• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ne renu, já mám černo-červenou:grinning:...já se neptám, jestli můžu skladovat i jinde, prostě budu a hotovo:slight_smile:...renu a proč ti to odnesou, budete malovat nebo něco?
5. čer 2009 v 07:49  • Odpověz
ahoj pabli:slight_smile:
5. čer 2009 v 07:49  • Odpověz
tegga jj budeme to předělávat...ten obývák co máme ted bude zrušený...zůstane tu jen něco a zbytek si vemou známí...máme ho teprve rok...pohovka se dá zatím do sklepa a pak se zase vynese až to tu bude hotové ale dá se na ni jinej potah páč máme vše černo-bílé..a sedačka bude v dětském pokoji a já na ní budu kojit atd...
5. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
Pipiii: myslím, že knížku máš jinou než já, aspoň tu moji jsem v tvém albu nenašla… :confused:

Odsávačku mi právě čerstvá mamina radila, ať koupím úplně obyčejnou, že jen co kdyby… protože rodila i její ségra asi před 2 měsíci a ta zase odsávačku nepotřebovala vůbec,měla mlíka akorát – příjem/výdej…Tak mám do začátku jen to balonkovou, jen tak kdyby náhodou bylo potřeba, tak abych prostě měla něco doma…Tahle byla za 300,-, pístová od Medely je u nás za 600,-, ty elektrické ještě dražší… kamarádka pak měla i přes tu pístovou odsávačku zánět prsu, tak jí z nemocnice domů půjčili elektrickou od Medely…když bude potřeba častěji, tak koupím pístovou nebo elektrickou. :wink: ... zatím mi to přijde zbytečné, ale potřebuju mít pocit, že jsem trochu "připravená", tak mám aspoň "něco" :wink:

A na kosmetiku jsem právě koukala, do kdy je… ta moje je do listopadu 2011, tak pohodička :wink:

Tegga: to jsi měla zase noc! S radiátorem!

Edita: no to jsi taky měla noc!... já se teda taky budila každou chvilku, pořád jsem se převalovala a budila se s pocitem, že zaspím…S tím olejíkem by mě docela zajímalo, jestli ho budu moct, jak trpím docela dost na kvasinky apod., tak jakmile se mi třeba natrhne konečník, když jdu na velkou, začnu se mazat kalciovou mastí (na předpis od doktorky), tak mi hned začne svědění i kolem hráze a to se pak dostane do pochvy… tak právě nevím, jestli se tam můžu nějakým olejem mazat…

Ahoj renu :slight_smile:
5. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
teď se obléknu a vložím ty fotky :wink:
5. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
renu tak to ti nezávidím:slight_smile:...nás taky ještě čekají nějaké dodělávky, ale proti tomu vašemu je to brnkačka.......s tou odsávajdou to možná taky tak udělám, třeba ji nebudu potřebovat vůbec a bude klid:slight_smile:.....edit a co to je za olejíček na tu hráz?
5. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
Pabli - takže podle naší PA, nemá masáž hráze dělat ten kdo trpí infekcema bez debaty s gynekologem. Protože to samozřejmě může zhoršit. Já jsem tim níkdy netrpěla - ťuk, ťuk, ťuk na dřevo.
5. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
autor
dobre rano:slight_smile: ja jsme dneska uz od 7h vzhuru, manzilek mi odjel do skoly:( a vrati se az zitra vecer:(
5. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
tegga to je bude to hrozné rozbijou uplně všechno seškrabou stěny futra vyřežou ani podlaha ani koupelna mi nezůstane prostě u nás v bytě bude staveniště..nezůstane tu nic... :frowning2:
5. čer 2009 v 08:04  • Odpověz
autor
ja se take chystam na masaz hraze:slight_smile: dost to masirovani pomaha:slight_smile: budu asi od 30tt masirovat:slight_smile:

ja tu odsavacku holky budu kupovat ale az pop porodu:grinning::grinning::grinning: proto tady pisu ze koupim radsi lepsi, dopredu ji urcite nekoupim, treba ji potrebovat nebudu :wink: udelam to stejne jako u monitoru dechu:slight_smile:
pipiii ahojky...
autor
renu ale potom to budes mit doma krasne!!! ja rekonstrukce miluju, ale asi bych se odstehovala na tu domu rekonstrukce treba k rodicum:grinning:
5. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
autor
cetla jsem dost naivni clanek o romech jak zadaji o azyl v Torontu. Docela hustej clanek:grinning:

