• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
tegga, ten muj odjizdi rano v 6h a vraci se v sobotu az nekdy buhvi kdy vecer:(
4. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
no jo ale ty se budeš 3 násobně těšit...
4. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
Holky, už jste některá byla na tom cukru nebo se byla jen objednat? Dostala jsem na gynde papír, ať se dojdu objednat a pak si musím dojít do lékárny pro ten cukr. Za jak dlouho vás objednali?
4. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
já tam nemusím je to poviné prej od 24...doktor říkal že mě nebude zbytečně trápit...
4. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
já už jsem byla makka...objednali mě na 24tt...záleží, jak jsou zvyklí to dělat uvás
4. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
renu jo kdyby spíš radilo než fandilo :slight_smile: , ale fandit bude kopáním už to vidím jak bude ten adrenalin
4. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
pipiii včera jsem byla v poho, pěkně jsem si tady pouklízela a pak jsem odpočívala a říkala si, že je to dobrý,sem tam si od sebe odpočnout:slight_smile:...dnes už je mi smutno a ještěže se zítra vrací:slight_smile:
4. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
adell to zvládneš, budeme na tebe s prckem myslet :wink:
4. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
Právě řeším, jestli si už můžu vyzvednout ten recept na cukr, aby mi náhodou nepropadl.
4. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
to si klidně vyzvedni makka...já jsem na to ani recept nedostala, šla jsem si koupit normálně do lékárny glukozu...je to takový prášek, nic se s ním nestane, když to nějaký den budeš mít doma
4. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
TEGGA - výsledky jsi věděla hned?
4. čer 2009 v 16:15  • Odpověz
byla jsem tam na sedmou ráno...výsledky byly od dvou odpoledne....záleží, jestli jdeš do nemocnice a mají tam přímo laboratoř, takže to tam udělají....a nebo někam na ambulanci, která to do té labiny bude posílat, to by pak trvalo dýl....
4. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
Jdu do nemocnice, snad se dovím výsledky odpoledne.
4. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
autor
holky jsme tu:slight_smile: byla jsme na poste:slight_smile: mam krasnou bundicku:slight_smile: a k tomu mi pani dala zdarma uplne novy svetrik pro holcicku 3-6 mesicu v modre barve, ale je tak krasny, ze s emi to v te modre fakt libi:slight_smile: potom jsme si koupila kousek melounu, trochu tresni a kynute knedliky s jahodama:grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
jee, nikdo tu neeeeni:(
4. čer 2009 v 17:22  • Odpověz
pipiii pěkný...já jsem dnes pro prcka taky konečně něco objednala, paní to pošle v pondělí, tak už se těším:slight_smile:
4. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
:slight_smile: me nez dojde to povleceni, to bude buhvi jak dlouho a ta moje tunika! moc se na ni tesim:slight_smile:
4. čer 2009 v 17:36  • Odpověz
já jsem si koupila včera v obchodě jednu tuniku a šatky:slight_smile:
4. čer 2009 v 17:42  • Odpověz
autor
tegga ja bych potrebovala nejakou tehu mikinku nebo tak:(
4. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
to já taky, nemám nic teplýho, co bych oblíkla a nebylo mi to úplně těsný:slight_smile:....zrovna si prohlížím fotky z dovolené, tak se kochám, jak jsem byla štíhlá:grinning:
4. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak jsem zas trochu nakupovala, aby tegga neřekla, že furt jen objednávám z netu :grinning: :grinning:

máme nějakou kosmetiku pro mimi z DM (vyjde super levně, je dost testovaná a pro extra citlivou pokožku, tak uvidíme, vyzkoušíme)... pak jsem vzala jen jednoduchou odsávačku mat. mléka, balonkovou, myslím, že pro začátek stačí, třeba ani nebude potřeba, a když bude hodně potřeba, koupí se pak nějaká lepší... tak mi to radila i kamarádka, čerstvá maminka :slight_smile:... taky jsem koupila ty jednorázové kalhotky, jak tu o nich psala Danuš, ale nepřijdou mi tak hrozný, myslím, že je snesu... no a ještě jedny bavlněné těhotenské kalhotky, tentokrát nad bříško - vyzkoušíme :slight_smile:... no a pak ještě pár drobností za velký peníze ... zase jsem v DM nechala 700,-, ale je v tom i ta odsávačka, tak myslím, že je to ok :slight_smile:

A hlavně - koupili jsme si knížku o matce a dítěti vydanou tady v Čechách, pod záštitou českého doktora, prošla jsem v knihkupectví celkem 3, všechny podobné, ale tahle byla o 50,- levnější a přišla mi praktičtější... hlavně tam zmiňují i koupání v kyblíku :grinning:

Taky jsme koupili knížku pro malého od Medvídka Pú - Moje první knížka - je nádherná :slight_smile:

dám fotky do alba :slight_smile:
4. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
ale až ráno, teď už se mi nechce :grinning:
4. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
ahojky pabli, ja mam take tu knizku vydanou v CR:slight_smile: mam ji v albu:slight_smile: ja budu mit odsavacku MEDELA pakovou, ty balonkove mi neprijdou dobre( cerstva mamina:grinning: radila) kupovala si nejakoulevnou nekde v drogerce, ale mela prsa na dranc:( pry se ta bolest nedala vydrzet, potom mela od Aventu pakovou a ta uz byla mnoem setrejsi k prsum. Me se zase libi Medela:slight_smile:

ja tu kosmetiku jeste nekupuji, ma to nejakou dobu spotreby:grinning: tak aby to neproslo lhutou nez se mimi narodi..:grinning: ale spis by to zatim prekazelo...nemame ted nide zadne policky, nic:( vse jsme ted vyhodili.
4. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz
nazdárek holky! Pabli tak už se těším na fotky:grinning:....já měla zase noc, to je něco, byla jsem vzhůru asi stokrát...a hlavně o půlnoci mi začal syčet radiátor, přesně ten, který nás vytopil, tak už jsem byla na prášky a stála u toho, co se bude dít dál:slight_smile:......jinak mám dnes kontrolu
5. čer 2009 v 07:06  • Odpověz
Já jsem dnes taky měla děsnou noc :frowning2: Probudila jsem se v 1 (protože jsem musela na záchod jako vždy) a pak jsem se až do 4 převalovala. Pak když jsem měla v 6 vstát tak to byl horor :frowning2:

No neva, snad to dospím dnes v autě. Do Jeseníku to trvá cca 1,5hodinky a řídí manžel tak toho hned využiju. Jak já se těším na večer :wink:
5. čer 2009 v 07:19  • Odpověz
ahojky holky...tak já už jsem taky vzhůru... :slight_smile:
5. čer 2009 v 07:24  • Odpověz
edit tak to jsme měli úplně stejnou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: , teď sem mrtvá, ale musím se chystat k doktorce......na večer se těším taky, protože mi přijede manža :slight_smile:
5. čer 2009 v 07:24  • Odpověz
ahoj renu :slight_smile:
5. čer 2009 v 07:25  • Odpověz
naštěstí já teda spala dobře... :slight_smile:
5. čer 2009 v 07:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.