• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tegga ahojky....já mám taky pár novejch věcí...mám knížku pro malého obalenou takovou peřinkou,čepičku a mini ponožečky...
5. čer 2009 v 07:26  • Odpověz
renu jak ty to děláš :grinning: ty jdeš klidně ještě chrnět na 4 hodiny přes den, a pak si ještě spíš celou noc:slight_smile:...já jak odpoledne na hoďku usnu, tak jsem v noci vzhůru
5. čer 2009 v 07:26  • Odpověz
já jsem chtěla jít včera taky něco nakupovat pro prcka, ale bylo tak hnusně a kosa, že se mi vůbec nechtělo vylízat z domu....
5. čer 2009 v 07:27  • Odpověz
tegga no to by mě taky zajímalo jakto že pořát spím...ale já třeba večer jsem už totálně unavená... :slight_smile:
5. čer 2009 v 07:27  • Odpověz
to já taky, ale vlezu do postele a je po únavě:slight_smile:
5. čer 2009 v 07:28  • Odpověz
jo a co jsem tam nahoře četla o té odsávačce tak známá (taky maminka)mi taky říkala at si koupím MADELU je prej nejlepší...
5. čer 2009 v 07:29  • Odpověz
tegga musíš říct tvojému jak dneska přijede at tě trocha unaví.. :wink:
5. čer 2009 v 07:30  • Odpověz
tegga budeš kupovat odsávačku??
5. čer 2009 v 07:31  • Odpověz
renu ten bude tak mrtvej sám, že pochybuju, že bude mít náladu unavovat mě:grinning:
tegga třeba joo... :wink:
já ti pak řeknu jo:grinning:
5. čer 2009 v 07:32  • Odpověz
Mám z vás depku :grinning: Já skoro vůbec nenakupuju, furt si říkám, že je dost času :wink:
Mám takový ten základ (kočár, přebalovák, lehátko, postýlku, ohrádku, cestovní postylku) a pár hadříků z tesca (co bylo ve slevě) a pak když mi něco padlo do oka v nějakém obchůdku, ale moc toho není.
Říkám si, že třeba budou v září krásný nový oblečky na zimu. Ale když prohlížím vaše alba tak mi oči krásou přecházejí.

Ale už mám olejíček na masáž hráze :grinning: Kecala jsem o tom z holkama od nás z PV a skoro žádná neměla nástřih, jen se případně na 2-3 stehny některá natrhla, ale to se zahojí temeř hned. A manžel už se těší jak bude masírovat, teď má pocit že je všechno jen na mně :wink:
5. čer 2009 v 07:33  • Odpověz
jasné..jsem zvědavá...
5. čer 2009 v 07:33  • Odpověz
edit tak to bu´d v klidu, já nemám vůbec nic, krom těch pár hadříků...ty máš ty nejpodstatnější věci a po těch já se skoro ještě ani nekoukala:slight_smile:....taky si říkám, že se to dá nakonec nakoupit všechno za dva dny:slight_smile:....a na hadříky taky teď čekám až na srpen, září, až bude v obchodech něco teplejšího
5. čer 2009 v 07:34  • Odpověz
a s tou masáží...do té doby, než jste se tady o tom začaly bavit, tak jsem netušila, že se něco takovýho dělá :astonished: ...moc si nedovedu představit, jak se to jako dělá, a od kdy a tak :grinning:
5. čer 2009 v 07:35  • Odpověz
edita tak to bud v klidu já nemám ani přebalovák ali léhátko ani ohrádku ani cestovní postýlku...tatin mě to zakázal páč ted když se rekonstruuje tak by to nebylo kam dát..takže kupuju jen co se mi vleze do krabice..má to fajn vymyšlené..koupil mi v ikei krabici a prej at si koupím cokoli co se mi tam vleze na víc nemám nárok... :frowning2:
5. čer 2009 v 07:36  • Odpověz
tegga tak já jsem uplně pozadu koukám jako blázen.... :astonished: jak se to dělá??jakej olej??já zase nic nevím... :sweat_smile: :sweat_smile:
5. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
no holky co se týká těch hadříků tak taky čekám na nový kolekce na podzim a zimu...
5. čer 2009 v 07:38  • Odpověz
Renu - já to mám taky jen objednané, protože ještě pořád bydlíme na chatě a všechno je v krabicích. Kam bych tod ala netuším, ale v obchodě mi to všechno v klidku skladují.

Tegga - nám to ukazovala porodní asistentka, je to děsně jednoduché a na netu je i popis jak to dělat. Já bych ti to zvládla jedině ukázat, ale ne popsat :grinning: A má se s tím začít až kolem 33-34 tt, dřív to nemá smysl.
5. čer 2009 v 07:39  • Odpověz
renu já mám taky krabici s ikei:grinning:, ale už ji mám plnou, takže buď dostanu další a nebo to začnu hromadit všemožně po bytě:grinning:
5. čer 2009 v 07:39  • Odpověz
když půjdu na předporodní kurzy, tam by o tom mohli mluvit ne?
5. čer 2009 v 07:40  • Odpověz
no jo edit, ale máš to aspoň vybrané a objednané....já nic:grinning:
5. čer 2009 v 07:40  • Odpověz
tegga takovou obří černo-hnědou??tegga já nemůžu skladovat jinde... :frowning2: :frowning2: tatin mi to zakázal..ty se ale máš...
5. čer 2009 v 07:41  • Odpověz
Renu - při porodu, když leze mimčo ven jsi tam dole většinou úzká a hráz (místo mezi poševním vchodem a řitním otvorem) se musí nastřihnout nebo se natrhneš (což je ještě horší, když je to moc). Ale ta hráz se může olejíčkem masírovat a někdo ji rozmasíruje tak, že se nenatrhne vůbec nebo jen malinko, a to je proti tomu co se musí šít po nástřihu skoro nic.
Ale i když budeš masírovat tak se může stát, že budeš potřebovat nástřih, nic není 100%. ale co vím, tak to většině pomohlo.
nevím jestli to píšu srozumitelně :wink:
5. čer 2009 v 07:41  • Odpověz
ahoj holky, jdu se podívat, co jste za dnešek napovídaly :wink:
5. čer 2009 v 07:42  • Odpověz
Na předporodním kurzu se o tom mluví, aspoň u nás jo.
5. čer 2009 v 07:42  • Odpověz
No jo holky já tu ted mám ještě teda pohovku ale o víkendu mi ji odnesou do sklepa tak nevím kde budu teda vegetit a co je horší kde budu setět když budu chtít s váma koníkovat...
5. čer 2009 v 07:43  • Odpověz
Pabli - zase super témata :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 07:43  • Odpověz
editah tak to dík za informaci tatin s toho bude nadšenej...otázka je jak dlouho to vydrží tělat... :grinning:
5. čer 2009 v 07:45  • Odpověz
ahojky pablinko... :slight_smile:
5. čer 2009 v 07:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.