• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pabli já myslím že je to jak u koho....
4. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
pabli já si taky nepamatuju, že by mamka po malé měla to krvácení tak masivní...ale asi jsme se o tom pořádně ani nebyvili, musím se jí na to zeptat:grinning:
4. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
je to mazec, fakt se o blíží, utíká to...ale já se bojím, že pak ty poslení dva měsíce se strašně potáhnou
4. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
tegga aha tak to já nevěděla....no jo když jsou prič tak je hold smutno...ještě že můj je doma...
4. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
on se naštěstí zítra vrací:slight_smile:...přes den je mi to jedno, ale večer je to divný:grinning:
4. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
tegga já se začínám bát toho porodu....jak se to blíží...jsem strašnej strašpytel...
4. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
tegga tak když už zitra dojede tak to je pohodička... :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
já zatím ani ne, ale ono to asi přijde..ale moc se třeba nemůžu dívat na nějaký filmy, kde se rodí...nějak mi to nedělá dobře, to se pak taky trošku začnu bát:slight_smile:......ale renu, zvládneme to, musíme to vydržet, budeš tam celou dobu s tím, že už za chvilku budeš mít u sebe malýho miláška, tak to vydržíš...já už se na to těším, až to budeme mít za sebou a budu se muchlat s naším prďolkou:slight_smile:
4. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
jj, ještě dnešní noc a dobrý:slight_smile:
4. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
pablince asi došel balík, nějak se odmlčela:grinning:
4. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
tegga no jo no..ono je to hezké že budeme mět u sebe tu malou fazolku...já si říkám že mamina měla super porod na 2 zatlačení jsem byla venku...tak doufám že třeba budu to ní když těhotenství mám taky po ní-pěkně na nic...
4. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
včera jsem kousek dočítala evenu a teda holka neštastná...nemá to s tom jeho rodinkou jednoduché...
4. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
tak mě mamka tlačila dlouho:slight_smile:....byla jsem první.....ti ostatní jí šli líp....ale já se toho fakt zatím nějak neděsím, něco musíme prostě vydržet....uvidím, jak budu mluvit za 4 měsíce:grinning:
4. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
já musím akorát shlídnout nějaká videa o kojení a o péči o dítě... ale zatím se mi do toho moc nechce... asi až budu mít veškerou poč. výbavičku :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
taky jsem to dočítala.......nebydlela bych tam ani náhodou, takhle se ještě stresovat....jako těhule toho máš i tak dost, na mě každý zvýšení hlasu působí a ona si tam takhle užívá...je to hrůza no.....
já jsem byla taky první a byl to prej fofr...mamka má širokou pánev a já taky takže si říkám že to bude fofr když se hezky otevřu....když se teda hezky otevřu...
pabli včera sem dávala pipiii pěkný odkazy na videa...já jsem na to taky zatím na celý nekoukala, taky se mi nějak nechce:slight_smile:....ale mám to v záložkách, tak na to někdy mrknu
4. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2849840&vReferer=

tegga: jojo, taky jsem to dala do záložek... :slight_smile:

nahoře viz odkaz na nový pupík - zas porovnám ráno a večer :grinning:
4. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
proto si nechám dát ten yal...prý když se vyprazdňuješ, tak to fakt pomůže a otevřeš se u toho a pak je to rychlejší....ale můžou to být zase jenom takový povídačky a nemusí to platit u všech...
no právě měla by byt v klidu....oni si to asi neuvědomojí...nebo já nevím proč se do ní tak naváží..pro ně by bylo asi vysvobození jít někam jinam aby měli klid...
pabli tobě to bříško taky nějak přestalo růst:grinning:...to jenom já se zvětšuju a zvětšuju:slight_smile:
4. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
jojo, já si jen při čtení těch eveniných příspěvků říkám, že jen dobře, že jsem nekývla na to, že si uděláme pro sebe druhé patro u přítelových rodičů...
4. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
já vím, že kdybych bydlela s manželovýma rodičema, tak je všechno v poho....nevím, čím to je, ale oni jsou prostě jiní, než všichni vaši tchánovci tady:slight_smile:
4. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
tegga asi tak nějak každá ženská je jiná takže na některou to platí a na jinou prej ne...jsme se bavili s mojím a říkal že ten klistýr nic nejni prej mu to v nemocnici dělali často...
tegga: já myslím, že se teď zvětšuje spíš tak jako nahoru, cítím mimíse pořád výš a výš... někdy mi i nadzvedává těmi pohyby kostici od podprsenky, když sedím schoulená... to je pak hrozná sranda :grinning:
pabli:grinning: tak to se mi zatím nestává:slight_smile:.....ale třeba u počítače sedím tak v pololeže, abych ho tam moc netlačila, pak mě bolí břicho....
4. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
renu tak nálev jako takovej není moc sranda.....ten bych si nenechala dát:grinning:...ale ten yal je šetrnější, ale je fakt, že pak některým lidem třeba vůbec nezabere
4. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
já chci jít dneska něco nakoupit p´dolínovi a ono je tam tak hnusně, že se mi ani nebude chtít nikam vylízat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
já mám z toho klistýru strach proto, jak teď když mám velkej průjem/nebo zácpu, tak se mi tam pak udělají ty trhliny a dost krvácím... :unamused:
4. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
pabli on se ten yal i šetrněji zavádí...je na tom taková trubička jakoby...musí se to pořádně namazat mesocainem, on trošku jakoby umrtví a líp to tam klouže...nenech si to tam dát na sucho:grinning:...to by pak mohlo být nepříjemný.....no a po aplikaci tak půl hoďky trvá a normálně se v klidu vyprázdníš, fakt to není nic drastickýho, takže právě třeba i po lidi s hemeroidama nebo tak, je to lepší...
4. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.