• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
jenže já se do desítky určitě nevejdu:grinning:
4. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
editah to má ale mimi když deš rodit 10 kg ne??
4. čer 2009 v 07:40  • Odpověz
Tegga - ale hubeňouři můžou přibrat víc, pokud je to do 15-18kg tak je to prý taky dobrý. To jen moje váhová kategorie se musí víc hlídat. Zásobu tuků už mám taže není proč se zásobit :wink:
4. čer 2009 v 07:40  • Odpověz
tegga já se taky nevlezu já si myslím že budu mět nahoře minimálně 12-14 kg...kdyby tech 14 tak mám ještě na ty zbylé 4 měsíce 9 kg...to se snad vlezu... :sweat_smile: :sweat_smile:
4. čer 2009 v 07:41  • Odpověz
já se musím taky hlídat...jsen taky tlustá..jsem přibrala před tím než jsem otěhotněla 10 kg takže ted už nosím 15 kg navíc...což je už ted moooc... :frowning2:
4. čer 2009 v 07:43  • Odpověz
Renule nechápu? :slight_smile: Mimčo má cca 4kg + pár litrů plodové vody (prý až 3, ale to nevím jistě) a placenta má asi 1,5-2kg. Což je -.+ těch 10kg. Ale jak říkám, mám to z literatury :grinning:
4. čer 2009 v 07:46  • Odpověz
editah jako už ted to tolik váží 10 kg???já myslelaže těch 10 kg to má celkově když deš rodit...a ne už ted...
4. čer 2009 v 07:48  • Odpověz
Však jsem psala, že je v poho když se přibere těch cca 10kg - to je za celé těhu. Ne teď :slight_smile:
4. čer 2009 v 07:49  • Odpověz
edi jj...já jsem přehlédla tu váhu miminka...když deš rodit tak všechno dokupy má asi10 kg...to jsem taky četla... :grinning:
4. čer 2009 v 07:49  • Odpověz
já se taky nevlezu do těch 10 kg...určitě...už pocituju asi tak tejden jak mě malej vyžírá...taky to cítíte??já se třeba najím jsem sytá a pak za kratinkou dobu cítím že už mám zase hlad...normálně bych vydržela půl dne ale ted...hodku ...
4. čer 2009 v 07:51  • Odpověz
Já mám taky pořád hlad :grinning: :grinning: A začínám mít divný chutě. Včera jsem večeřela topinku s česnekem (jako lék, protože jsem nachlazená) a jen jsem dojedla tak jsem lupla čoko bonbon :grinning:
4. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
edit..tak to jo...slanéa pak sladké... :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
to já teda sladké vůbec ne udělá se mi šiška v krku a jsem tak na zvracení...takže čipsy,tyčinky atd to jo ale koko néé...
4. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
CHipsy a tyčinky nesmím - manžel mi to nekupuje kvůli soli. Takže mi zůstává jen to čoko koko :grinning: Ale zase mi místo toho dělá často ty topinky a podobný mňamky (dnes budou langoše) :grinning:
4. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
dobré ráno holky :slight_smile:

jsem totálně grogy, ale zas si říkám, co kdyby zvonil pošťák, tak vstanu... :grinning:
4. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
jééé to bych si taky nechala říct....
4. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
ahojky pablinko....jakto že jsi grogy??
4. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
renu: já se včera hrozně unavila - asi 2 hodinky chodila po městě, pak jsme byli na té radnici... když jsme dojeli domů, šla jsem ještě do sámošky a táhla se s nákupem... do toho ta pylová alergie, no... hotová jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: se cítím jak po flámu :wink:
4. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
já si myslím, že naberu tak 13 kilo dohromady...doufám, že víc už to nebude:grinning:....edit já měla taky včera samý bašty, toust s česnekovou pomezánkou, zapíjela jsem to mlíkem a nakonec jsem si dala jahody s cukrem:slight_smile:....a na záchod nejdu stejně:grinning:...tak do sebe teď liju kefír:slight_smile:
4. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
ahoj pabli:slight_smile:...taky jsem mrtvola, půjdu znovu spát:grinning:
4. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
pabli jéjej...to já jsem taky nějaká unavená....když je večer a já musím jít spát tak jsem s toho celá neštastná...nevím jak mám ležet...pořád se budím a ráno mě bolí bříško...no neštěstí...
4. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
tegga taky pujdu ještě spinkat...
4. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
holky já se budím tak desetkrát za noc, z toho tak dvakrát záchod a to je konec, protože pak vždycky nemůžu hodinu usnout...a to ještě nejsme takový pupkáči, já nevím, co budu dělat v devátým měsíci fakt a ještě když budou vedra...to bude radost:slight_smile:
4. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
tegga no to jo to bude hrůza....
4. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
já naštěstí chodím jen 1 na záchod ale pořád se budím takže děs...
4. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
já teď teda na záchod chodím až v 5:30, to vstává přítel do práce... ale jinak se taky budím Xkrát za noc a pořád se převaluju, nic mi není pohodlný... :confounded:
4. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
a ještě dneska mě celou noc budil komár, mrcha jedna, ráno jsem ho rozpleskla tak, že to budu muset zamalovat:grinning:....a jak spím bez manži, tak to stojí úplně za prd:slight_smile:...dokonce jsem se i v noci vzbudila, že se mi zdálo, že slyším zvonek...už mi asi ke všemu i hrabe:slight_smile:
4. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
tegga a kde máš tvojého??
4. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
holky, dnes už jsem ve 25. týdnu :grinning: už jen cca 15 plus minus :grinning: ... no ale je to děs... začínám pomalu panikařit - že vlastně nic nevím - já třeba neměla ani tušení, že ženská po porodu TOLIK krvácí, kamarádka třeba chodila na malou rovnou do sprchy... no asi lepší nic nevědět... :unamused:
4. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
renu je na tři dny pryč...včera odjížděl a už večer mi bylo smutno:slight_smile:....a to jsem se těšila, že si odpočnu...tak si říkám, že na ně sice nadáváme, ale když tady pak není, tak mi chybí i ten bordel, nemám co uklízet:slight_smile:
4. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.