• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
EVENA - a dali vám třeba nějakou korunu, protože i taková rekonstrukce něco stojí a oni přece všechno budou užívat ještě nějakou dobu. Nedali vám barák jen z toho důvodu, že opravdu potřebuje opravit a oni by na to neměli a vám půjčku dají.
4. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
EVENA - vypadá to moc dobře, nech si to jako zálohu a zkuste si o tom promluvit s přítelem.
4. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
nedali ale to víš že si pochvalovali že prý budou mít spraveno
hned chtěli nový okna a fasádu /kterou nebyli schopni udělat za 30 let sami/ ale na to sma se jim vybodli, že ty peníze neser... tak byla tchýně dost naštvaná, mi si zaplatili svý okna a oni taky svoje :sweat_smile:
je super že Milanův bratr barák dostal v takovým stavu že ho mohl hned obývat, mi sme dostali ruinu do které sypeme prachy, no, kdyby se narodil Milan první, tak by sme měli klid :grinning:
4. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
já bych ani tak velký nepotřebovala, mě stačí na tu chvíli 1 + 0, tohle je až moc luxus ... třeba najdu něco malýho za ještě lepší cenu
4. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Evena - těch 6,500kč bude pravděpodobně bez inkasa, když je to komplet tak se to tam většinou píše. Ale zavolej si do té realitky.
4. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
evena: teeeeeeeedaaaaaaaa, to je krásný byt!... ale tak nějak se obávám, že to bude jen pronájem + energie... ale nevím... zkus tam třeba napsat e-mail nebo brnknout :slight_smile:

právě takhle si vynutila teta, aby u nich bydlela babička (její mamka), aby ji měla ve stáří u sebe, udělali jí nahoře takový pidibyteček... jenže ty jejich vztahy se pak rapidně zhoršili... prostě to nedělá dobrotu, když bydlí v 1 baráku 2 generace... každá má jiné představy, nároky...
Ahoj holky! :slight_smile:
Trochu sem dočítala a pozastavila sem se u toho UTZ! Mě doktor prvně nahrál asi 10min.4D a pak asi 5 min.3D s komentářem
EVENA - to víš, že se jim to moc hodí, když jim to rekonstruujete. My jsme také dostaly barák, ale měli jsme jistotu, že se tchýně s tchánem odstěhují. TAké je to ruina, 50 let starý barák. Komplet rekonstrukce - voda, plyn, elektrika, koupelna, příčky, podlaha, no prostě úplně vše. A to je teprve jen přízemí, na patro peníze nemáme. Chceme udělat terásku a nový plot. Tchýně se také tváří, že si ničeho nevážíme, ale nechápe že to byl trošku dar-nedar. Což jí manžel také řekl a málem jsme ji vezli. O víkendu u nás byl známý stavař a řekl, že ta rekonstrukce je výborně odvedená práce. Samozřejmě v patře by udělal nějaké úpravy. Jenže opravdu dalších 500 000 Kč zatím nemáme. Pochybuji, že to za těch 5 let našetříme.
4. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
MAJA - ahojky, včera jsem byla u Poustky a měl výborno náladu. Ptal se, co píšou v novinách a jestli někdy docházím do práce :slight_smile: Zůstala jsem na něj koukat a říkám mu, že do práce normálně pořád chodím. A on, jééééé, my sme vám ještě nedali neschopenku? Takže si můžu kdykoliv pro neschopenku dojít. Doufám, že to bude s těma neomezenýma vycházkama. A co ty? Už zůstaneš na neschopence?
4. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
teda jak to tak poslouchám, tak dobře, že barák žádný nemáme... v našem pidibytečku jsme spokojení :slight_smile:
4. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
makka - to bych asi byla blbá,kdybych se na měsíc vracela do práce
4. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
MAJA - dal ti už neomezený vycházky?
4. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
ahojik holky:slight_smile: kamoska mi poslala milion krasnych oblecku po svy princezne na fotkach, takze se na to mrknu:slight_smile: a v sonotu k ni zajedu:slight_smile: ma uzasne kousky a tchyni potom odvezu zpatky ty modre veci po matejovi:slight_smile: stejne uz mam toho kvantum:grinning:
4. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
pipiii: ahoj :slight_smile: tak pak povíš, jak se na to tchýně tvářila :grinning:
4. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
at se tvari jak chce:grinning: nebudu mit tady zbytecne pytel veci na kluka, kdyz to stejne nepouziji:/
4. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
makka - ještě sem tam nebyla
4. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se krásně prospala :dizzy_face: jsem se vzbudila jen jednou za noc a to 6:30 na záchod a pak ještě zaplula do postýlky
4. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
ahojky winii:slight_smile: tak co lehatko? co jak ses rozhodla?
4. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
ahoj winii: já byla na WC v 5:30... jsme se minuly :grinning:
4. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
ja byla na wc v 7:30:grinning:, potom jsme vyzehlila manzelovi kosili do prace a spala jsem skoro do 10h:slight_smile: ted cekam az prijedou chlapi se skrini s KIKY...:/ nevim jak se tady s tim sice vytoci...ale at se staraji kdyz nas to stalo 910KC!:/
4. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
pipii tak to je pálka teda to bych to raději nějak dostrkala sama z toho obchodu :astonished:
tak už sem viděla maminku :sweat_smile: prošla okolo mě jak myš a nepozdravila ... ale sem ráda, stejně bych jí neodpověděla :angry:
možná bysme se jim měli omluvit spíš mi :sweat_smile: :sweat_smile:
a páč sem dost mstivá a ráda oplácím stejnou mimcí tam kde to nejvíc bolí ... už se těším až se malá narodí, ale ať se netěší oni :angry:
4. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
no jo, těch 10 tis od nich co nám chtěli dát pro malou už taky neuvidíme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
holky no to snad ne?!:/ privezli nam tu skrin z KIKY- dovoz 910!!!!!! bleeeee :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: me malem trefilo,ale nemali jsme to bohuzel jak dopravit domu, ma to 2.60- nejdelsi prkna. no a ja jim dala 1000 a nemeli nazpatky, takze to bylo uzasny...vytahla jsme z nich alespon 40KC nazpet, takze nas to stalo 960...bleeee!uplne me bolela rika, kdyz jsem mu to davala:(

even, bohuzel jsme to nemeli jak odvezt, je to obrovska satni skrin:(
4. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
tak hlavně že už ji máš doma :slight_smile:
4. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
evena - je mi Tě strašně moc líto! Já takhle trpěla když jsme bydleli u přítelový babičky,přítel tam chtěl strašně moooc bydlet - je to tam krásný,ale kvůli mě to vzdal a vzali jsme si úvěr a je pohoda klídek
dali ti jí aspoň přesně na místo ?
to jo, spíš na kluka, ale je to dost levné
4. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
even a pekne:grinning: ale zrovna tady neni nikdo kdo ceka chlapecka:grinning:
4. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
Holky jakou kupujete nejmenší velikost - já 56
4. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.