• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
winii, joo strasne mi to vadi ze budes mit stejne lehatko, jezis co si to jako predstavujes v tom pelhrimove????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
pipiii: já budu mít bodýčko nebo overálek, kalhoty a mikču a malého dáme do rychlozavinovačky do autosedačky :slight_smile:
autor
kdo dorazi jeste na srazik 20.6?????
já ještě vůbec nevím, co budeme mít na sobě, až pojedeme z porodky...to musíme teprve nakoupit...ještě nemám vůbec žádnou kombinézku a teď se ani nikde žádný neprodávají...
4. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
pabli, ja dam maly tu sadu do porodnice, tu zirafkovou a potom ji soupnu celou do ty ruzovy kombinezky z tesca:grinning: myslim ze to bude dobre na rijen, dyztak dam jeste mikinku, teplacky a ponozticky:grinning: a nebo frajersky laclovy kalhoty:grinning:
4. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
pipiii já o tom srazíku přemýšlím, ale jedině by mě dovezl manža...ale máme toho teď hodně, tak ještě nevím...na druhou stranu bych se tam aspoň někde podívala na ty firkony:slight_smile:
prcek bude mít tuhle soupravičku - s tou zebrou, je tmavě modrá sametová - pod tím asi bílý overálek č. 50 (nebo 56) s dlouhým rukávem... http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2785659&vReferer=%2Fphotos%2Fpablinka
autor
tegga, joo prodavaji na MMB:grinning:
autor
tegga, prijedes a basta!!!proooooooooooosiiiiiiiiiim!!!!! budu tam ja, danuska, renca a prijela bys alespon jeste ty:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
pipiii: mně se to jednak nehodí ten datum, jednak se mi nechce riskovat ta cesta... tak si pak s radostí prohlídnu fotky z vašeho srazíku :wink:
autor
mozna ivasa, ale ta tu dlouho nebyla, tak nevim:(
já vím, že tam jo, zrovna tam koukám....já chci jet z porodnice v něčem super miminkosvkým, ne právě v nějakých rifličkách, ale pořádných dupajdách:grinning:
autor
pabli, nas tam bude strasne malo:(
ivasa říkala, že pojede....ale já fakt ještě nevím pipiii:slight_smile:.....
4. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
soukroma akcicka :grinning:

tegga ja mam super miminkovsky:grinning: ale v rijnu musi mit na sobe stejne uz vrchni veci a dupacky nestaci:grinning:
autor
tegga, jo a basta! :dizzy_face:
pipiii: já vím... ale někdy je lepší menší kolektiv než větší :wink:
4. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
pabli...ty mrsko jedna!!! ty se nas bojis, ze jo??:grinning:
4. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
však jo, ale nějakou miminkovskou kombinézku....tys psala, že dá možná lacláčky, to já nechci právě:slight_smile:
4. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
škoda, že nebydlíme nějak víc pohromadě:grinning:
pipii bojím bojím :frowning2: :grinning: tak fajn asi ho tedy objednám, ale běda jak na mě pak budeš někde čekat s palici :grinning:
pipiii: vždycky tak od 20. do 30. v měsíci mám silný bolesti břicha, každý den... opakuje se to každý měsíc... takže v tu dobu neriskuju nikam jezdit a ani nikomu neslibuju, že někam pojedu :slight_smile:
4. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
holky příští víken jsou u nás zase rekordy, vždycky je tu celý náměstí zaplnění samýma rekordmanama, je to pěkná akce vždycky hraje nějaká skupina atak hlavně aby bylo počásko :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
tegga: to jo, ale já myslím, že s mimísama si to pak budeme moct vynahradit, nějaký srazíky :wink:
autor
pabli, aha:-O jezis!:-/ tak to je na nic:(

winii, je mi to uplne jedno:slight_smile:...samozrejme:grinning: konik je od toho abychom sbirali inspirace:slight_smile:
tak já teda vůbec nevím v čem pojedeme s porodnice, chci juknout do mimi obchůdku na nějakou soupravičku určo
4. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
pipiii: to jo, kdyby mi nic nebylo, tak jedu fakt ráda :wink: ... ale nechci kvůli mimču riskovat :slight_smile:
autor
pabli, to ja radsi cestovani jako tehulka nez s mimisema:grinning: pac jezdim mhd, busem atd.ale ted jsme zvykla porad jezdim do jablonce a zpatky a je vse ok:slight_smile: jen do 3. mesice to nebylo ok...
4. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
mě taky cestování nedělá až tak problémy....sice už mě dost tlačí břicho, ale autem se to dá....
4. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.