• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
huste, koukla jsme se za kolik se prodavaji ty byty naproti nam(ted se to dostavilo) 3kk za 5 990 000..no nekup to!!!!:grinning: cvoci:grinning:
5. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ježíš, to bude hnusný počasí a to jsme si plánovali sekání zahrady, máme to jak džungli. Holky, udělala jsem si radost a opět jsem zamířila do sekáče. Prckovi jsem koupila dupky a malý župánek. Fakt je sladký. A ještě k tomu měli v DM dudlík v akci i s krytkou, ten jsme museli mít. Konečně jsem si taky něco koupila na sebe, tričko s dlouhým a krátkým rukávem.
5. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
holky je tu někdo??
5. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
koukali jste na ty velikosti boty??na kterou tu tabulku koukáte??jsou tam 2...
5. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak jsem zas něco pokoupila, koupila jsem si v DM masážní krém na pupík, tak vyzkouším, a taky na bolavé nohy těhulky, tak taky vyzkouším... :slight_smile:
5. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
autor
teeda pbli, ty jedes:grinning:
5. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
pipiii: taky mám jednorázové přebalovací podložky s obrázkama, heč :grinning:
5. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
ja nemam:( ja mam jenom 2 podlozky:( vsechno kolem hygieny musim nakoupit, nic nemam...
5. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
pipiii: však je čas :slight_smile:... to jen já jsem taková, že potřebuju mít všechno předem, jinak mi to nedá spát :grinning:
5. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
az dodelame detsky koutek, tak to budu take nakupovat ale ted to nemame jeste ani kam davat:-X
5. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
autor
ja budu kupovat pro mimi asi Johnsons baby
5. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
pipiii: na Johnsons jsem slyšela dost nedobrý ohlasy - a to i od sestřiček na dětském odd. v nemocnici... že mají po téhle kosmetice děti hodně vyrážku a tak... plus jsem tady pročetla diskuzi o dětské kosmetice, ze zkušeností maminek a doporučení jejich lékařů mi vyplynulo, že nejčastěji používají toto:

Rybilka – prevence na opruzeniny
Bepanthen – na opruzeniny i na bradavky
Modrá indulona - na mimi
Sebamed - kosmetika
Welleda - kosmetika

- mazat max. po koupání
- mýdlo max. 1-2x týdně
- šampon vůbec
- pozor na citlivou kůži – ne měsíček, ne heřmánek
5. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
a u té další kosmetiky:

Johnsons - spíš ne
Nivea - snáší ji jak kdo
Babylove DM - bílá řada - vhodná pro alergiky a atopiky a děti alergiků... v Německu přísně sledováno a kontrolováno
5. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
u toho Johnsons baby jsem slyšela říkat rázné NE jednoho doktora (dětského) a 2 dětské zdravotní sestry... sice se používá pomalu všude v porodnicích, ale je to tím, že Johnsons ty porodnice dost sponzoruje...
5. čer 2009 v 15:38  • Odpověz
autor
pabli aha, ja prave porad nevim co:( ale chtela bych mit vse od jedne znacky..ja mam tady dom ana zkousku mimi cervenou indulonu
5. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
Je toho spuosta.......já taky nevěděla co koupit.
Nejdříve jsem chtěla používat Johnsons,ale každý mi říkal že potom mají děti vyrážku
Tak jsem nakoupila kosmetiku Bübchen.Ale v porodnici na malou používali jedině Johnsons a nikde žádná vyrážka
Takže jsem přešla na Johnsons a jsem velmi spokojená

ted jsme si precetla tphle, to jsme z toho jelen...
5. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
pipiii: já koupila to Babylove z DM - bílou řadu - pro citlivou pokožku a alergiky - každý ten výrobek je jen tak kolem 40 - 60 Kč, tak mi to přijde dobrý, pokud z toho bude mít malej vyrážku, tak přejdeme na Sebamed... před porodem pak koupím Rybilku a Bepanthen v lékárně. Mám doma: krém na opruzeniny, krém na pokožku miminka a mycí emulzi a ještě jsem koupila od Nivey obyčejné mýdlo, třeba na zadeček a tak... Jinak jsem se taky dočetla, že se moc nedoporučuje dítě mazat nebo mýt mýdly, šampony apod., to až později, na novorozeňata že stačí voda... takže ty přípravky budu používat asi opravdu jen jednou za čas... (kromě mastičky na opruzeniny, ta asi potřeba bude)... taky jsem přemýšlela, jestli je nutný ten zásyp kupovat, když se dává ta mastička... si pamatuju, že nás tím zasypávali, ale teď nějak nevím, jestli se to ještě dělá :grinning:
5. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
autor
ja jsem ted cetla ze ta z DM je fakt docela dobra, potom budchen a nivea ze je take celkem ok..je to ale strasne individualni, se v tom cert vyznej:-X
5. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
Ta Bübchen je teď dost v módě... ale zase se mi nechce do toho strkat dopředu peníze, když třeba to nebude malej snášet... je to, myslím, přírodní kosmetika...

No ono prostě každý miminko je jiný... taky jsem četla, že holčičky (nevím teda, jestli i kluci) projdou do 2 let věku nějakými hormonálními změnami, v tom okamžiku že začnou trpět na vyrážky po určité kosmetice... sousedka to taky tak měla, nejprve jako úplně malý miminko OK, po čase začaly vyrážky na kosmetiku, kterou normálně používali (měli Johnsons....), tak museli všechno vysadit a používat jen drahou kosmetiku z lékárny...
5. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
5. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
pipiii: to jo, ale oproti té kosmetice z DM je furt jednou tak drahá... ale jinak moc drahá není, to ne :slight_smile:
5. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
autor
pabli..koukni to je ten vladik, co se narodil kamosce:slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=376617&vReferer=
5. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
akorát většinou obsahuje heřmánek nebo měsíček a to jsou další alergeny, takže kvůli rodinným dispozicím u nás nechci tyhle heřmánkové věci kupovat... ale pro ostatní miminka je to určitě ok :slight_smile:
5. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
pipiii: je krásnej :slight_smile: je to Vladimír nebo Vladislav?
5. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
ja uz zase nevim:grinning: asi vladimir:grinning:
5. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
jeee, třeba vyhraju roční zásobu plen: http://www.dm-drogeriemarkt.cz/bb/detail.html?qid=3 :grinning: :grinning:

to nic, se jen ptám, poněvadž ten můj je právě Vláďa - Vladimír :slight_smile:
5. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
autor
pabli tak pa zachvilku mi prijde zanma na ty vlasy:slight_smile: skocim koupit jeste dzus:slight_smile:¨papa
5. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
Ahoj holky,
tak vám jdu oznámit, že mám státnice za sebou. Byla to sice makačka, ale zvládla jsem to :slight_smile:
5. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
adel: no tak super!!!!!!!!!! Moooooooooooc gratulujuuuuuuuuuuu :slight_smile:... tak už máš vše za sebou? :slight_smile: Už můžeš nakupovat a starat se jen o mimi? :slight_smile:
5. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.