• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pipiii: já ty fotky asi naskenuju a ty dám do té knížky, originály tam dávat nebudu...
5. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
autor
pabli, my nemame scenner ani tiskarnu:grinning: ja nemam zadne fotecky vyvolane, z zaden dovolene, nic:( vsechno mam jen na CD:/
5. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
sakra, zase jsem se musela podivat na ty bradavky:grinning:.-D:grinning:
5. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
holky já mám taky jednu novou fotečku je na ní tak nížka pupena a ponožečky co jsem koupila kukněte...
5. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
pipiii to máš blbé já teda scenuju skoro pořát....a fotky co máš z UTZ tak to si fotíš??
5. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
renu, jj fotim:slight_smile: makrem:slight_smile: ja scenner nikdy v zivote nepotrebovala:grinning:
5. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
renu, tu knizecku ma Matej:grinning: a taky jedes do Pua??:grinning:
5. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
pipiii jojo Pú to u nás frčí... :slight_smile:
5. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
autor
:grinning::grinning::grinning: my jsme nekomercni:grinning:
5. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
jé renu, mě se zdá, že mám ty malý ponožečky taky:slight_smile:
renu: ta knížečka je krásná :slight_smile:... to je látková?... já viděla v tescu takovou velikánskou, jakoby velikánský polštář a v něm látkové listy s pohádkou Medvídka Pú... akorát pro děti od 3 let, tak jsem to ještě nechala... no a normálně tam měli i ta Auta... a ta byla v angličtině! to jsme se teda s přítelem dost divili :slight_smile:
jo, tak mám trošku jiný:grinning:
autor
holky ja bych nikdy nekoupila holcicce veci s tema vecme od matell, treba batuzek uplne ruzovej s Barbie a milion trpytek:-X nebo detsky stan na hrani s timhle:-O
5. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
pablinko jj ona ne jak peřínka...je to taková příjemná látka a vevnitř je asi molitan...
5. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
pipiii: mně se ten Pú líbí jako postavička - možná proto, že jako malá jsem od něj nic neměla :wink: ... ta zvířátka mi přijdou hrozně roztomilá... už se mi třeba nelíbí Auta apod., ale uvidíme, co si malej bude žádat... třeba pro holčičky se mi nelíbí takové ty plastové růžové kočárky na panenky, líbí se mi klasika, jak jsme měli my (já měla hnědý manžestrový oválný, s železnou konstrukcí, ale vím, že kdybych měla holčičku, bude chtít to, co vidí u kamarádů... :wink:
5. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
a moje miminko se vcera zaseklo nevim jestli nozickou nebo cim ale tam strasne dole a pichal me starsne mocak, tak jsem se amalku pokousela soupnout jinak a ona kopala jak blazen ale nic:/ nepohla se, takze me fakt boli strasne spodek:( nevim co s eji tam tak libi?!
tegga: na kolikátou jdeš na KO?
autor
pabli, chtit muze:grinning: ale veci s barbie:grinning::grinning::grinning: brrr z toho mam husi kuzi, ja koupim amalce do postylky to prasatko z medvidka pu, je uzasne!!!:grinning::grinning::grinning: :dizzy_face:
5. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
pipiii: a Barbie jí koupíš? :wink:
5. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
jo:grinning: bude cesat panenky:grinning: ale ne od matell, ty jsou strasne drahe....

http://www.wiky.cz/files/0d33c90a8b2119a825d6a83caaa862ae.jpeg

brrrr:grinning::grinning::grinning: jeste bych doma mela nejakou vychrtlou fiflenu:grinning::grinning::grinning:
5. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
holky já to nějak nechápu..když budu chtít ten kolotoč nad postýlku tak asi nebudu moci mět ty nebesa páč Honza chce ten co svítí na strop...mám ho v albu...je to tak??
5. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
já bych třeba nechtěla klučíkovi kupovat různé ty střílečky, pirátská lega apod. - no budeme muset to pak projít a vybírat s rozmyslem... nechtěla bych v něm podporovat násilnické sklony...
5. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
5. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
pipiii já ji doma ještě někde mám od Matella skusím ji pohledat je pořát krásná kdyžtak ti ji pošlu...
5. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
renu, diky:grinning::grinning::grinning: me prijde ze deti kdyz maji barbie tak potom chteji byt jako oni:( proste ideal krasy....:( musim hustit do amalky porad ty rockovky a metalovy pisnicky:grinning: drsna frajerka:grinning:
5. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
pabli tak to u nás už všichni šílí jak budeme mět autodráhu přes celej obývák a až pujde malej spát jak se bude závodit...u nás je to hotovo...tak a co se týká lega tak to můj je nadšený bude moci stavět...jako malej to měl strašně rád takže se děsně těší...
5. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
pipiii uvidíš že stejně dojde na tu bárbínku....
5. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
pipiii to je extrém...
5. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.