• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
danuš: alergii mám od 12 a tehdy jsem se dusila v létě v chatce na dovolené, byla tam plíseň na zdech, to to spustilo... pak jsem se většinou moc nedusila, akorát když k tomu přispěl nějaký stresový faktor - např. kolem vysvědčení, na VŠ pak kolem zkoušek, na SŠ kolem maturity (ale vždy jen tak třeba 3x do roka..., jinak jsem Ventolin skoro nemusela použít), až loni, tj. ve 27 letech, jsem přešla z Claritinu na Aerius, naprosto zmizela rýma a kýchání, ale přešlo to na astma... možná ale ty léky nemají souvislost, nevím..., a to podotýkám, že jsem neměla žádný stres, bylo to v červenci, o prázdninách, já v pohodičce doma na dovolené :slight_smile: no a letos se to s nástupem pylové sezóny objevilo zas
5. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
Právě jsem poobědvala, měla jsem výbornou dušenou mrkvičku s bramborem a k tomu pohankovo-zeleninovou placičku. Moc dobrý, ale už se těším na večerní selátko :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
me se amalka porad pohybuje strasne nizko:grinning: je to sila:grinning: proste kopenecky jenom nizko, dneska nastesti na jine strane a trochu vys:slight_smile: a brisko s emi uz nezvetsuje:grinning: leze mi ted nahoru ale dopredu ne:grinning:
5. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
edita: já měla kuřecí řízek s bramborovou kaší :slight_smile: ... pohankovo-zeleninovou placičku jsem v životě nejedla - to si vyrábíš sama? :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
edith, tyyy joo selatko, mnam!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
pabli-jo jo.stres taky bývá spouštěč,jedna spolužačka z VŠ měla o zkoušovém záchvaty.....to já naštěstí ne
autor
ja si jdu ohrat ty kynuty knedliky s jahodama:grinning:
danuš: jojo, já taky o zkouškovým, ale vždy jen třeba 2 záchvaty za celý zkouškový, tak to byla pohoda... a jenom v letním semestru...
5. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
danuš: teď to na sobě taky pozoruju - začnu panikařit, že nevím vlastně nic o mimi apod. (občas mě to napadne), tak se mi začne hned hůř dýchat, musím být klidná a vyrovnaná :grinning:
5. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
pipiii: mňam :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
nj, manzel ma ted zkousky a je pravda ze se mu to zhorsilo:(
5. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
pipiii: jojo, to je tím, pyly + stres, to není nic dobrýho :unamused:
5. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
Pabli - ne, máme tady zdravou bio jídelnu a dělají rozvážku obědů. Je to moc dobrý, ale někdy si člověk na tu chuť musí zvyknout. Ale pohankový placky dělám taky, prodáva se na to hotová bio směs, je to strašně rychlé a dělá se to bez tuku v troubě. I manžel to má rád, a to je co říct :wink:
Ale řízeček bych si taky dala :grinning:
5. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
je fakt, že se mi hůř dýchalo, už když jsem si myslela, že jsem asi těhotná... no, snad udýchám nějak tu svatbu, proto ji nechci nějak moc hrotit a řešit... snažím se být v klidu a v pohodičce :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
no to snad nee:(:(:( volal mi manzel.... aby toho nebylo malo ma dneska zkousky ve skole plus skolu do 17h a vse ma na notebooku a doma si nechal baterku:( tak jel do liberce a musel si ji koupit...ale alespon mi uz vse rika co kupuje:grinning:
5. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
edita: tak to musí být fajn...:slight_smile: u nás bude ten týden před svatbou na Hluboké Týden relaxace a sportu pro ženy - tam budou vařit podobnou stravu, samá lákadla, bych to všechno ráda ochutnala :grinning: To sice nepůjde, ale možná se tam zaregistruju a zajedeme si tam s mamkou na jeden den na výlet - pro mě sice žádný sport, ale relaxace a kultura - třeba masáže obličeje, barvení řas, obočí, líčení... přednášky o oblékání, o líčení, o vztazích, to by mohlo být fajn...

kdyžtak kukněte, holky, na tu akci, třeba některá taky přijedete: http://www.tydenzen.cz/predstaveni-akce :grinning:
5. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
jsem vymyslela, že bychom tam mohly s mojí mamkou, zrovna tu ten týden před svatbou bude, tak třeba ve čtvrtek... takový společný relax před svatbou :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
pipii ty máš stejnej oběd jako já :grinning:
běžně knedlíky s jahodama dělám tak sem zvědavá na ty kupovaný, snad se to bude dát jíst
5. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
Já tíhnu k ekologii a bio produkci, hlavně podporuju české bio zemědělce. Patřím k těm magorům co si maso dají jen jednou za 14 dni, ale je bio :slight_smile: Snažím se, aby minimálně 50% z toho co jím bylo v bio kvalitě, ale tady v ČR je to fakt záhul :wink:
5. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
even, ja jsme nikdy nic nedelala z kynutyho testa:grinning: u nas doma se to take nedelalo, takze to neumim...:grinning: delam vzdycky tvarohovy nebo z bramborovyho testa. ale tyhle jsme uz mela vcera k veceri a byli moc dobre:slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
even, hlavne kdyz tam jsou opravdu jahody a ne marmelada:slight_smile: a to tady jsou:slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
holky já ted snědla plechovku s mandarinkama... :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
mnam:grinning: to si taky kupuju:grinning:
5. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
edita: včera jsem v DM objevila od Bellindy bio-ponožky :grinning: jsem si je koupila, jsou se zdravotním lemem, hrooozně příjemňoučké a o 30 Kč levnější než jiné ponožky zdravotní od Bellindy :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
renu: ooo, chystám se do krámu - že bych si taky koupila plechovku? :grinning:
5. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
njn to bych jedla pořát....
5. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
holky dejte si byla to mnamka... :grinning:
5. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
Já miluju broskve z konzervy, čerstvé mi tak nechutnají :grinning:
Mandarinky mám zas ráda jen čerstvé.
No jo, co člověk to jiné chutě :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
edita. já zas mandarinky ani broskve čerstvé nemůžu, osypu se z toho... alergie na citrusy prý taky souvisí s mou alergií na stromy, povídala alergoložka :grinning: ... šťávy z nich můžu, ale jinak celý ten plod ne... :slight_smile:... tak já jdu na nákup, pa :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
broskve můžu v jaké koliv podobě...jak čerstvé tak v plechovce tak v buhtě nebo zapečené v rýži..mnam...
5. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.