• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pipii ale ta je větší rozměry 14 x 70 ... ty sou dražší
já tu co budu kupovat na větší postýlku budu mít za 850 kč
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15819906&tab=4
5. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
no taky jsem si to už vydupávala jak dlouho, už tady není k hnutí jak mám všechno roztahaný po obýváku, už chci pak začít prát vecičky atd. abych věděla jak na to jsme co asi ještě budem potřebovat atd.

zítra je v kauflandu akce na potřeby pro mimi mají tam ty podložky na přebalování 10ks za 46kč tak asi dojdu nějaký nakoupit a taky ty vlhčený ubrousky od pampers kolem 50Kč
5. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
pipii koukala sem se :slight_smile: myslela sem že v praze je všechno namačkané na sobě :grinning: a tohle je rozumné, samá zeleň, skoro jak na vesnici :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
a jsme nazrana.... pujdu se natahnout do obyvaku, samozrejme s notebookem, potom uklidm a prijde mi ta znama na vlasy.
5. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
to se nám taky stává že tchýně zapomíná cedulky - dokonce i na vánočních dárkách :sweat_smile: :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
no to moje tchýňka taky zapomíná cedulky a taky se jí dost často stává, že o vánocích zabalí dárky a popíše špatně takže se mi občas stává že dostanu slipy nebo věci na holení :grinning:

pipii koukala jsem, ale nevím v kterým že baráku to bydlíte :confused:
5. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
včera jsem si objednala tyto capáčky do kočárku a sedajky jsou tak nááádherný

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23854801
5. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
wiini, jak tam je ta krizovatka tak kdybys vjela do te ulice:grinning: proste primo naproti te obrovske krave proti nam!:(
5. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
even kde vidis tu zelen, cca 400 metru pod nama je jizni spojka:grinning: bleee
5. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
pipii z toho obrázku to vypadá že pro samou zeleň ani nevidíte na silnici :grinning:
5. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
ja jsme dobytek., ten dojidam pytlik arasidu:grinning:
5. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
no tak to máte teda pěknej výhled co :confounded: , no já taky nemám zrovna nejlepší výhledy ze střešních oken vidím jen nebe a kousek stromy a z jedinýho okna co máme normálně tak vidím zase sřehchy baráku od centrum města takže taky nic moc :confounded:
5. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
even, jak tam na te krizovatce stoji to cervene a bile auto tak to je pod mym oknem:grinning:
koukali jste na ten odkaz na ty capáčky? nejsou sladký :dizzy_face:
winii ty sou roztomilý :slight_smile:
kdybyste některá narazili na číslování bot u dětí tak pošlete odkaz jo :slight_smile:
všude je jen číslování oblečení a boty nikde ... tak se v tom tak trochu nevyznám, nevěděla bych jakou velikost koupit
5. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
even tady máš veškerý číslování co je

http://www.mimibazar.cz/velikosti.php
5. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
pipii tak to už sem doma ... :grinning:
já myslela že bydlíte v té dlouhatánské nízké budově vedle té vysoké
tak to máš teda super výhled, tam musí být rachot od té silnice, tý jo ... hrůza :astonished:
5. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
všichni zmizeli :fearful:
5. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
winii dík, to je super, sou tam i čepičky, na to sem nikde nenarazila /možná to bude tím že sem po tom nepídila :grinning: /
5. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
even, noo mame plstova okna, ale porad pod nama jezdi sanity do nemocni a na polikliniku:/ hruza.... a coudy z vejfuku nam jdou do bytu:/
5. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
to si nedokážu představit pipii, já nejsem moc do města, vadí mi hluk i od naší silnice kde projede deset aut za hodinu a v noci žádné :grinning:
5. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
ale ty plastovy okna jsou fajn:slight_smile: krasne tlumi ten hluk:slight_smile:
5. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
tak a dozrala jsme cele arasidy
5. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
tak už baštík knedlíky, nejsou v nich ty jahody ale nějakási náplň, ale docela dobrý :slight_smile:
5. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
já už toho dnes snědla, dvoje bebe sušenky, jakýsi placičky s vlákninou a kopu arašídovýho másla a teď ty knedle, než porodím tak ze mě bude bečka, začínám se jaksi zase rozežírat a nejsem k zastavení
5. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
even, ja mela veeeeliky kus melounu, potom ty knedliky 4 kynuty a ted pytlik arasidu:grinning: ale na me dobrej vykon:grinning: musim jit neco delat ale tak strasne moc se mi nechce:(
5. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
proboha já sem tak nesamostatná ... chtěla sem si objednat ty věci, matraci, peřinky atd a vůbec netuším jak na to :astonished: musím počkat na Milana až mě to vysvětlí, já a počítače, to fakt nejde do kupy :unamused:
5. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
even , je to jednoduchy:slight_smile: ale radsi pockej na nej at ti to poprve ukaze, abys to neobjednala treba 4 krat:grinning:
5. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
pipii tak to seš lepší než já :grinning: já měla teda oproti tobě dost málo
snědla sem teď 3 knedle a sem narvaná k prasknutí, stejně budu za chvíli slídit po baráku co bych kde sežrala :grinning: včera sme byli nakupovat tak mám doma zásobu sladkostí, ale podmě mé momentální spotřeby to vidím tak na dva dny :grinning:
5. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
even, tady doma nic moc:grinning: musim skocit koupit stavu:( dosla nam:grinning: sakra a to k nam ma prijit ta znama na vlasy:grinning:
5. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.