• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pabli-já větrám normálně, jsme sice na sídlišti,ale mimo hlavní silnici....
5. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
je kráásná já chci taky... :frowning2:
autor
jdu si pustit na dvd nejaky koncert:slight_smile:
pabli- od jara spíme při otevřené ventilačce
autor
renu, ja si ji koupim jeste v jine barve:slight_smile: take se mi moc libi, jenom mi je priserne velika pac musim mit M kvuli kozam:grinning:
5. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
pipi- :grinning: :grinning: :grinning:
autor
aa tak uz si poustim Rammstein live aus Berlin:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: uzasnej starej koncert:grinning:
pipiii nechceš ji koupit i mě když tam pujdeš?? :wink:
5. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
danuš: u nás taky nejsme u silnice, ale kousek odtud jsou lípy, je tu i docela dost travin, a břízy - všechno moje alergeny, takže ani ventilačka na noc nepřichází v úvahu - to se pak nejvíc dusím... :unamused:
5. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
:( nefunguje miobraz:( ale zvuk jo...alespon neco:grinning:
5. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
pabli-já to nemám tak tragické...pomohly mi hodně ty detoxikace od léčitele....a proti pylům mi stačí aerius
5. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
renu, ja bych ti ji klidne koupila...ale je to starsne na prd pres ty prsa...vubec me to nesedlo:( tak nevim zda to ma cenu
5. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
pipiii tak na to kašli já kuknu v Brně...19 jedem na ten 3D UTZ..jaké měli barvy??
5. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
noo vim ze uricte takovou peknou svetel fialkovou, tuhle lososovou, bilou a mozna zelenou/modrou, ale je to ve vyprodeji.uz cca 10dni z 225 na 125
5. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
danuš: já měla loni aerius taky nasazený - to mi právě úplně přestala rýma a kýchání - ani letos to skoro nemám - ale přešlo mi to v astma... takže dost blbý, to bych radši dál kýchala a smrkala... než tohle - pak si spousta lidí myslí, že mi vlastně nic není, jenže ten pocit, že nemůžu volně dýchat, prostě vidět není - pak mě tchýně pořád cpe na zahradu, že doma je zima a že mimčo potřebuje čerstvý vzduch, jaksi nemůže pochopit, že čerstvý vzduch ano, ale nejlépe po dešti nebo za deště :slight_smile:... teď, jak je venku horší počasí, tak jsem skoro úplně OK, inhalátor používám jen ráno, mohla jsem si snížit dávky :slight_smile:... akorát si u tchánovců připadám jak outsider, všichni že se jde vypít kávička na zahradu pod přístřešek a koukají na mě divně, že z toho nejsem nadšená... pak to tchýně uzavře s tím, že alergie jsou z přílišný čistoty, že je to z toho, že jsem žila v paneláku (no, znám teda dost lidí z vesnic, co jsou taky alergičtí...)
5. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
pipiii tak to na mě asi nepočká...škoda...
5. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
muj manzel ma to samy, psika jak blazen:( porad treba 10krat za sebou:( ale tady v praze docela ok:slight_smile: nejhorsi to je u tchynovcu kde jsou vysoke travy, pole atd, to chytne amok a nemuze se zastavit s kychanim a smrkanim:(
5. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
pipiii: jojo, na tohle jsou ta velká města dobrá - i ten život v paneláku... taky to mám daleko mírnější, než kdybych žila někde v baráčku s velkou zahradou... to samé přítel, ze začátku, když bydlel u rodičů ještě, tak musel inhalátor používat docela dost, teď už jen, když na něj něco leze, jinak je OK :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
holky, dneska přišel příteli dres Manchester United z MMB plus trenýrky Man.Untd. ... jenže trenýrky jsme objednávali XL, ale přišly 140 (v pytlíku označeném XL), takže buď je necháme klučíkovi našemu do budoucna, nebo nám to vymění... byly jen za 80,-, tak uvidíme, co mi odpoví, už jsem jim napsala :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
jsem jim nastínila i možnost, že bychom si tyhle i nechali, a k nim by nám poslali ještě jedny, tentokrát se správnou velikostí, a s odpovídající slevou navíc... :grinning:
5. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
ja si ted poustim dvd Nirvany:grinning: rammstein me uz nebavili a amalaka zacala kopat, tak chtela ais taky zmenu:grinning:
5. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
juuchuu amalka dneska kope jinde nez vcera..ufff:slight_smile:
5. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
pabli-já mám astma od 16,takže skoro 13 let....venku ani moc netrpim,jako spouštěč astmatu jsou u mě moji milovaní koníci :cry: a další zvířata..ale koně fakt nejvíc....psi naštěstí nejmíň...
5. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
pabli-pak ještě prach a přechody z mrazu do tepla...ale věkem se to zlepšuje, taky tou změnou životnho tylu hodně moc velké zlepšení...jo taky cigaretový kouř mi nakládá
5. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
mě včera Ondrášek kopal až úplně dole u močáku,pak zase u pupíku,no ďábel :sunglasses:
5. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
danuš: jojo - ti koně, to je blbý... já měla malinko na psa... taky naši tenkrát zvažovali, že dáme psa pryč... naštěstí to neudělali, ale je fakt, že alergie na psí srst vyšla v testech jen malinká... dneska tam už nevychází vůbec, co ale trvá, je alergie na kočky, tu mám silnou, naštěstí se v mém okolí, příbuzenstvu a u přátel zas tak moc nevyskytují... jinak u mě alergie vypukla ve 12 letech
5. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
mně Vítek taky kope každou chvilku jinde, před chvilkou nad pupíkem a teď zas u močáku :grinning:
5. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
pabli-i astma ve 12 nebo dýl??? Já mám alergie od 6 a astma až v 16
ty koně - jsem chtěla napsat :grinning:
ale postavila sem se tomu a normálně jsem u koní pracovala,ze začátku hrůza,ale časem to začalo ustupovat...a pak už mi vadil jen prach ze sena a když jsem je kartáčovala,tak jsem si brala respirátor a pohoda :grinning: Teď už ale ke koním 6 let nechodim a alergie na ně je zase vysoká=odvykla sem
5. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.