• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
evena ahojky....dočítala jsem co se stalo ...ježiši...měla by jsi byt v klidu...
4. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
dnes mám pokaženej den, přítel zjišťoval jestli bysme dostali úvěr a nedostali
4. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
no zdravit je teda rozhodně v plánu nemám :angry:
nejradši bych odsud vypadla, nemám asle kam
4. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
vy jste si brali úvěr na rekonstrukci jejich domu??
4. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
no ono s mateřskou to moc na nic nevyjde.....
4. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
a nechcete třeba na chvilku do podnájmu než se to uklidní aby jsi měla klid???
4. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
škoda, že to nemůžete prodat, byl by klid...
4. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
no, my se předtím milovali 23., 28. a 29., ale to by pak nepasovalo s tím UTZ, ani s ovulkou, ta přišla v rozmezí 31.12.-3.1. :wink:
4. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
já nevím, kdy jsem měla ovulku a už vůbec si nepamatuju, kdy jsme se milovali:grinning:....vím akorát, že v té době hodně často....takže to bude někde mezi 30.12- 4.1.:grinning:
4. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
tak já taky nevím kdy to bylo ovulka by měla byt nějak 13...takže nějak tak ale podle velikosti mimi to vychází na dřív tak nevím...
4. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky, konečně jsem se za vámi dostala, mám toho nějak moc v práci a ještě k tomu nějakou spánkovou krizi. Už aby byl víkend a mohla si v klídku lehnout. Budu si snad muset dát kafe.
EVENA - Určitě ještě splácíte ten první úvěr a vzít si další, to by bylo šílený. Zkus to tam vydržet. Měl by se do toho více vložit manžel a říct jim, že potřebuješ mít klid. Třeba jim jen něco přelítlo přes nos.
4. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
jo, nějaké půjčky cca 400 tis. a ty teď splácíme, zbytek sme měli svůj našetřený na stavebkách atd. ve finále sme tam narvali něco přes 800 tis. /zatím, není vše doděláno /
ale barák přepsali na přítele - s tím že nám bylo řečeno že teď je to naše a můžeme si dělat co chceme, proto nechápu ten včerejší výlev zlosti že si ničeho nevážíme, že on se tu dřel 30 let a všechnu jeho práci sme zničili, přitom rekonstruujeme ... já jim upravilia zahradu, zvelebuju dvůr, předtím tu měli jen hromady suti, bordela, v každým koutě bylo něco, zahrada plná pýru ... nechápu to
4. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
evena to je na nic...co ted že..třeba se dojdou omluvit a bude pokoj... :slight_smile:
4. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
makka mi nemáme velký dluhy, teď už jen asi 300 tis., na jinou půjčku nemáme, takže sem si myslela že bysme to z novýho úvěru splatili a i vyřešili nový bydlení, ovšem na to nemáme příjem co sme zjistili :unamused:
4. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
evena jedině hypotéku ale museli by jsme ručit tím domem asi...
4. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
teď sem sehnala podnájem za 6.500 ve vedlejší dědině
tak by možná bylo dobré vypadnout jen na měsíc, určitě by se báli že už se nevrátíme ... navíc ta ostuda co by měli po dědině, hrůza ...
4. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
evena taky bych to řešila alespon prozatím podnájmem...at máš klid a pak se uvidí co dál..
4. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
EVENA - už proto bych se hodně hájila, že si to tam zvelebila. Má se ale hádat přítel, ne ty. Já jsem odmítla bydlet s tchyní. Stačilo, že jsme společně byly 3 roky, to bylo furt, pojď posekat trávu, nebo na nás kvůli všemu volala, nic jsme si na baráku nemohli udělat. Možná byla hloupost se tam nastěhovat. Určitě by bylo lepší koupit byt a pak až by zemřeli, byt pronajímat a začít vkládat peníze do baráčku. Chápu, zrovna v té době vám vyhovovala tato nabídka. Nečekali jste, že se zvrtnou vztahy.
4. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
i když se omluví tak to nebude nikdy dobré, člověk už si bude dávat na ně bacha
stejně tak sem to měla s tchýní, byli sme super kámošky, řekli si všechno, pak zjistíš nějaké věci jak tě pomlouvá atd a už je to v prd....
Evena - moje tchýně i tchán jsou v pohodě, ale bydlet bych s nima taky nechtěla.
já bych jim ani o omluvu nestála....stačilo by mi, kdyby si mě nevšímali, měla bych od nich pokoj.....udělala bych si zvláštní vchod do baráku a rozdělila zahradu a bylo by
evena: to by bylo dobrý jít takhle do podnájmu :wink:
EVENA - pronájem je také řešení, zkuste si o tom s přítelem promluvit. Myslím, že tchánovci za vámi polezou pokolenou.
4. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
edit oni taky byli super vycházela sem s nima leta líp jak s mýma rodičema kteří si mě nikdy moc nevšímali, trávili sme spolu hodně času ale přítel i říkal že sem byla jen tak slepá, že se tak chovali i dřív ale že sem to neviděla
4. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
holky jdu spinkat papapa,,,
4. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
makka: ahojky :slight_smile:

evena: ono ale asi i z toho jejich pohledu - když to tak vezmeš - 30 let žijou v tom, že je to jejich, najednou tam přijde někdo "cizí" a začne si to přestavovat k obrazu svému... (i když z tvého pohledu je to teď daleko lepší - oni si třeba libovali v tom, co měli dřív... bylo to jejich, teď to jejich tak úplně není, to taky udělá s psychikou asi dost)... no, je to nešťastná situace, že tam musíte bydlet společně, no...
4. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
pabli to je sice pravda...ale nikdo je asi nenutil, aby jim ten domek dívali....když už to udělali, tak teď ať je nechají na pokoji
4. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
pabli taky sem tak nad tím přemýšlala, ale oni nás doslova nutili u nich bydlet /nevím proč/ a sami řekli asi aby nás přemluvili že si tu můžeme dělat co chceme
navíc když příjde návštěva tak se chlubí co sme tu všechno udělali, s barákem, se zahradou, na jednu stranu to vypadá že sou na nás hrdí
tchánovi se nová pergola líbila, sám ještě tomu mýmu pomáhá s dlažbou a pochcaloval si že bude zastřešená, jak tu budeme moct sedět i v děšti ... a včera žek že žádnou pergolu nechtěl, že sme zničili tu jeho původní - ta byla ale polozorpadlá a hrozila zřícením na to asi zapomněl ...
4. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
co to znamená když je někde napsáno pronajmu za 6.500 tis ?
to už by měla být ai konečná suma že ? nebudou chtít třeba ještě za plyn + elektriku ?
4. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.