• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
holky to je zase téma po ránu:grinning:
4. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
tegga: to jo :grinning:
4. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
pabli to se mi stává taky.... :frowning2:
4. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
tegga no jo ale co když pojedeš už s bolestma a oni se s tebou párat nebudou a dajou ti klistýr??
4. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
já si ho nenechám dát:grinning:.....na to máš právo si vybrat...
4. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
ale já si myslím, že už nenutí....aspoň tady n..kamošce dali dokonce na výběr, jstli vůbec chce vyprazdňovat...doporučili jí to, ale nechali rozhodnutí na ní...
4. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
tegga njn...snad tam pojedu v klidu a budu se moci připravit....i s tím holením je to prdel..já už si tam nevidím ted ne tak tak až budu mět přicho jako kopačák...
4. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
já asi teda v bolestech kývnu na cokoli... celkově většinou dělám to, co po mně doktor/sestra chce :grinning:
4. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
pabli asi tak nějak si říkám že až začne ta první doba porodní tak jim řeknu at dělají co musí ale at už je po všem...
4. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
renu tak to budu mít stejný problém:grinning:....je to hrůza no, já se k tomu pořád bojím pustit manžu, že mě pořeže, ale asi to na něm nakonec budu muset nechat.....ale mě štve hlavně ten pocit, jak jsi všechno zvyklá si udělat sama a teď nemůžeš spoustu věcí a nakonec se ani neoholíš a neostříháš nehty..to je strašný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
tak to já ne, protože ne vždycky chtějí to, co je pro tebe nejlepší, ale spíš to, co jim zabere nejmíň práce a času....
4. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
a hlavně, jestli tam do toho bude prudit ještě manža, který má na celý naše zdravotnictví ne zrovna pěkný názor....tak to bude taky něco:grinning:
4. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
tegga no na nehty už se neohnu to už dělá Honza a to holení už taky říkal že začne..já tam ty chlupy nesnesu takže asi budu muset to nějak přežít...
4. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
já to zatím řeším zrcátkem, ale je to fakt vtipný a strašně dlouho mi to trvá:grinning:
4. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
Honza si to bude asi taky hlídat co se tm děje... :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
no ale já jsem manžovi zakázala, aby tam vyváděl...on je zvyklej, když se mu zdá, že to nějak nefunguje, všechno proprcat.....já jsem mu říkala, že se nenechám znervózňovat ještě jím...no bude to sranda...
4. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
no já jsem se holila ve vaně ted už je to tak ja sprchu...zatím to řeším hmatem a po paměti...ale pak skusím to zrcátko a pak asi tatku....No a je jasné že žádné šipky ani proužky tam nekouzlím to totiž nejde...
4. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
tegga uvidíš bude mět o tebe takovej strach že bude rád že kouká...
4. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
já se zatím snažím kouzlit:grinning:...ale vždycyk u doktorky si říkám, jestli to řeší, že se nemumím ani pořádně oholit, protože to prostě není stoprocentní:slight_smile:....ale ona těch pipin vidí za den tolik, že je jí to asi úplně jedno:grinning:
to právě nevím, jestli nebude hysterčit:slight_smile:....necháme se překvapit:slight_smile:
tegga: to si tam s vámi užijou :grinning:

přítel se zatím jen odhodlal mi mazat bříško... ze začátku vůbec nechtěl, ono není divu, jak mě každou chvíli bolelo, tak měl strach, aby se zas nerozbolelo, teď už maže :slight_smile:... tak na to holení snad taky dojdeme postupně :grinning:
4. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
tak doktor je mi ukradenej spíš můj osobní pocit že jsem odchlupená....když nejsem tak mě to kouše...je to nepříjemné...prostě to nesnesu...Tak to ttě obdivuju já už tam nekouzlím teda nic jsem jako miminko....jsem ráda že se oholím aspon tak... :slight_smile:
4. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
no to asi jo...jsem říkala, že já asi budu z nás dvou ta klidnější:grinning:.......manža se zezačátku bál jen mi na břicho sáhnout, když se prdík pohl, tak se strašně lekal, že jsou to rany, jestli je mu tam dobře:slight_smile:
4. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
tegga můj se teda nebál vůbec...když kope..třeba večer včera kopal pořád tak si dal ruku na bříško a čekal...vždycky řekne ted kopnul a čeká jestli mu to potvrdím...a pak poslouchá i uchem...včera ho kopl do ucha...to ale koukal..se chudák jekl...
4. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
taky si vaši chlapy tak povídají z břichem??je to sranda poslouchat...můj vždycky říká jak musí byt malej hodnej at moc nekopká at hezky spinká...a že dostane na zadek když nebude poslouchat...
4. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
manža už teď taky...ale zezačátku měl pořád strach, jestli tam prcka tou rukou neutlačuje:slight_smile:
4. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
mě někdy tak strašně svědí břicho...dělá vám to taky?
4. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
manža povídá, ale jen občas.....ale je to sranda, protože u toho šišle a mazlí se:grinning:
4. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
holky taky vás tak bolí břicho po UTZ??on jak na něj tlačí tak to je hotovo...jsem zvědavá jak přežiju to 3D...nevíte jak dlouho to trvá??
4. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
tegga jj svědí mě a taky mě tak jako by pne...myslím si že roste asi...jakoby se mi mělo rozletět...
4. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.