• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
mě to nebolí, ale není mi to příjemný, jak tam tlačí....
4. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
mě pne spíš až večer.....teď jsem si koupila novou krémku na pupín a nemůžu ji už dva dny najít, tak se bojím, že sem f´dva dny nemazala, že mi popraská:slight_smile:...a jak ho mám strašně chlupatý, to je něco....až bude teplo, musím ho vyplesknout na slunko, aby mi ty chloupky aspoň zesvětlaly:slight_smile:
4. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
tegga tobě jak dlouho nahrával ten záznam??on tam na tom 3D kontroluje celé to tělo nebo jen natáčí jak tam plave??
4. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
já jsem na klasickým 3D nebyla.....byla jsem na normálním a pak to přepla a kousek mám nahranej 3D...trvá to celý asi jen pět minut...nenahrávali to celý, protože předemnou byla holka, co to chtěla taky nahrát, tak museli počkat, až se to vypálí a pak teprve to nahrát nebo co....
4. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
tegga to se podle mě nemusíš bát...já to mazání flákám a pohoda..zatím nepraská... :slight_smile:
4. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
já jsem byla na genetickým, jako ty, takže kontrolovala všechno...co dělají na 3D nevím
4. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
no jo, ale ono to pak najednou přijde a začnou se objevovat praskliny...neviděla jsi teď poslední díl nahá jsi krásná? byla tam holka, po třech dětech, hubená, ale celý břicho měla popraskaný...já sem u toho div nezačala brečet, že taky budu mít takový břicho:slight_smile:, manža ze mě nemohl
4. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
jo tak a jak dlouho to trvalo celkově??počkej to jsi byla na tom ve 20 tt??jak ti to nahrával??
4. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
jj, na tom:slight_smile:....já nevím, byla jsem tam asi deset minut si myslím
4. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
jsem se trochu odmlčela, ohřívala jsem si žemlovku ke snídani :grinning: ...

břicho mě taky svědí, to asi jak se napíná a roste... vždycky, když dýl bolí nebo svědí, tak pak zas o kousek povyskočí :slight_smile:

po UTZ, po tom velkém genetickém, mě to břicho taky bolelo, asi 2 dny jsem ho cítila - jakoby namožené svaly...

taky mám břicho chlupatý, jsem malýmu říkala, že tak moc být po tátovi nemusí, že ten chlupatej "stan" už je moc :grinning:

přítel si s bříškem taky povídá... je to vtipný... tuhle mu něco říkal a já to neslyšela... a on: To je jen mezi námi, chlapy :grinning:
tegga jí´á myslím že to tak ovlivnit nejde...spíš tomu jen pomůžeme...uvidíme snad nepopraská...já mám ten olej ale je dost blbej...je mooc masnej a blbě se roztírá musím zajít do lékárny na krém...
tegga tak to my jsme tam byli tak 20 minut bylo to dlouho a pak už mě bolelo bříško... :frowning2:
4. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
holky tak je to v poádku...můj chlap je teda normální nedělá to sám...to mám radost... :slight_smile:
4. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
holky to je mazec já ještě 3 tydny podle nejdřívějšího termínu a 4 podle toho posledního a začínám 3 trimestr.... :confused: :confused: :confused: :confused:
4. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
holky ještě je jedno vyšetření ještě později že??30 něco že jo??
4. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
jj, ve 30tt je další ultrazvuk na vady...
4. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
joj, ve 30. tt je ještě velký UTZ... jinak kamarádka byla na tom 3D mezi 20. a 30. týdnem, prý jí dělali komplet celou genetiku zase - takže ta prohlídka byla jakoby další velký UTZ...
4. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
normálně mě asi před dvěma dny vyskočil opar na rtu...tak jsem nad tím te´d začala přemýšlet, jestli to neva, protože přece jen to může znamenat nějakou infekci v těle.....
4. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
pabli dík za informaci tak to mě bude bolet zase bříško...já jdu 19 což je za dmt 14 dní což bude 25 tt...tak pěkně v půlce... :slight_smile:
4. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
holky co je to ECHO srdce??
4. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
já kdybych na ten 3D šla, tak si to naplánuju taky tak nějak....moje doktorka mi určo do té doby ultrazvuk neudělá, tak abych prcka viděla, že je oki
4. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
renu, uvidíš, může to probíhat jinak... téhle holčině dělal velký utz její gynekolog, pak jela k nám do ČB do Centra lékařs. genetiky (kde jsem byly na velkém utz já), tak jí dělali zase i velký utz, pak přepli na 3D a 4D... jdeš do stejného centra nebo jinam, než jsi byla na velkém?
tegga no s tím oparem ti nevím...já měla pásovej opar tak mám děsnej strach aby ho nedostal malej prej by nám ho vzali páč by to nešlo ve mě vyléčit...
tegga: jestli ten opar nebudeš mít spíš psychický - jak jste měli doma tu potopu, užila sis teď dost...
4. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
ultrazvukový vyšetření srdíčka.....
4. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
pablinko jdu do stejného centra kde jsem byla na velkém UTZ...
4. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
no pabli, já si to taky trošku myslím...ale i tak mi to vrtá....
tak to kdyžtak řekni doktorce, až tam půjdeš...
tegga to nám dělali že jak ukazoval to srdíčko jak pracuje??
4. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
právě jdu tam zítra, tak se asi zeptám...ale zase si říkám, jestli to není pitomost, pokaždý, když tam přiju, tak mám nějaký problém:slight_smile:....jednou mi tvrdne břicho, jednou omdlím, teď zase opar :slight_smile:
4. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.