• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
teď je v plánu vyčkávat co bude nebo nebude, až se situace uklidní aspoň do té míry že se budeme na zahradě míjet tak máme v plánu si s nima sednout a na tvrdo jim přpomenout kdo je tu "pánem" :sweat_smile:
že sme barák dostalis tím že si tu můžeme dělat co chceme a tečka
5. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
EVENA - bavili jste se s přítelem o tom pronájmu, nebo to necháte být a přetrpíte to. Bavila jsem se včera o tom s manželem, jestli by šel do baráku se svou mamkou a taťkou, prý nikdy! Ani já bych nechtěla žít s tchánovcema ani rodiči. Vím, všichni jsou ze začátku zlatý, ale vždy se může něco zvrtnout. I když jsme s tchyní žili cca 3 roky, už jsme toho měli opravdu dost. Manžela hlídala pořád jako malého kluka, museli jsme se pořád dovolovat.
5. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
evena jak to budeš řešit s těma nebesama???budeš je tam dávat nebo ne???víš já dneska koukala a jak to bude když mimi tam bude mět ten svítící kolotoč tak kdyby tam byli ty nebesa tak neuvidí na to....
5. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
5. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
pipiii error
5. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
pipiii kde jsi koupil tu růžovou tuniku je krásná...
5. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
makka to taky znám to hlídání a dost mě to ser. už teda polevila, ale byl to děs ...
když si semnou začal tak sem měla vlastní byt a občas u mě spával, ona mu pravidelně kolem půlnosi volala že se bojí že se mu něco stalo a že má o něj strach :grinning:
hlásí nám každou pič..... než odejde třeba na hřbitov tak nám to hlásí ... tak sem jí jednou z prdele řekla a´t už tam zůstane :sweat_smile:
to samí čeká po nás :sweat_smile: mi někam jedeme ona vyleze k autu a už začne slídit
já už jí pravdidelně asi rok říkám jedno a to samé DO OLOMOUCE je to dost široký pojem, ale pravdivý, jezdíme tam nekupovat, k doktorům ... takže se vlastne nic nedozví a stejně jí to nedochází že nejsme malý děti :angry:
5. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
renu, vzdyt ten kolotoc muzes posunout kamkoliv na postylce?! tak zadny nebesa nevadi?!:grinning: nebesa jsou ty prusvitne, baldachyn je celolatkove
RENU - normálně jsem si najela na tu příslušnou stránku, dopsala jsem tam ten text a pak se mi ukázal ten dlouhý kód, který jsem zkopírovala do mého alba. Nevím, neměla jsem problém to dát do alba, jen to opravdu zabere dost místa. Stejně, až se prcek narodí, tak tyhle kravinky vymažu a zase dám další :grinning:
renu já nebesa kupovat nebudu, jen volánek pod prostěradlo do obýváku na okrasu, jinak nic navíc ...
5. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
pipiii tak ten baldachyn ale když to nebude mět nad hlavičkou tak jak pak bude na ty zvířátka koukat??,
5. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
renu?! nechapu te?!?! vzdyt ten kolotoc si muzes dat kamkoliv i pod nebesa:-O nebo nebesa/baldachyn prehodis a bude to mit jen na jedne strasne?! je to jak zaclona:grinning: nebo zaves:grinning:
5. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
renu: dole máš obrázek a vidíš, že ten kolotoč mají připevněný na straně postýlky a u té strany to dítko je... http://www.bejbycentrum.cz/?item=501 ono zas asi taky aby nešilhalo dozadu...
5. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
pipiii: renu jde o to, že ten kolotoč bude s projekcí na zeď, tak aby na to mimi vidělo, proto to nemůže být pod nebesy
5. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
s projekci?!:-O co to bude promitat??:-O
5. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
pipii : koukni na ten odkaz - promítá to obrázky na stěnu
5. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
to je husty...ale v loznici bych to asi nechtela...:grinning:
5. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
pabli to přesně řeším že tu projekci přes tu konstrukci neuvidí...pabli takže chápeš??asi bez toho baldachýnu že??
5. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
tak jestli chces tak bych to tedy objednala bez nebes:slight_smile:
pipiii my právě budeme mět tohle s tím světlem...chápeš... :slight_smile:
autor
ja myslela ze to jenom sviti, ne ze to neco promita:grinning: ale je to pekny:slight_smile: a pres ty nebesa by nebylo nic videt:/
5. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
renu: v tom případě je fakt lepší bez baldachýnu - protože když budeš mít obojí, kolotoč budeš muset dát víc jakoby doprostřed jedné strany postýlky, i mimčo pokládat víc k té straně a víc doprostřed, tudíž mimčo vlastně nebude pod tím baldachýnem... takže je pak baldachýn na nic...
5. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
už týden čekám na ten mantinel atd.....naštěstí je to na dobírku,ne platba předem..
5. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
pabli-my jsme baldachýn zamítli,je to lapač prachu a pro mě alergika teda nic moc.....pak jen pořídím moskytiéru na postýlku na léto
5. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
danuš: já měla to povlečení platbu přes účet, ale taky jsem přes týden čekala... teď čekám na druhé povlečení...
5. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
vlastně je to už 9 dní.... :frowning2:
5. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
danus, to mas ze stejneho obchodu jako ja, tam to posilaji starsne po dlouhe dobe, ja to platila pres ucet a take to nemam je to uz vice jak tyden
danuš. taky nebudeme mít baldachýn ani nebesa - ze stejného důvodu jako vy - a moskytiéru ale asi taky ne, poněvadž já kvůli své alergii nemůžu moc větrat, větrám jen ráno a večer, nic moc nám sem na sídlišti ale nelítá, tak je to celkem pohoda... a když máme zavřená okna a tlumeně žaluzie, není tu pak ani takovej pařák :slight_smile:
pipiii odkad máš tu tuniku??
5. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
z CaA uz se m ena to ptalo strasne lidi:grinning: je v akci za 125KC ale nevidela jsme ji jinde nez v CaA tady u nas na Budejarne
5. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.