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/170551-romove-s-sebou-vezou-par-tisic-a-mylne-informace-rika-tlumocnik-v-kanade.html

myslim ze kdo se chce pobavit muze se na to mrknout
5. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
pipiii tak co se týká te odsávajdy tak ji dopředu taky kupovat nebudu...když tak ji koupím až pojedu s porodnice...kamoška mi právě říkala že ona měla mooc mléka tak odsávala..ale koupila jsi ji taky až po porodu...ted je to zbytečné...
5. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
5. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
autor
renu, jj v porodnici maji dyztak sve odsavacky, monitory dechu atd, vse tam je a neni problem aby to koupim manzel, kdyz mu reknu kde atd. Medela ma super tu odsavaci hlavici, krasne sedi a je z velice padnouciho materialu. Myslim ze jsem mela v ruce od znacky NUK a tam mi prisla dost neprakticka.
5. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
pablinko tu knížku MOJE PRVNÍ KNÍŽKA mám taky ale růžovou takže koupím asi novou....
5. čer 2009 v 08:10  • Odpověz
5. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
pipiii jj ta kamoška říká jedině madelu je prej nejšetrnější...

pablinko jsem zvědavá jak to budeš dělat s tím balonkem...kamoška říkala že to strašně bolí..navíc ty prsa jsou mooc citlivé a bolí...no pak musíš dát vědět..
5. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
renu: já koukala ještě na jiné knížky... měli i "Čekáme chlapečka"... ale zas se mi přecejen nechce riskovat, i když tomu, že čekáme chlapečka, jinak věřím :wink:
autor
pabli, co to je u te kosmetiky ta Jessa?
autor
pabli, koukla jsme na ty fotky z knizky...a..... zase tam pani mela krasne vystouple bradavky na kojeni:grinning::grinning::grinning: a mam opet depku:grinning:
5. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
pipiii tam se vypisuje nejdřív můj první UTZ jaké jména chce tatínek jaké maminka...pak je tam moje první fotka...pak první cesta autem...letadlem..vlakem...váha..každej měsíc...první narozky...tam prostě vypisuješ a lepíš fotky na památku...
5. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
pipiii: to jsou jednorázové kalhotky :wink:

pipiii a bradavky... však já si na tebe vždycky vzpomenu, když někde o bradavkách čtu... :grinning:
5. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
renu: jojo, stejně je to i u mé knížky - asi jsou stejné, jen ty máš růžovou a já žlutou :wink: ... my se s přítelem nasmáli, když tam je kolonka - a takhle se moji rodiče seznámili - tak nevíme, co mu tam napsat, poněvadž jsme se seznámili v hospodě, hned spolu strávili noc a od té doby jsme spolu :grinning:
5. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
pabli no jo to jsme taky přemýšleli jakej příběh tam napsat...
5. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
pabli je nám ale na nic páč růžovou pro kluka néé...
5. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
autor
ja mam take takovouhle knizku... lepi se tam UTZ atd, ale ja tam nic nelepim:grinning: jenom si to ctu, je to ten TEHOTENSKY DENIK, je to tyden po tydnu do porodu:slight_smile: vkladaji se tam fotecky, pocity maminky, pocity tatinka, atd..
5. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
autor
vyplnovala jsme to tak do cca 10tt a od te doby na to prdim:grinning: fotecky si necham radsi vedle:slight_smile:
5. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
no ale z těch knížek mám fakt velkou radost :grinning: už proto, že žádnou jsem doma dosud neměla... ta Kniha o matce a dítěti je od Grady, což mi přijde dobrý, Grada vydává především lékařskou a odbornou literaturu, má i kapitolu 2-4 roky a 4-5 let - příprava na školu, je tam i o tom, jak mají děti růst, co dělat, když jsou obézní a první pomoc - třeba i co dělat, když dítě žahne medúza :grinning:
5. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.