!!
3. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
TEGGA - právě že žádný obchod jsem zatím nenašla. Tady v Jihlavě je to dost bída na ukázky kočárků. Buď mají vystavená jen ty drahý, nebo hnusný. Budu se tedy řídit tím, že MFDnes vyhlásila Firkony za výborný kočárek.
3. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
makkaaaaaa...prosím, ty jsi někde viděla naživo ty kočárky firkon?
je ty už jsi napsala:grinning:
za chvíli jedu domu,čekám na to jako na smilování,jsem k.o. Bolí mě kyčle,že občas chodim jako pajda :rolling_eyes:
a ty ho objednáš přes net?
3. čer 2009 v 15:28  • Odpověz
tak páááá
3. čer 2009 v 15:28  • Odpověz
EVENA - tohle by měl vyřešit chlap. Nebo prostě položit nůž na krk manželovi, že pokud se to nezmění odejdeš třeba k rodičům. Že nechceš ohrožovat zdraví vašeho dítěte.
3. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
danu to bych asi neudělala, bylo by mi to blbý a už by se to asi nezpravilo vůbec nikdy, ikdyž řešení by to bylo, takto je aspoň šance že jim to třeba dojde, že se omluví nebo tak něco, když já sem tak blbá, dycky si nechám dosloa srát na hlavu a každej si semnou zametá jak chce ...
3. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.