• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
já se loučim a přeji všem hezký večer :slight_smile: zítra jsem na služebce,ale v pátek budu doma :slight_smile:
3. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
autor
danusko, tak papa:slight_smile: manzel ma zitra pul dne dovolenou, bude tady montovat tu novou skrin:slight_smile:
3. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
to taky nevím pipiii...to už nás to břicho bude tlačit až u brady:grinning:
3. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
danu pa a dobrou :wink:
3. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak jsme na matrice vše vyřídili, co se týče svatby :slight_smile:

jinak jsem si koupila kojící košili - jednu celopropínací a jednu propínací jen k prsům... teď mi říkala známá, že její kamarádce řekli, že ta propínací zčásti je nanic, ať si sežene tu celopropínací a dali jí zatím toho "anděla" obráceně... tak nevím... nevíte o tom něco? Já jestli si mám zajít ještě pro jednu celopropínací... :unamused:

danuš, pipiii: moc vám to sluší, holky :slight_smile:
3. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
ahoj pabli...proč na nic, já bych řekla, že to stačí, taky si je chci kupovat...
3. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
tegga, taky myslím, že se prostě to prso vyndá... jdu to zkusit :grinning: ... možná byla ta maminka celkově větší a ty knoflíčky pak nesahaly dostatečně hluboko, nevím...
3. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
jo tak je to ok, prso v pohodě vyndám :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
nevím, přece na to, abych mohla kojit, nepotřebuju rozepínat košili až ke kolenům:grinning:
3. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
no taky si myslím :grinning:
3. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
na fotce vypadají větší, ale není to tak strašné :slight_smile:... jsem chtěla, aby se mi tam vešel i větší břuch třeba před porodem :slight_smile:
3. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
taky už mám vlastně jednu koupenou, ale zjistila jsem, že je průhledná :astonished: , tak nevím, do nemocnice si ji nevezmu :slight_smile:
3. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2848381&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

koupila jsem zajíčka na mazlení :slight_smile:... je od 0 měsíců a stál jen 49,- :grinning: ... je takový ten heboučký a jasně zelený :grinning:
3. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
pabli kam ty na ty kaufy chodíš:grinning:....budu muset za nákupama do Budějovic:slight_smile:
3. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
no, ještě jednu tu celopropínací si asi koupím, ona je moooc příjemná... a myslím, že ty 3 na nošení budou akorát (kdybych v porodce vystřídala 2, tak abych měla jednu pak připravenou doma, abych nemusela furt prát... pokud budu kojit delší dobu, tak se budou hodit... no a za 99,-, nekup to:slight_smile:
3. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
já koupila právě za 79...jenže je jak záclona, je přes ni všechno vidět....a ještě má na boku takový obrovský obrázek žirafy...do porodnice by to vypadalo asi divně:grinning:, ale na doma bude super:slight_smile:
3. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
tak mi právě kamarádka napsala, že spotřebovala v porodce tak 2 košile denně, ale že tam nosila erár /protekčně/... a že dost krvácela, tak fakt potřebovala často měnit... to je hrůza, takový vyhlídky.... :unamused:
3. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
jinak koukám, že u nás poskytují košile, župan, vložky i jednoráz. kalhotky v porodnici, tak si tam vezmu asi 3 košile svoje, kdyby byly náhodou potřeba nějaké další, tak mi snad půjčí...
3. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
tak já jdu chrnět teďka odešla švagrovka jsme zase pěkně pokecali, tak doufám, že se zase o 3hodině neprobudím a nebudu tu strašit :confounded:
3. čer 2009 ve 23:54  • Odpověz
Krásné ráno všem! Pabli prý první tři dny nemá vůbec cenu brát si svoji košili, oni ti půjčí a až nebudeš tolik krvácet, tak pak už můžeš jít do své...aspoň tady se to tak praktikuje:slight_smile:, jinak bysis ty svoje asi docela zničila...
4. čer 2009 v 07:13  • Odpověz
Zrovna dneska bych tak spala, ale musela jsme vstávat kvůli těm instalatérům, tak doufám, že dojdou co nejdřív a budou to mít rychle, ať pak můžu zpátky do pelechu:slight_smile:
4. čer 2009 v 07:13  • Odpověz
ahojky tegga..já už jsem taky vzhůru... :frowning2:
4. čer 2009 v 07:22  • Odpověz
dneska je tady pěkně ošklivo...sluníčko někde prič...zataženo a zima...brrr...jsem zachumlaná v dece....
4. čer 2009 v 07:23  • Odpověz
jo a dneska jsem se vážila a už mám nahoře 5 kg..tegga jak jsi na tom ty??
4. čer 2009 v 07:24  • Odpověz
Taky jsem slyšela, že na první 2-3 dny dosneme erarní noční košilku. Sice vypadj děsně, ale zase je škoda ničit si vlastní no a taky se nechci po 4 dnech v porodnici táhnout domů s hordou špinavého prádla.
Ale uvidíme co a jak nakonec bude. V srpnu si chci jít omrknout porodní sál a pokecat se sestřičkama :slight_smile:
4. čer 2009 v 07:25  • Odpověz
renu já už se tady ke své váza raděj nevyjadřuju:grinning:...teď ráno mám nahoře 6,5kila...večer to bude ještě horší:slight_smile:
4. čer 2009 v 07:29  • Odpověz
tehha já 5 no 4,5 což už beru jako 5...jéjej...to tak rychle naskočilo jsem měla nedávno 1,5 kg...ale to je asi tím že mimi už váží něco no...musíme se uklidnit...
4. čer 2009 v 07:34  • Odpověz
dneska když to beru podle toho nejpozdějšího termínu tak dneska jsem první den 6 měsíc...
4. čer 2009 v 07:35  • Odpověz
Podle "chytré litreratury" je v pohodě pokud se přibere kolem 10kg, protože skoro tolik váží mimčo+placena+plodová voda. Ale každá to má jinak, takže aby se v tom čert vyznal :grinning:
4. čer 2009 v 07:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.