• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Pabli děkuju. Jsem opravdu strašně šťastná nedá se to ani popsat. Ano teď konečně si můžu v klidu užívat těhulkování a koníkování s vámi :slight_smile:
5. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
adél, no to doufám, že tu budeš už s námi častěji :slight_smile:... ale nejvíc nás tu je ráno a dopoledne, odpoledne to slábne, stejně tak o víkendech nic moc :wink: já si jdu teď studovat Knihu o matce a dítěti :grinning: papa!
5. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
Pabli já vím, že jste tady dopoledne a ráno, to já se právě vždycky nejvíc učila (nejvíc mi to lezlo do hlavy) tak jsem tu byla až k večeru. Tak hezky studuju. Já teda ani nevím co teď budu dělat když se nemusím učit :slight_smile: Tak pá
5. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
adél: já jsem rok poté, co jsem dokončila VŠ, nemohla ani nic číst... začala jsem si kupovat časopisy typu Katka a pod. :grinning: ... celou VŠ jsem musela číst hodně povinnou četbu (studovala jsem čes. jazyk a literaturu + francouzský jazyk a literaturu), každý týden tak 1 knížka musela být přečtená... tak jsem toho měla pak už dost... no za rok se to srovnalo a už zase číst můžu :slight_smile:
5. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
adel gratulace !! :grinning:
já sem úspěšně ve víru objednávání :slight_smile:
znovu sem si objednala tu hrací deku, tahle stála víc, ale hlavně že jí budou mít, ta ženská od které sem to měla mít původně mě naštvala, inzerovat něco co nemám mi příjde divný :unamused:
a jinak dnes budu objednávat matrace, zavinovačku, prostěradla, osušku a nějaké povlečení - to už sem si konečně vybrala - úpo 14ti dnech přemýšlení je to docela úspěch :grinning:
takže jen takové drobnosti :sweat_smile: :sweat_smile: nechci vodět přítele jak se bude tvářit na celkovou sumičku :sweat_smile: počítám tak okolo 3,5 tis. :sweat_smile:
5. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
evena: a jaké povlečení objednáš?
5. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
autor
adell, gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! noo teda! to je krasne!:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak pani uz sla domu a je strasne nadsena barvou:slight_smile: tak jsem rada:slight_smile:
5. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
adéél...GRATULACEEEE.....velkááááá...tak už tu budeš s náma koníkovat...juchůůů.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 18:55  • Odpověz
autor
ja jsme na konikovi zavisla:grinning: priznavam se :grinning: a pani Vlasticka ktere jsem ted delala vlasy mi rekla ze to na me neni videt:grinning: ze mam malinky brisko:grinning: ale mela jsme zasteru a tak jsme ji ho potom ukazala a rekla ze ho mam krasne malinky ale ze pod mikinou to na me neni poznat jak jsme celkove hubena:grinning:
5. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
pipiii no vidiš...
5. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
renu, na me tonebude pozant ani v 9.:grinning: hi to je vtipny:grinning:
5. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
no jo na mě to jde teda už pěkně vidět...
5. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
pipii co se týká té kosmetiky tak já koupím tady tu....

http://www.hipp-babysanft.cz/uvod/
5. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
autor
renu, taky nad ni uvazuji:slight_smile:
5. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
pipiii já určitě koupím thle...mám ten olejík je fajn...
5. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
autor
juuchuuu, ukecala jsme kubovyho bratranka s pritelkyni jestli nechteji nekde posedet vecer:slight_smile: a pujdou a pujdeme na ty luxusni pizzy v praze:grinning::grinning: mnam!!:grinning:takze jsme nadsena:grinning:
5. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
autor
renu, tak ja do toho pujdu asi taky:slight_smile:
5. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
pipiii my měli taky jít ale nechce se mi...
5. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
jsem zase unavená...jak jsem psla že pujdu odpoledne spát tak jsem se s váma zakecala a bylo po spaní a pak jsem šla žehlit takže dneska jsem utahaná jako.....
5. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
ja jsme taky unavena ale predstava ty pizzy se slaninou:grinning::grinning: to tam proste musim jet:grinning:
5. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
pipiii tak to jo...já bych tak dala 4 druhy sýra...a na to ještě šunku...
5. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
renu, ja ma nejradsi se slaninou, tvrdym salamem, cibuli, cesnekem:grinning: mnam!:grinning:
5. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
cibuli nesnáším na pizzu j jen kečup a sýr a šunku nic jiného na pizzu nemám ráda...ale užij si to... :grinning:
5. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
pipii užij si to....já jdu baštit chleba se sýrem a ze salámem a ze sýrem...
5. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
Holky moc děkuju za gratulace, nějak mi to pořát nedochází, ale pocit je to krásný. :slight_smile:
5. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
adel a ten muj je teprve v prvaku na vejsce( dalkar) a dneska dal jednu zkousku a druhou ne:(
5. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
Pipi já taky studovala dálkově a chystám se teda ještě na Mgr.jestli se tam dostanu, blázen co :slight_smile: Neboj neudělal ji dnes udělá jí příště, hlavní je vydržet a nevzdat se.
5. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
ahoj adel moc gratuluju ke zkoušce jsi dobrá :dizzy_face: teď zasloužíš pořádný odpočinek a naplno si užívat těhulkování :wink:

tak já jsem to taky konečně dala do cajku a je to připravený na zítřek, už aby to bylo hotový

pipii uží si pizzu, bych si dala mňam :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21711353&tab=0
tak tohle objednávám v růžové a zelené - jen povlečení bez mantinelů, ty už mám koupené zvlášť na tu větší postýlku
5. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
5. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.