• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
edit třeba je neměli ztopořený :slight_smile: já v klidu taky nemám žádný špuntíky, ale když je zima tak vyskočí na cenťák :slight_smile:
18. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
Danusch - to je pravda. Uvidíme jak na tom budeme my. Já bych moc chtěla kojit, hlavně proto, že si neumím představit jak v noci ohřívám sunar. Takhle si dám jen malou k sobě a bude nakrmená :grinning:
takže je po sluníčku a venku je šedivo a budou padat trakaře nebo co já vim.... :angry:
evena-a co na to říká tvůj manžel??Ať si tvoje tchyně uvědomí,jaké úsilí tě stálo otěhotnění!!!!! za vraždu by nestála......ale neboj, na každou svini se vaří voda :wink: :grinning:
EVENA - jo tchyni si prostě nevybereš. Já mám tchyni docela dobrou, jen si myslím, že je dost falešná. Sice nám darovala barák, ale je to jako dar-nedar. Stejně by vyšlo levněji, kdybysme barák zbořili a začali od znova. Což o tom nechce ani slyšet. Největší radost jí udělá, když nám může dát nějakou korunu. Sama nosí orvaný hadry a škudlí na sobě, jen aby mohla dát svým dětem. Na to se taky koukat nedá. Když se třeba na nějaké oslavě opije, tak se nám ukáže v pravém světle. Když nám dala peníze, tak musíme skákat podle ní a nesmíme jí odporovat. Samozřejmě si to s manželem nenecháme líbit, což jí dožene k pláči. Takže raději s ním tyto prázdniny na 3denní chataření nepojedu, protože bych z ní porodila :wink: Jen ať si jí užije manžílek a já raději přespím u našich.
plánovat kojení můžeme, horší je to v reálu
ségra si taky myslela jak ušetří a musela od začátku dokrmovat a po dvou měsících už neměla mlíko vůbec
18. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
evena-ale když jsou ploché nebo vpáčené bradavky,tak nevyskočí ani v -20 :wink: prostě těm ženským tam chybí ten "čudlík" uprostřed dvorce....
18. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
Plánuju toho hodně, ale vím že spousta toho bude úplně jinak :wink:
18. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
danu jí to naše úsilí nezajímá :grinning: :grinning: řekla sem jí v čem je problém - přítelovi nekvalitní spermie a když sem otěhotněla tak mi řekla že prý sem se konečně /po 4,5 letech !!!/ uvolnila u sexu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ten můj z toho byl taky jak opařenej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
já mám super poradkyni přímo na patře a moje mamka kojila pokaždé 3-4 měsíce...tak snad to půjde....
18. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
kdosi mě kdysi řekl - tcháně prostě není člověk, a od té doby tomu věřím :grinning: ta moje prostě není :grinning: :grinning:
evena- beru zpět, to je na vraždu!!!!
Uvolnila u sexu? Není praštěná?
Tak takovou blbost jsem ještě nikdy neslyšela.
danu tak si neumím představit že ten šudlích chybí, to musí být blbý ...
18. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz
evena-pryč od ní,aspoň 50 km
18. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz
edit ona myslela asi psychycky uvolnila ... asi to vyčetla v nějakým chytrým časáku, to se používá hodně že za problémy s neplodností může psychika ... jenže já tu psychiku mám narušenou možná tak z ní :angry: :angry:
18. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
evena-já to viděla v reálu,jak to vypadá,prostě jen kolečko (dvorec) bez čudlíku uprostřed....nebo byl malinký jak u malinké holčičky....a přitom to byly prsa vel.5
18. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
evena tak ta je fakt krutá, ta tvoje tchyňka....doufám, že jí na to manžel aspoň něco řekl...to je přece logický, že nebudeš tahat ty těžký koše s posečenou trávou...jéééé ta je blbááááá....k tomu zbytku se nemá ani cenu vyjadřovat, to už mluví samo za sebe, o její inteligenci
18. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
evena-máš naději,že se odstěhujete dost daleko od ní?? Nebo že brzy umře?? :angry:
18. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
danu tak to si fakt představit neumím, chuděry holky pak takový potíže s kojením, to je blbý
je tu ten můj :grinning: deme baštit, pak nakouknu zase večer :slight_smile:
18. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
moje tchýně je zvláštní,ale tohle by mi nikdy neřekla.....v porovnání s Evinou tchýní je ta moje skvělá!!!!
18. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
danu ta má bohužel tuhej kořánek, ale je jí už naštěstí 60 a půl :grinning:
18. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
a navíc mi blbci sme si zpravili barák ve kterým žijou i oni :angry: litujeme toho, ale už se s tím bohužel nic dělat nedá, nasypali dme sem 800 tis. a prachy došli, přítel lituje že sme si nepostavili /pozemek máme úžasnej/, prostě už se s tím nedá nic dělat, můžeme max. litovat jaký sme blbci :angry:
tak fakt pádím ahoj
18. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz
teda teď jsem si málem krupla, u nás v areálu přístavu mají vojáci cvičení-a střílej nevim z čeho,ale je to rána jako když uhodí blesk....fuuuuj :angry:
18. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz
evi-drž se, bude líp a tchýni ignoruj...jinak tě zničí
18. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
taky už se pomalu začnu balit...tak hezký zbytek dne všem
18. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
tak koukám, že už tu nikdo není:slight_smile: :confused:
18. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz
já měla dnes doučko dřív, tak už mám volno :slight_smile:
18. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz
autor
ahojky

tahle tohle je ve 13tt!!!! a uz vedi pohlavi!!!! mrknete na fotecku!

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2765170&vReferer=%2Fphotos%2Fevanek77
18. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz
18. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
pabli ten polštářek je super:slight_smile:
18. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.