• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
maja já se nechala ukecat od přítele, chtěla sem vždycky vlastní bydlení, nějakej domek, postupně ho rekonstruovat ... pozdě bycha honit ... nechala sem se ukecat od přítele, trvalo mu to tak dva roky než sem svolila a teď se max. můžeme mlátit do hlavy kam sme ty prachy nasypali :unamused:
4. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
maja, ja kupuju vsechno od 56. mam neco myslim 50-56 ale to jsou asi 2 veci. uvidim jak bude mimi potom velike:slight_smile: az z toho vyriste hned to hodim na MMB a budu to prodavat, abych na tom neco trhla:grinning:
4. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
even a vy to nemuzete prodat?
já taky 56 menšího nic nemám
autor
even, nebo pronajmout????

ja mam nejvice velikosti 62-68:grinning: tech mam kotel:grinning:
4. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
kdo by to koupil s věcným břemenem, asi nikdo ... navíc ikdyž je teď momentálně dost nesnáším tak i tak na tohle nemám žaludek, asi bych se bála to i pronajmout, dělali by peklo ... tchán je slabej na srdce tak mám strach že by to s ním seklo, včera to vypadalo že ho každou chvíli odvezou ...
4. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
jsem tady já:grinning:
4. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
to je sranda si dělat starosti o nějaký hnusný zlý lidi který neberou ohledy na mě, měla bych asi být víc krutá :angry:
4. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
o čem jste se bavili, když jste tam psali, že tady není nikdo, kdo čeká kluka?
4. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
ahaaa...to je pěkný:grinning:
4. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
ty včerejší videa o péči o mimčo a kojení byli super, kdybyste narazili někdo na nějaký takový pěkný tak honem sem :slight_smile:
4. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
tak jsem se vrátila z města akorát jsem dorazila domů a začalo pěpkně chcát, dala píct kuřátko

holky určitě to chce tu 56, chodím se občas dívat na diskuzi květen jak tam rodili to bylo hezký a píšou že 56 i jim byla velká když přišli z porodnice že jí davají ještě teďka a to jim je 1měsíc určo to chce pár oblečků aby v tom nevypadli jak v pytli v těch 62

even jsem dočítala a je mi tě chuděrko tááák líto, že musíš v tomhle nejhezčím období tak trpět, chjóóó ty důchodci jsou někdy hroznýýý(teda jesti ty tvoji táchánovci už jsou důchodci) hlavně si to moc neber a nestresuj se vždycky přijď sem vypovídej se ať se ti aspoň malinko uleví :wink:

my tu v baráku máme tak šílenou důchodkyni to jste nezažily pořád šmíruje a kdesi cosi, pořád něco někam shovává když si necháš na chodbě, jsem říkala,že jestli šáhne na kočárek tak jí vlastnoručně zabiju, manža si tam nechal kolo dole ve vchodě-občas na něm jezdí do práce a jeden den tam vůbec nebylo tak jsme plašili jestli ho někdo neukrad a pak vylezla ta bába a že ho přestěhovala pod schody ke sklepům(s manžou jsme nevěřícně koukali pač je to 10 schodů dolů a kolo těžky) aby to nebylo tak na očí jsem myslela, že mě fakt klepne
4. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
no a taky jsem prošvihla balíček, tak tam pak musím zítra vyrazit na poštu už asi něco přišlo na mímo :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
včera jsem taky koukala na ty videa a já už jsem tak toužila mít toho prcka u sebe, nejradši bych ho z tý obrazovky vytáhla :grinning:
4. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
my máme plnej panelák šílených lidí:grinning:....ale jedna důchodkyně ta opdravdu stojí za to:slight_smile:
ňufám ňufám, už to tu hezky voní to kuřátko
mě nepřišlo ještě nic, mám objednaný mantinely do postýlky a hrací deku, na tu se těším jak malý děcko :grinning:
4. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
včera jsem akorát se švagrovkou rozebírali důchodce oni bydlí taky u babky s dědkem, oni nahoře a staří dole, taky to nemaj jednoduchý jim dělaj se života peklo, ale naštěstí se v lednu budou stěhovat do svýho se jim staví byteček nový tak aspoň mají útěchu
4. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
winii přesně tak, taky už sem si představovala jak mám tu svou u sebe a muchlám jí :grinning:
dnes mám v plánu dělat řízky, zatím se mi je dělat moc nechce, sem nějaká líná
4. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
pipii no to lehátko jsem včera projížděla MMB a nic kloudnýho jsem nanšla akorát tak že ty použitý jsou stejně drahý jak nový, takže půjdem do novýho a asi jak máš ty ten se nám s manžou nejvíc zamlouvá i se mu líbí tak růžová, tak jestli nebudeš proti tak do toho asi půjdem
4. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
even já bych taky nic nevařila ale tohle je rychlí tak jsem to šoupla do trouby a jen občas mrknout na to a rejžička je taky raz dva :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
mám na ně i dos¨cela chuť, takže ta mě donutí :slight_smile: jinak bych se na to vyprdla, vařím stejně jen párkrát do týdne když se mi chce :slight_smile:
4. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
já mám i pár kousků té 50... soupravičku do porodnice mám 50 a stejnou v 56 :slight_smile:... já měla 49 cm, jsem malinká, tak myslím, že prcek nebude žádnej velkej habán... i když taťka je větší... uvidíme :slight_smile:
4. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
jj ja mam bodycka O-3 mesice z tesca:slight_smile: a tech mam take dost, myslim ze ta vrchni vrstva( mikinka atd) uz muze byt klidne 62,ale mam taky neco 0-3 mesice:slight_smile:

joo to mi povidejte o duchodkynich. sedime takhle s manzelem na zastavce a cekame na bus, na kline jsme mela casopis maminka a pecici misu. no a zacala jsme si povidat s manzelem a nejaka bezzuba zenska...jeee to budete cist jo??? to je ale pekny casopis, ze? ja mam vnuka...bla bla bla, je hodnej je mu bla blabla. prestavla mluvit a ja jsme nerekla ani jednu vetu a ona zacala rikat o tom svym vnukovi uplne to same, vubec ji nezajimalo ze se s jakubem bavim a ze nam skace do reci uplne cizi... takhel to bylo asi 10min! a porad mlela to same, tak rikam ze snad nepojede tim samym autobusem, no a jela sedla si vedel me pres ulisku!:/ ja jsme cekala co z ni zase vypadne a ona, ten pecici hrnec je super, to ho mate za ty body ze jo??? ja jsem ji neodpovidala a ona v tom autobuse zacala hulaka: nooo to musime jit tam do te billy, oni vam daji karticku, na to sboirate body a mete potom slevy, viiteeee???? a ten pecici hrnec je dovry, ten presne mam..a pooorad dokola!!jezis! to bylo starsny!!!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
pabli, ja mam do porodnice 56, ale prijde mi ze je to mensi 56 s porovnanim jinych bodycek 56:slight_smile:stejne ji potom strcim do kombinezky :grinning:
4. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
jinak tady na stránkách naší porodnice máme všechno možné o porodu - před, při i po něm, nejsou to sice videa, ale třeba se to bude některé hodit, časem: http://www.nemcb.cz/cz/page/43/Pro-maminky.html
4. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
pudu si uvařit kafe, ale tentokrát si ho raději vypiju doma a nebudu dělat rozruch na zahradě :sweat_smile:
třeba mě to trochu vzpruží a vrhnu se na to obalování
jé winii asi k vám přijedu na oběd:grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.